ثبت فروشگاه

کلید جداساز یا کلید ایزولاتور نوعی کلید و وسیله‌ای مکانیکی دستی برای قطع و وصل است که در حالت قطع باعث ایجاد جدایی بین کنتاکت‌ها می‌شود. این کلید‌ها می‌توانند تنها هنگامی یک مدار را وصل و قطع کنند که جریان‌ها قطع شده باشند و یا تغییر زیادی بین ولتاژ دو سر قطب‌های کلید ایجاد نشود. این کلید‌ها می‌توانند را در شرایط عادی جریان‌هایی را از مدار عبور دهند و در بازه‌های زمانی مشخص جریان‌های غیرعادی در مدار را تحمل کنند. از کلید‌های جداساز اغلب در ابتدایی‌ترین قسمت یک مدار استفاده می‌شود و باید به گونه‌ای باشد که بتوان به راحتی به دسته آن دسترسی داشت.

کلید جداساز در صنایع توزیع و انتقال برق و مدار‌های الکترونیکی بکار گرفته می‌شوند. این کلید‌ها معمولاً به صورت دستی مورد استفاده قرار می‌گیرند اما در ولتاژ‌های بالا می‌توانند به صورت خودکار نیز عمل کنند. البته لازم به ذکر است که هزینه عملیات خودکار این کلید‌ها نسبت به نوعی دستی بسیار بیشتر است. این کلید‌ها براساس رنج جریان عرضه می‌شوند. استفاده از کلید جداساز سبب افزایش ایمنی در کلیدزنی بدون وابستگی به اپراتور می‌شود. این کلید‌ها ار کل قسمت‌های برقدار مدار محافظت می‌کنند. قابلیت قفل کردن کلید در هر دو وضعیت وصل و قطع وجود دارد. این کلید‌ها وضعیت وصل و قطع بودن را نشان می‌دهند. اغلب کلید‌های جداساز با میکروسنج داخلی و در جریان‌های 160، 250، 400، 630 و 800 عرضه می‌شوند. اتصال‌های ورودی و خروجی به کلید در جهت‌های مختلف وجود دارد. انواع کلید جداساز شامل کلید جداساز فیوز و لید جداساز بدون فیوز است.

قیمت کلید جداساز

قیمت این کلید‌ها به برند و شرکت سازنده کلید، نوع کلید، جریان مجاز، اتوماتیک یا دستی بودن آن و دیگر موارد بستگی دارد.

خرید کلید جداساز از راندنو

برای خرید کلید جداساز هوایی و دیگر انواع کلید‌ها می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کلید جداساز و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


جریان