ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

دستگاه جوش توسن

توسن در دو دهه فعالیت خود توانسته به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه ابزارآلات فعالیت کند. دستگاه جوش‌های توسن با استاندارد‌ها و تکنولوژی‌های به روز جهانی ساخته شده است و توانایی کار با الکترود‌های مختلف را دارد. این شرکت با افتار توانسته اینورتر‌های با کیفیت را به بازار عرضه کند. دستگاه جوش جهت اتصال دو قطعه فلزی یا مواد دیگر با استفاده از حرارت و فشار استفاده می‌شود. فرایند جوش این اتصالات به طور کلی به تولید یک اتصال محکم و استحکام بالا به منظور انتقال حرارت و الکتریسیته بین مواد مورد نیاز است.

دستگاه‌های جوش ممکن است از روش‌های مختلفی برای اتصال مواد استفاده کنند، از جمله جوش قوسی (MIG ،TIG ،ARC) جوش نقطه‌ای، جوش اکسیژن، یا حتی جوش الکترونیکی برای مواد حساس به حرارت. در صنایع مختلف از جوش استفاده می‌شود، از جمله صنایع ساختمانی، خودروسازی، تولیدات فلزی، تولیدات الکترونیکی و صنایع دیگر. دستگاه جوش‌ها بر اساس نوع و مقدار کاری مورد نیاز متنوع هستند و به طور کلی برای ایجاد اتصالات محکم و دوام استفاده می‌شوند.

انواع دستگاه جوش

این دستگاه‌ها از طریق منبع ولتاژ و جریان تعریف شده، جریان الکتریکی را تولید می‌کند. سپس توسط جریان الکتریکی و قوس الکتریکی عملیات اتصال را انجام می‌دهد. در ادامه به معرفی دستگاه جوش‌های توسن می‌پردازیم.

دستگاه جوش 250 آمپر توسن مدل 1425II

ولتاژ ورودی این دستگاه 220 ولت تک فاز و ولتاژ خروجی آن بین 50 تا 65 ولت است. آمپر خروجی این محصول معادل 250 آمپر است. چرخه کاری و بازدهی این دستگاه جوش توسن 60 درصد است. کلاس ایمنی این دستگاه F و کلاس حفاظت آن در دسته IP21 قرار دارد. حداکثر جریان ورودی دستگاه 20 آمپر و حداکثر توان مصرفی آن 5 کیلو وات است. این دستگاه از فرکانس 60-50 هرتز پشتیبانی می‌کند. این دستگاه جوش با وزن 9 کیلوگرم و در ابعاد 24*17*40 سانتی‌متر به بازار عرضه می‌شود. این محصول دارای 2 متر کابل انبر جوش و انبر اتصال

دستگاه جوش 200 آمپر توسن مدل 1520II

ولتاژ ورودی این دستگاه 220 ولت و حداکثر جریان خروجی آن 200 آمپر است. ولتاژ روجی این محصول 50 تا 65 ولت است.  توان ذوب الکترود در این محصول 2.5، 3 و 4 میلی‌متر است. تکنولوژی ساخت این محصول IGBT است و صفحه نمایش دیجیتال دارد.   بازدهی دستگاه 60 درصد است. کلاس ایمنی این محصول F و کلاس حفاظت آن IP21 است. حداکثر جریان ورودی دستگاه 20 آمپر اندازه‌گیری شده است. توان مصرفی این محصول ۵ کیلو ولت است. فرکانس این دستگاه 50 تا 60 هرتز است. ابعاد اینورتر فوق 40*17*24 سانتی‌متر و وزن آن 56*7 کیلوگرم است. طول کابل این دستگاه جوش 2 متر است.

دستگاه جوش 210 آمپر توسن 1420lx

ولتاژ ورودی دستگاه فوق 220 ولت برق شهری است که به صورت تک فاز قابل استفاده است. ولتاژ خروجی آن نیز 30 ولت و آمپر خروجی دستگاه بین 30 تا 200 آمپر محاسبه شده است. کلاس ایمنی این محصول F بوده  و کلاس حفاظت آن IP21 است. بازدهی این اینورتر 85 درصد اندازه‌گیری شده است. جریان ورودی این دستگاه 40 آمپر است و توان مصرفی آن حداکثر 9.2 کاوا است. وزن محصول 8.6 کیلوگرم و ابعاد آن 24*17*40 سانتی‌متر است. طول کابل این دستگاه 30 متر است.

دستگاه جوش 160 آمپر توسن مدل 1416I

این دستگاه جوش تک فاز با عملکرد 160 آمپر در دیوتی سایکل 35 درصد است. این محصول می‌تواند به ژنراتور متصل شود و ضد نوسان برق شبکه است. دستگاه جوش توسن 160 دارای فن خنک‌کننده، تکنولوژی جوشکاری IGBT، انبر جوشکاری 200 آمپر و انبر اتصال، نمایشگر دیجیتال و ضد چسبندگی الکترود به قطعه کار راد دارد. ولتاژ ورودی دستگاه 220 تا 230 ولت است. این محصول از فرکانس 50 هرتز پشتیبانی می‌کند. وزن این دستگاه 8.4 کیلوگرم و ابعاد آن 26*12*31 سانتی‌متر است. ولتاژ خروجی دستگاه 4.26 ولت و آمپر خروجی آن 30 تا 160 آمپر است. بازدهی دستگاه 80 درصد محاسبه شده است. کلاس ایمنی محصول فوق H و کلاس حفاظت آن  در دسته IP21 و IP21S قرار دارد.

لیست قیمت دستگاه جوش توسن

قیمت دستگاه جوش ممکن است بسیار متغیر باشد و بسته به عوامل مختلفی از جمله نوع دستگاه جوش، برند، قدرت، ویژگی‌ها، و منطقه جغرافیایی متفاوت باشد. برای دریافت قیمت دقیق، بهتر است با فروشندگان راندنو تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

خرید دستگاه جوش توسن از راندنو

برای خرید دستگاه جوش‌های توسن می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده کنید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار کنید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت دستگاه جوش توسن و برقراری ارتباطی بدون واسطه با مراکز فروش را برای شما فراهم می‌کند.

برند