ثبت فروشگاه

داکت طرح چوب

داکت طرح چوب یکی از پرکاربردترین انواع داکت است که در مجموعه های مختلف به کار گرفته می شود. این داکت یک محفظه پلاستیکی است که می تواند سیم و کابل را از داخل خود عبور دهد. داکت طرح چوب کاربردی مشابه داکت های ساده دارد. با این تفاوت که ظاهر آن شبیه به چوب و در رنگ های کرم و قهوه ای به بازار عرضه می شود. این داکت ها از سیم و کابل در برابر عوامل محیطی محافظت می کنند. همچنین به مجموعه نظم و ترتیب می بخشند زیرا سیم و کابل را در دل خود جای می دهند. این تجهیزات اغلب در محیط های مسقف مورد استفاده قرار می گیرند. داکت های طرح چوب اغلب به صورت داکت قرنیزی طرح چوب هستند اما امروزه انواع دیگر آن ها همچون داکت زمینی طرح چوب نیز به بازار عرضه شده است. 

داکت طرح چوب

ابعاد داکت برق طرح چوب

داکت های برق در طول های 2 متری به بازار عرضه می شوند. اما عمق و عرض آن ها در چند سایز مختلف تولید می شود. انواع سایزهای داکت براساس اندازه عرضی بصورت 1، 1.5، 2، 2.5، 3، 3.5، 4، 5، 6 و 9 تقسیم بندی می شوند.

ابعاد داکت برق طرح چوب

بهترین برند داکت طرح چوب

امروزه در بسیاری از مجموعه ها برای هماهنگی بیشتر داکت با دکوراسیون، از داکت طرح چوب استفاده می کنند. شرکت های بسیار زیادی به تولید و ساخت انواع داکت قهوه ای طرح چوب می پردازند. از بهترین این شرکت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

داکت طرح چوب سوپیتا

 سوپیتا یکی از بهترین شرکت های تولید کننده انواع داکت و ترانک در ایران است که بیش از 40 سال در این زمینه فعالیت کرده است. سوپیتا در ابتدا تنها داکت های ساده نمره 2 و 2.5 تولید می کرد اما امروزه انواع مختلف داکت همچون داکت های کف خواب، قرنیزی و دیگر موارد نیز تولید می کند.

  • از دیگر برندهای برتر می توان به داکت طرح چوب اصفهان، البرز، دانوب، کوپوس، داکت طرح چوب مشهد و دیگر موارد اشاره کرد. 

قیمت داکت طرح چوب

قیمت داکت طرح چوب قرنیزی و زمینی به عوامل زیادی همچون اندازه و ابعاد داکت، جنس، نوع، درب دار بودن و نبودن آن، درجه حفاظت، رنگ و طراحی بستگی دارد.

خرید داکت طرح چوب

برای خرید داکت طرح چوب می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت داکت طرح چوب تهران و دیگر شهرها و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد. 

لیست مقایسه

برند


نوع


عرض داکت