ثبت فروشگاه
لیست مقایسه
دسته‌بندی‌ها : کیستون Cat6 UTP - کیستون Cat6 SFTP -

کیستون شبکه نگزنس

کیستون شبکه نگزنس یکی از پرکاربردترین تجهیزات در شبکه های داخلی است. این قطعه به عنوان رابطی میان کابل شبکه یا پچ کورد با سایر تجهیزات شبکه همچون روتر، سوئیچ و دیگر موارد به کار گرفته می شود. کیستون نگزنس Nexans یکی از مشهور­ترین برندها در زمینه تولید تجهیزات شبکه به خصوص تجهیزات پسیو است. کیستون های این شرکت باکیفیت و دقت بالا تولید می شوند. به همین دلیل تکنسین های شبکه به خرید کیستون شبکه نگزنس اقدام می کنند. کیستون شبکه Nexans در انواع مختلفی به بازار عرضه می شوند. این محصولات برروی پچ پنل نصب می شوند. همچنین می توان در باکس های روکار برای نصب روی دیوار، باکس های توکار برای نصب داخل دیوار و باکس های کف خواب نیز از این کیستون استفاده کرد. این محصولات با فیس پلیت های مختلف جهت نصب روی باکس های کف خواب ارائه می شوند. این موارد برروی قیمت کیستون شبکه نگزنس نیز اثرگذار است.

هر کیستون باید در جای مناسب خود نصب شوند. در صورتی که محل قرارگیری و نصب کیستون مناسب نباشد، شبکه با مشکل مواجه می شود. بدنه کیستون های پلاستیکی نگزنس اغلب طوسی رنگ است.

گروه کیستون Nexans

کیستون های شرکت نگزنس براساس سرعت و پهنای باند کابل شبکه و پچ کوردی که به آن متصل می شود، به چند دسته تقسیم بندی می شوند:

 • کیستون نگزنس Cat5
 • کیستون نگزنس Cat5e
 • کیستون نگزنس Cat6
 • کیستون نگزنس Cat6a
 • کیستون نگزنس Cat7
 • کیستون نگزنس Cat7a
 • کیستون نگزنس Cat8

جنس کیستون شبکه Nexans

 • کیستون نگزنس UTP: اگر در شبکه از کابل یا تجهیزات شبکه UTP استفاده شده است، بهتر است کیستون نیز UTP باشد. این کیستون ها قابلیت حذف نویز ندارند.
 • کیستون نگزنس SFTP: این کیستون­ ها در شبکه های SFTP شیلددار و فویل دار به کار گرفته می شوند. این کیستون ها می توانند نویز و الکتریسیته ساکن را تخلیه کند.

کیستون های نگزنس می توانند در انواع فلزی و پی وی سی به بازار عرضه شوند. کیستون نگزنس فلزی ساختار SFTP دارد. کیستون فلزی در مواقعی که کابل­ شبکه از کنار کابل برق عبور می­ کنند به کار گرفته می شود. این کیستون به منظور اتصال به سیم ارت مورد استفاده قرار می‌ گیرد تا از این طریق مسیر عبور جریانات القایی تا چاه ارت کامل شود.

انواع کیستون نگزنس

کیستون شبکه Nexans براساس سایز به دو دسته تقسیم بندی می شود:

 • کیستون نگزنس پهن
 • کیستون نگزنس باریک

کیستون ها براساس ماژول نیز به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

 • کیستون نگزنس دو ماژول
 • کیستون نگزنس یک ماژول

نصب کیستون شبکه نگزنس

کیستون های شبکه Nexans دو ردیف رنگی دارند که بیان گر class A و class B هستند. این طراحی سبب شده است که نصب کابل شبکه روی کیستون ساده تر شود. برای نصب این کیستون ها به ابزار خاصی نیاز نیست. این محصولات از خاصیت قفل شوندگی برخوردار هستند. برای نصب این محصولات تنها نیاز است آچار پانچ کیستون نگزنس خریداری کنید.

برای نصب این محصول ابتدا باید کابل شبکه یا پچ کورد مورد نظر را به اندازه ی 3 الی 4 سانتی متر لخت کرد. سپس رشته هایی که به بهم چسبیده اند را می بایست از یکدیگر جدا کرد. پس از آن کیستون ها براساس رنگ چیده شدند، به کمک یک پانچ ساده باید رشته‌ های کابل را در جای خودشان قرار دهیم. در پایان هم می توان از یک دستگاه تستر کیستون برای آزمایش کیستون و عملکرد آن استفاده کرد.

فرق کیستون نگزنس و لگراند

 • کیستون‌ های شبکه نگزنس قدمت بیشتری نسبت به کیستون های شبکه لگراند دارند.
 • قیمت کیستون نگزنس پایین تر از کیستون لگراند است.
 • هر دو شرکت از لحاظ کیفیت، بازدهی و دوام بالا شهرت دارند. در پچ پنل نگزنس کیستون و فریم از هم جدا هستند و برای استفاده باید سر هم شوند. این کار وقت و انرژی بیشتری نیاز دارد.

معرفی شرکت نگزنس

نگزنس شرکتی فرانسوی در زمینه تولید انواع تجهیزات شبکه است. این شرکت در زمینه تولید کابل های مسی، فیبر نوری و تجهیزات پسیو شبکه فعالیت می کند. محصولات این شرکت در صنایع مختلفی همچون کشتی سازی، زیرساخت های انرژی و فناوری، دریانوردی، پترو شیمی و نفت و دیگر صنایع به کار گرفته می شود. نگزنس امروزه در بیش از 40 کشور جهان نمایندگی فعال دارد. این شرکت از سال 1897 فعالیت خود را آغاز کرده است. شرکت نگزنس می تواند در انجام پروژه های برقی ولتاژ بالا با سایر شرکت ها همکاری داشته باشد. برند نگزنس در ایران نیز شهرت بسیار زیادی دارد. محصولات نگزنس به صورت وارداتی در بازارهای ایران موجود هستند.

قیمت کیستون شبکه نگزنس

قیمت کیستون Nexans به گروه کیستون، نوع کیستون، جنس بدنه و دیگر موارد بستگی دارد. از پرفروش ترین محصولات این شرکت می توان به کیستون شبکه نگزنس CAT6 SFTP و کیستون شبکه نگزنس CAT6 UTP اشاره کرد.

خرید کیستون شبکه نگزنس

برای خرید کیستون نگزنس می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات کیستون را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کیستون نگزنس و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی نگزنس و مراکز فروش کیستون نگزنس را برای شما فراهم می سازد.

برند