ثبت فروشگاه
لیست مقایسه
دسته‌بندی‌ها : پچ کورد UTP - پچ کورد SFTP -

پچ کورد نگزنس

پچ کورد نگزنس یکی از پرکاربردترین تجهیزات در شبکه های کامپیوتری است. این محصولات کیفیت بالایی دارند. به همین دلیل تکنسین های شبکه به خرید پچ کورد نگزنس اقدام می کنند. دو سر این پچ کوردها به کانکتورهای مخصوص مجهز شده است. پچ کورد وسیله ای برای برقراری ارتباط بین تجهیزات و قطعات محتلف در شبکه است. پچ کیبل های نگزنس از بهترین پچ کوردهای موجود در بازار هستند. پچ کورد شبکه نگزنس روکشی نارنجی رنگ دارد و در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود. قیمت پچ کورد نگزنس به عواملی همچون متراژ، جنس کابل، روکش و نوع شیلد و فویل بستگی دارد.

گروه پچ کورد نگزنس

پچ کوردها همانند کابل های شبکه در استانداردهای مختلفی از نظر پهنای باند مصرفی در شبکه به بازار عرضه می شوند. نرخ تبادل انتقال داده ها در این تجهیزات با هم متفاوت است. این محصولات از Cat1 تا Cat8 به بازار عرضه می شوند. البته با پیشرفت تکنولوژی و افزایش سرعت شبکه ها، پچ کوردهای دسته پایین تر از Cat4 از رده خارج شده اند و امروزه فقط پچ کوردهای Cat5 و بالاتر به کار گرفته می شوند. از پرکاربردترین پچ کوردهای شرکت نگزنس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پچ کورد نگزنس Cat5: این محصولات داده ها را با سرعت 100 مگابیت در ثانیه انتقال می دهند. حداکثر پهنای باند این پچ کوردها هم 100 مگاهرتز است.
 • پچ کورد نگزنس Cat5e: در این پچ کوردها داده ها با سرعت 100 مگابیت در ثانیه انتقال پیدا می کند. حداکثر پهنای باند این محصولات هم 100 مگاهرتز است.
 • پچ کورد نگزنس Cat6: به کمک پچ کورد Cat6 نگزنس داده ها با سرعت 1000 مگابیت در ثانیه انتقال پیدا می کنند. حداکثر پهنای باند این پچ کوردها 250 مگاهرتز است.
 • پچ کورد نگزنس Cat6a: این محصولات داده ها را با سرعت 1000 مگابیت در ثانیه انتقال می دهند. حداکثر پهنای باند این پچ کورد 500 مگاهرتز است.
 • پچ کورد نگزنس Cat7: این محصولات داده ها را با سرعت 1000 مگابیت در ثانیه انتقال می دهند. حداکثر پهنای باند این پچ کوردها هم 600 مگاهرتز است.

نویزپذیری پچ کورد نگزنس

پچ کوردهای نگزنس از نظر ساختار و میزان دریافت نویز به چند دسته تقسیم بندی می شوند. برخی از پچ کوردها در ساختار خود از نوعی شیلد و فویل استفاده کرده اند. شیلد و فویل به کار رفته در کابل ها از اطلاعات و داده ها در برابر نفوذ هرگونه نویز و اختلال الکترومغناطیسی محافظت می کند. از جمله پچ کوردهای نگزنس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پچ کورد نگزنس UTP: در ساختار ایت پچ کوردها از هیچ نوع فویل یا شیلدی استفاده نشده است. در نتیجه سوکت این محصول هم سوکت بدون شیلد از جنس پلاستیک است.
 • پچ کورد نگزنس SFTP: در این مدل از Patch Cordها به دور همه چهار زوج سیم پچ کورد فویل پیچیده شده است. لازم به ذکر است که به دور تک تک سیم ها نیز از شیلد استفاده شده است. سوکت این پچ کوردها شیلد دار و فلزی است.

سایز پچ کورد نگزنس

پچ کوردهای نگزنس از لحاظ سایز در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود. از پرکاربردترین نوع پچ کوردهای این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پچ کورد نیم متری نگزنس
 • پچ کورد نگزنس یک متری
 • پچ کورد نگزنس 2 متری
 • پچ کورد نگزنس 3 متری
 • پچ کورد 5 متری
 • پچ کورد 10 متری
 • پچ کورد 15 متری

روکش پچ کورد Nexans

پچ کوردهای نگزنس براساس جنس روکش در دو نوع به بازار عرضه می شوند:

 • پچ کورد PVC نگزنس
 • پچ کورد LSZH نگزنس

پچ کوردهای نگزنس با روکش LSZH فاقد هالوژن هستند. در نتیجه موقع آتش سوزی از خود دود سمی تولید نمی کنند. این محصولات می توانند به صورت Indoor یا Outdoor به کار گرفته شوند. پچ کوردهای Indoor در محیط های داخلی و پچ کوردهای Outdoor در محیط های خارجی و بدون سقف به کار گرفته می شوند.

معرفی شرکت نگزنس

نگزنس شرکتی فرانسوی در زمینه تولید انواع تجهیزات شبکه است. این شرکت در زمینه تولید کابل های مسی، فیبر نوری و تجهیزات پسیو شبکه فعالیت می کند. محصولات این شرکت در صنایع مختلفی همچون کشتی سازی، زیرساخت های انرژی و فناوری، دریانوردی، پترو شیمی و نفت و دیگر صنایع به کار گرفته می شود. نگزنس امروزه در بیش از 40 کشور جهان نمایندگی فعال دارد. این شرکت از سال 1897 فعالیت خود را آغاز کرده است. شرکت نگزنس می تواند در انجام پروژه های برقی ولتاژ بالا با سایر شرکت ها همکاری داشته باشد. برند نگزنس در ایران نیز شهرت بسیار زیادی دارد. محصولات نگزنس به صورت وارداتی در بازارهای ایران موجود هستند.

قیمت پچ کورد نگزنس

قیمت پچ کورد Nexans به گروه پچ کورد، نوع کابل، جنس روکش، کاربرد، متراژ پچ کورد و دیگر موارد بستگی دارد. از پرفروش ترین محصولات این شرکت می توان به پچ کورد نگزنس CAT6 SFTP و پچ کورد نگزنس CAT6 UTP اشاره کرد.

خرید کیستون شبکه نگزنس

برای خرید پچ کورد نگزنس می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات پچ کورد را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت پچ کورد نگزنس و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی نگزنس و مراکز فروش پچ کورد نگزنس را برای شما فراهم می سازد.

برند