ثبت فروشگاه

کیستون Cat7 STP نگزنس

از ۱۵۵,۰۰۰ تا ۱۵۵,۰۰۰ تومان

 لوگوی نگزنس

نگزنس یکی از برترین تولیدکننده های تجهیزات شبکه است که مقر اصلی آن در فرانسه واقع شده است. این شرکت در سال 1897 تاسیس شده است و در زمینه تولید کابل شبکه مسی و فیبر نوری، صنایع هوانوردی، کشتی سازی، نفت، ساخت و ساز و ... فعالیت می کند. برند نگزنس هم اکنون در بیش از 40 کشور دنیا فعالیت می کند. در جهان شرکت نگزنس در رتبه دوم تولیدکننده کابل قرار گرفته است.  
محدوده فعالیت برند Nexans شامل موارد زیر نیز می شود:

 1. انجام پروژه های برقی ولتاژ بالا: این شرکت به تولید کابل ها و تجهیزات ویژه ولتاژ بالا جهت انتقال برق و اطلاعات به صورت زمینی و دریایی می پردازد.
 2. اطلاعات و مخابرات: Nexans در زمینه ساخت و توسعه دیتاسنترها، شبکه های محلی، شبکه های مخابراتی و اطلاعات دریایی، زیرساخت های فناوری ارتباطات و ... فعالیت می کند.
 3. تامین تجهیزات صنعتی: این برند به ساخت و توسعه تجهیزاتی هم چون کابل های مخصوص در سیستم های ترمز، سنسورهای کابلی و ... می پردازد.  
 4. پروژه های ساختمانی: بیش از 40 درصد از درآمد این شرکت به این بخش مربوط می شود. ساخت و اجزای سیستم های اعلام حریق، سیستم های امنیتی، شبکه های مخابراتی، تجهیزات کابلی، ساخت کانال های تهویه و ... از جمله فعالیت های این شرکت است.

معروف ترین محصولات این شرکت شامل تجهیزات شبکه نگزنس می شود که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت. 

کابل شبکه نگزنس

یکی از با کیفیت ترین کابل های شبکه موجود در بازار کابل شبکه Nexans است. این کابل در گروه های Cat5 ،Cat5e ،Cat6 ،Cat6a ،Cat7 و Cat7a به بازار عرضه می شود. ساختار این کابل ها می تواند متفاوت باشد. کابل لن این شرکت در انواع زیر به تولید می رسد. 

 • کابل شبکه SFTP نگرنس
 • کابل شبکه FTP
 •  کابل شبکه UTP

کابل های لن این برند در متراژهای 305 متری و 500 متری و به صورت کلاف به بازار عرضه می شوند. این محصولات با روکش های PVC و LSZH قابل عرضه هستند. کابل های شبکه LSZH این شرکت دود بسیار کمی در زمان آتش سوزی تولید می کنند و این دود فاقد هرگونه ماده سمی است. رنگ کابل شبکه Indoor نگزنس نارنجی رنگ و رنگ کابل شبکه Outdoor نگزنس مشکی رنگ است. روکش PE نشان دهنده روکش PE است که مقاومت کابل را افزایش می دهد.
این کابل ها کیفیت بسیار بالایی دارند و به یک محصول پرفروش در یازار تبدیل شده اند. قیمت کابل شبکه نگزنس همانند سایر محصولات مشابه موجود در بازار است.

پچ کورد نگزنس

پچ کورد های این شرکت نیز از کیفیت سیار بالایی برخوردار هستند. این پچ کوردها دارای تنوع بسیار زیادی هستند که نیاز تمام مصرف کنندگان را برطرف می کند. پچ کورد شبکه نگزنس از استاندارد Cat5 الی Cat7a قابل ارائه است. این پچ کوردها در دو نوع UTP و SFTP عرضه می شوند. پچ کورد Cat6 SFTP نگزنس دارای بیشترین کاربرد در ایران است. این پچ کوردها نویز بسیار کمی دریافت می کنند در تمامی شبکه ها با هر ابعادی که دارند می توان از آن ها استفاده کرد. 
پچ کورد Nexans دارای روکش نارنجی رنگ است گه این روکش از جنس PVC و یا LSZH می تواند بشد.

 • پچ کورد نیم متری نگزنس 
 • پچ کورد 1 متری
 • پچ کورد 2 متری
 • پچ کورد 3 متری نگزنس
 • پچ کورد 5 متری
 • پچ کورد 10 متری 

پچ پنل شبکه

پچ پنل ها عضو مهمی در تجهیزات پسیو شبکه محسوب می شوند می بایست کیفیتئ بالایی داشته باشند. پچ پنل های نگزنس از کیفیت بالایی برخوردار هستند. این محصولات در انواع Cat5 و Cat6 به بازار عرضه می شوند. همانند کابل های شبکه پچ پنل نگزنس نیسز می تواند در انواع زیر ارائه شود.

 • پچ پنل FTP
 • پچ پنل SFTP نگزنس
 • پچ پنل UTP  

پچ پنل های این شرکت در جعبه های سفید رنگ به بازار عرضه می شوند که لوگوی Nexans بر روی آن ها چاپ شده است. درون این بسته یک فریم آلومینیومی پچ پنل قرار گرفته است که دوام بسیار بالایی دارد. در جعبه کوچکتری داخل این جعبه کیستون های این محصول قرار دارد.  پیچ و مهره جهت نصب، بروشور راهنما نیز در کنار فریم گذاشته شده است. 

کیستون شبکه

کیستون نگزنس حهت برقراری ارتباط میان کابل شبکه با دیگر تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد. پریز شبکه نگزنس در گروه های مختلف Cat5 الی Cat7a به بازار عرضه می شوند. این محصولات با تمامی شبکه های FTP، SFTP و UTP ساگاری دارند و تمامی انواع آن ها به بازار عرضه شده است. کیستون SFTP نگزنس یکی از پرکاربردترین کیستون های موجود در بازار است. 
کیستون های این شرکت از نوع قفل شونده هستند و بدون نیاز به آچار می توان آن ها پانچ کرد. 

لیست قیمت محصولات نگزنس

این برند در ایران جز یکی از باکیفیت ترین تولیدکننده های تجهیزات شبکه است. برای مشاهده قیمت و ارتباط با نمایندگی Nexans می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و با فروشندگان این محصولات به طور مستقیم در ارتباط باشید. 

نمایندگی نگزنس

امروزه اغلب برندهای تولید کننده تجهیزات شبکه و محصولات برقی دارای نمایندگی هایی در ایران هستند. برای ارتباط با نمایندگی این برند و دیگر برندهای موجود در بازار می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید. امروزه کابل شبکه و پچ کوردهای این شرکت بیشترین کاربرد را در ایران دارا هستند. 

دسته‌بندی کالاها