ثبت فروشگاه

آچار بکس و ست بکس از تجهیزاتی هستند که برای باز کردن و محکم کردن پیچ‌هایی که دسترسی به آن‌ها دشوار است، استفاده می‌شوند. ظاهر آچار بکس به صورت استوانه‌ای شکل است و در یک سمت آن شکاف مربعی شکل برای اتصال دسته‌های مختلف مانند دسته بکس، مستقیم و هندلی یا جغجغه وجود دارد. همچنین سمت دیگر آن شامل انواع نری و مادگی سایز‌های مختلف برای پیچ و مهره است. استفاده از این آچار در صورتی که نتوان از آچار تخت استفاده کرد یا فضای کافی برای چرخش آچار وجود نداشته باشد، کاربرد دارد. مکانیزم عملکرد این ابزار به گونه‌ای است که گشتاور آن، توسط نیروی ضربه‌ای به وجود می‌آید.

استفاده از این محصول در صنعت اتومبیل‌سازی و تعمیر اتومبیل کاربرد دارد. همچنین درایو آن در سایزهای متنوع 2/1، 4/1، 4/3، 8/3 و 1 اینچ ساخته می‌شود. این آچار در ابعاد و سایزهای مختلف تولید می‌شود تا در هر شرایطی قابل استفاده باشد. لازم به ذکر است به طور معمول بدنه این آچار به رنگ نقره‌ای ساخته می‌شود و بر روی آن آبکاری شده است. بکس سوکتی، بکس فشار قوی و پیچ گوشتی از انواع این آچار هستند.

جعبه بکس یا ست بکس یک ست ابزار شامل آچار بکس و انواع سری بکس است. این مجموعه بکس نیز کاربرد ویژه‌ای در باز و بسته کردن پیچ و مهره‌های مختلف دارند. درون این جعبه علاوه بر وجود سری در سایز و شکل‌های مختلف، دسته جغجغه 90 درجه، یک دسته کمکی هندلی و t شکل نیز وجود دارد. از اجزای این تجهیزات می‌توان به درایو بکس، بکس شمع، بکس جغجغه‌ای، ترکمتر، نوک پیچ گوشتی بکس، رابط بکس، تبدیل بکس و بکس فشار قوی اشاره کرد. آچار بکس‌ها براساس منبع تغذیه به سه دسته کلی آچار بکس برقی، آچار بکس شارژی و بکس بادی تقسیم می‌شوند.

قیمت آچار و ست بکس

قیمت آچار بکس تکی و ست بکس براساس عواملی مانند گشتاور بکس، اندازه درایو آچار بکس، نوع کاربرد، وزن و اندازه، کیفیت ساخت، نوع سری آچار و برند تولید‌کننده تعیین می‌شود. آچار بکس رونیکس، تاپ تول، آیوا، هنس و ست بکس نوا از بهترین تولیدکنندگان این ابزارآلات به شمار می‌آیند.

شما کاربران گرامی جهت تهیه آچار بکس همه با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید به صورت مستقیم با فروشندگان این تجهیزات در ارتباط باشید.

خرید بکس و ست بکس از راندنو

پیش از خرید بکس و جعبه بکس بهتر است به نکات زیر توجه شود:

  • توجه به میزان گشتاور بکس
  • سایز درایو آچار بکس
  • وزن و اندازه آچار
  • مواد اولیه به کار رفته در آچار بکس
  • سری آچار بکس

برای خرید جعبه بکس و انواع بکس می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت جعبه بکس ارزان و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع