ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها : کابل شبکه سیمیا   -   سیم و کابل سیمیا   -  
 لوگوی سیمیا

سیمیا

سیمیا کابل یکی از برترین تولیدکننده های انواع سیم و کابل در ایران است. کارخانه سیم و کابل سیمیا در سال 1360 و در شهر تهران تأسیس شده است. هم اکنون شرکت سیمیا قادر به تولید بیش از 18000 تن سیم و کابل برق است. این شرکت موفق به دريافت گواهينامه های سيستم مديريت كيفيت هم چون ISO-17025 ،ISO-45001 ،ISO-14001 وISO-9001 شده است. محصولات این شرکت طبق گواهينامه كيفيت اتحاديه اروپا CE تولید می شوند و در آزمایشگاه تخصصی مورد ارزیابی قرار می گیرند. تمامی محصولات این شرکت توسط ماشین آلات حرفه ای و امکانات به روز تولید می شوند.

سیم و کابل سیمیا

محصولات این شرکت شامل سیم و کابل های ساختمانی، کابل های کنترل و ابزار دقیق، کابل نسوز، کابل مخابراتی و آیفون، کابل کواکسیال، کابل KNX، کابل شبکه، کابل فشار قوی، کابل جوش، کابل آلومینیومی، کابل خودنگهدار و ... است. در ادامه به انواع کابل برق سیمیا اشاره خواهیم کرد:

کابل شبکه سیمیا

کابل های شبکه این شرکت از کیفیت بسیار زیادی برخوردار هستند. این کابل ها در سه نوع زیر تولید و به بازار عرضه می شوند:

 • کابل شبکه Cat6 UTP
 • کابل شبکه Cat6 FTP
 • کابل شبکه Cat6 SFTP

این کابل ها در دو نوع روکش PVC و LSZH قابل تولید هستند. هادی آن ها از جنس مس آنیل شده است. روکش نهایی این کابل های شبکه سبز رنگ است. این محصولات در کلاف های 305 متری و یا 500 متری به بازار عرضه می شوند.

کابل قدرت

کابل های فشار قوی سیمیا با هادی های مسی و آلومینیومی به بازار عرضه می شوند. این کابل ها عایق PVC یا XLPE دارند و روکش نهایی آن ها LSZH ،PE و یا PVC است. کابل فشار قوی و مسی سیمیا در سه نوع هادی مفتولی، افشان و نیمه افشان به بازار عرضه می شود. کابل فشار قوی آلومینیومی سیمیا هادی از نوع مفتولی دارد. این کابل ها دارای تعداد رشته های مختلفی هستند. 
برخی از کابل های قدرت چند رشته این شرکت به صورت زره دار ساخته می شوند. 

کابل کواکسیال

این کابل ها جهت انتقال فرکانس مورد استفاده قرار می گیرند. کابل های کواکسیال این شرکت در سه نوع مختلف به بازار عرضه می شوند:

 • کابل کواکسیال ساده
 • کابل ترکیبی CCTV (A)
 • کابل ترکیبی CCTV (B)

هادی این کابل ها و هم چنین کابل آنتن سیمیا، از مس آنیل شده ساده و یا قلع اندود تشکیل شده است و در نوع مفتولی و نیمه افشان قابل تولید است. عایق و شیلد مسی کابل های کواکسیال این شرکت در مقابل نویز بسیار خوب عمل می کنند. روکش نهایی این کابل ها از جنس PVC است و با رنگ های مشکی، سفید و طوسی به بازار عرضه می شود.

کابل ابزار دقیق

کابل ابزار دقیق سیمیا با عایق هایی از نوع PVC ،PE و XLPE به بازار عرضه می شود. این کابل ها شیلددار و یا بدون شیلد هستند که براساس سفارش مشتری تولید می شوند. هادی این کابل ها از مس آنیل شده است و رنگ روکش مطابق درخواست مشتری تعیین می شود.

کابل مخابرات

کابل های مخابراتی و تلفنی شرکت سیم کابل سیمیا در انواع زیر به تولید می رسند:

 • کابل مخابرات زمینی: این کابل ها اغلب در فضای بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. هادی کابل مخابرات سیمیا از مس آنیل شده است. شیلد آلومینیومی، روکش و عایق HDPE از دیگر اجزای تشکیل دهنده آن هستند. روکش نهایی کابل های مخابرات زمینی این شرکت، مشکی رنگ است.
 • کابل مخابرات هوایی: این کابل ها دارای روکش PVC، عایق HDPE و شیلد آلومینیومی هستند. هادی آن ها از مس آنیل شده تشکیل شده است و اغلب در داخل ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. کابل های تلفن هوایی این شرکت با روکش نهایی طوسی رنگ تولید می شوند.

کابل KNX سیمیا

از کابل های KNX جهت ارتباط دستگاه هایی هم چون ترمینال، سنسور، کنترلرها، مانیتورینگ و ... استفاده می شود. این کابل ها دارای هادی مسی آنیل شده و مفتولی هستند که از عایق PVC در ساخت آن ها استفاده شده است. روکش نهایی این محصولات سبز رنگ است.

کابل کنترل

کابل های کنترل این شرکت به صورت مفتولی و نیمه افشان به بازار عرضه می شوند. از مس آنیل شده به عنوان هادی در این کابل ها استفاده شده است. عایق این محصولات PVC و روکش نهایی آن ها نیز از همین جنس و مشکی رنگ است.

کابل خودنگهدار سیمیا

کابل خودنگهدار این شرکت با عایق XLPE به بازار عرضه شده است. ولتاژ نامی این محصولات برابر با 0.6/1 کیلوولت است. جنس و کلاس هادی این کابل ها از مفتول آلومینیومی است که مطابق استاندارد ملی ISIRI تولید می شود. این کابل ها در تعداد رشته های زیر به بازار عرضه می شوند:

 • 6 رشته: سه رشته فاز + یک رشـته روشنایی + یک رشته نول + یک رشته مسنجر
 • 5 رشته: سه رشته فاز + یک رشته روشنایی + یک رشته مسنجر و نول
 • 3 رشته: تک فاز
 • 2 رشته: تک فاز

از کابل های خود نگهدار شرکت سیمیا جهت انتقال و توزیع برق در خطوط هوایی استفاده می شود.

سیم رانژه

برای سیم کشی تأسیسات تلفن در داخل ساختمان ها و یا داخل لوله ها از این محصول استفاده می شود. سیم رانژه سیمیا عایقی از جنس PVC و به رنگ مشکی و سفید دارد. هادی این محصول از مس آنیل شده و یا قلع اندود تشکیل شده است. در محدوده دمایی منفی 30 الی مثبت 70 می توان از این سیم ها استفاده کرد.

سیم سیمیا

سیم های این شرکت دارای تنوع بسیار زیادی هستند. این سیم ها با هادی های افشان، نیمه افشان و مفتولی عرضه می شود. روکش این سیم ها از جنس PVC است و در سطوح ولتاژی مختلف قابل استفاده هستند. تمامی سیم های این شرکت مطابق با استانداردهای روز دنیا عرضه می شوند.

 • سیم مسی افشان
 • سیم ارت
 • سیم نایونی

نمایندگی سیم و کابل سیمیا

کاربران می توانند جهت ارتباط با نمایندگی سیم و کابل سیمیا در لاله زار و دیگر نقاط ایران، به سایت راندنو مراجعه کنند و با نمایندگان و مسئولان فروش کابل و سیم سیمیا در ارتباط باشند و نسبت به خرید سیم و کابل سیمیا اقدام کنند.

لیست قیمت سیم و کابل سیمیا

برای مشاهده قیمت سیم و کابل سیمیا می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و با فروشگاه ها و نمایندگی های عضو در این سایت در ارتباط باشید.

دسته‌بندی کالاها