ثبت فروشگاه

قفل دیجیتال

قفل ها وظیفه حفاظت را بر عهده دارند و  در انواع و مدل های گوناگونی تولید می شوند که از مهم ترین و رایج ترین آن ها می توان به قفل های فرمان، قفل پدال، قفل درب حیاط، قفل آویز، قفل کتابی، قفل دیجیتالی و قفل های سوئیچی اشاره کرد. قفل دیجیتالی نوعی قفل الکترومکانیکی است که توسط کارت، اثر انگشت، رمز و روش های دیگر همچون اپلیکیشن و ریموت کنترل باز می شوند. قفل های دیجیتال درب مقاومت بالایی دارند. و از امن ترین قفل ها در سطح جهان به شمار می روند. مکانیزم تمامی قفل های دیجیتال بر پایه شناسایی رمز، شناسایی کارت مغناطیسی و شناسایی اثر انگشت می باشد. 

انواع قفل دیجیتالی

  1. قفل دیجیتالی کارتی
  2. قفل دیجیتالی اثر انگشتی
  3. قفل دیجیتالی رمزی
  4. قفل دیجیتالی درب ضد سرقت
  5. قفل دیجیتال شیشه سکوریت

 

مزیت های قفل دیجیتالی بر قفل های مکانیکی ساده 

در گذشته و قبل از ظهور قفل های دیجیتالی، قفل های کلید دار در بازار موجود بودند که اثرات و مشکلات جبران ناپذیری مانند گم شدن کلید و کپی شدن کلیدهای قفل و در نتیجه سرقت رفتن اموال را به دنبال داشتند، این در حالی است که دسترسی و هک کردن پنل قفل های دیجیتالی بسیار دشوار بوده و غیر ممکن می باشد. از دیگر مزیت های این قفل ها این است که دیگر نگران جا گذاشتن کلید خود نیستید. زیرا می توانید از اثر انگشت استفاده کنید. قفل یا دستگیره معمولی دارای مکانیزم ساده می باشد و در برابر حرارت مقاومت بالایی ندارد. ولی قفل دیجیتال تا 80 در جه سانتی گراد در برابر حرارت مقاوم است. و در برابر فشار و ضربه مکانیکی نیز مقاوم می باشد. این قفل ها به گونه ای طراحی شده اند که اگر شخصی رمز یا کارت نامعتبری را وارد نماید و یا به آن ضربه بزند، شروع به هشدار دادن و آلارم می نمایند. از دیگر مزیت هایی که بسیاری از قفل های دیجیتالی دارند، می توان به سیستم اعلان حریق آنها اشاره کرد، به این معنی که زمانی که دمای محیط بالا برود، شروع به هشدار دادن و آلارم می نماید. منبع تغذیه این قفل ها، باتری های قلمی و نیم قلمی می باشد. سیستم امنیتی آن دارای سیستم ورودی دوبل (به عنوان مثال: استفاده از اثرانگشت و کارت همزمان با هم)، قفل کودک، قفل مسافرت، اعلان خروج، هشدار باز بودن و تابع خیالی (مشخص نشدن رمز عبوری) می باشد. کارت هایی که برای این قفل ها ساخته شده اند، بسیار سبک و کوچک بوده و در بعضی از آن ها شما می توانید کارت های متر و یا کارت های rf  را به آنها شناسایی کنید.

نکات لازم هنگام خرید قفل دیجیتال 

قبل از نصب قفل دیجیتال نکاتی مانند مدل درب، وزن درب، نوع زبانه های قفل، کارت گارانتی و هزینه ی قفل برسی و باتوجه به آن قفل مورد نظر را انتخاب نمایید. 
از معروف ترین قفل های دیجیتال موجود می توان به برند یال، از نظر بیشترین فروش و محبوبیت، برند سامسونگ  از نظر اقتصادی بودن، دستگیره‌های هوشمند های‌وان، و در آخر بهترین از نظر دسترسی، قفل هوشمند اثر انگشتی، در برندهای مختلف می‌باشد. مرغوب ترین قفل های دیجیتال به ترتیب ساخت کره جنوبی، فیلیپین، ویتنام، می باشد. کاربران گرامی برای اطلاع از قیمت انواع قفل دیجیتال ارزان و ایرانی به سایت راندنو مراجعه کرده و با فروشندگان این کالا به طور مستقیم در ارتباط باشید. 

 

لیست مقایسه

برند