ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :

تک سیم البرز

تک سیم البرز یکی از شرکت‌های ایرانی در حوزه تولید سیم و کابل است که در سال 1393 با هدف تولید انواع سیم و کابل تأسیس شد. این شرکت پس از تجهیز کارخانه و گرفتن مجوزهای لازم در استان تهران فعالیت خود را آغاز کرد. از فعالیت‌های شرکت تک سیم البرز می‌توان به هادی سازی، بسته بندی، تولید، ایجاد واحد‌های بازاریابی و فروش، کنترل کیفی و ارائه تاسیسات اشاره کرد. تک سیم البرز توانسته است با بهره‌گیری از تجارب مدیران باسابقه محصولات با کیفیتی را به مشتریان بازار و شرکت‌های دولتی و خصوصی ارائه دهد. این مجموعه با تأمین مواد اولیه مرغوب محصولات باکیفیتی را تولید کرده است. کلیه مواد اولیه شرکت تک سیم البرز جهت تولید محصولات از تولیدکنندگان معتبر داخلی تامین می‌شود و از این طریق توانسته ثبات کیفی محصولات خود را تضمین کند. این شرکت با داشتن آزمایشگاه‌های مجهز و به روز به صورت مداوم مواد اولیه و محصولات تولیدی خود را توسط واحد کنترل کیفی بررسی می‌کند. هدف اصلی این شرکت ارائه محصولات با کیفیت به بازار است و تمام تلاش خود را جهت تحقق این هدف به کار بسته است. کارخانه تک سیم البرز به یک آزمایشگاه مجهز شده است. بنابراین تمامی محصولات پیش از ورود به بازار در این آزمایشگاه اختصاصی مورد تست و ارزیابی قرار می‌گیرند.

محصولات تک سیم البرز

محصولات سیم و کابل تک سیم و البرز در بازار بسیار متنوع هستند و برای استفاده در صنایع مختلف و نیازهای الکتریکی متنوعی طراحی و تولید می‌شوند. در زیر برخی از محصولات سیم و کابل این شرکت می‌پردازیم.

کابل تک سیم البرز

کابل‌ها باعث می‌شوند تا بتوانیم برق و اطلاعات را به طور موثر و قابل اعتماد انتقال دهیم و دستگاه‌ها و سیستم‌ها را به هم متصل کنیم. آن‌ها برای بهره‌برداری از امکانات الکتریکی و ارتباطی در زندگی روزمره و صنایع بسیار ضروری هستند.کابل‌های برق تک سیم البرز از نظر شکل هادی در دو نوع افشان و مفتول به بازار عرضه می‌شود. سطح سطح ولتاژ کابل افشان تک سیم البرز 300 تا 500 ولت است. هادی این کابل از مس آنیل شده تشکیل شده است و کلاس آن 5 است. عایق کابل افشان PVC نوع D است. از کابل‌های افشان در ساختمان‌ها، ماشین‌های قابل حمل و مکان‌هایی که نیاز مقاومت کششی و انعطاف کابل نیاز است، استفاده می‌شود.

کابل مفتولی نیز هادی سخت با انعطاف‌پذیری کم دارد. به همین دلیل اغلب به عنوان نصب ثابت از آن استفاده می‌شود. این کابل‌ها براساس سطح ولتاژ قابل تحمل نیز به چند دسته تقسیم‌بندی می‌شوند. کابل قدرت، کابل سبک و کابل فشار ضعیف از این کابل‌ها هستند. هادی این کابل‌ها از جنس مس آنیل شده است. این کابل در کلاس‌های مختلف افشان و مفتول تولید می‌شود و عایق این کابل‌ها از جنس پی وسی است.

سیم تک سیم البرز

سیم برق برای انتقال برق از یک منبع تولید به مصرف‌کننده‌ها استفاده می‌شود. این سیم‌ها معمولاً از موادی مانند مس یا آلومینیوم ساخته می‌شوند و دارای رشته‌های سیمی هستند که برق را از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل می‌کنند. سیم برق انواع مختلفی دارد، از جمله سیم‌های خانگی که برای نصب اتصالات الکتریکی در خانه استفاده می‌شوند، سیم‌های صنعتی که در صنایع برق و الکترونیک استفاده می‌شوند و سیم‌های بالتیک برق که برای انتقال برق بین شهرها و مناطق مختلف استفاده می‌شوند.

سیم‌‌های مفتولی این شرکت سطح ولتاژی بین 450 تا 750 ولت دارند. جنس هادی آن از مس آنیل شده کلاس 1 یا 2 است. عایق آن نیز از PVC نوع C است. از این سیم در تجهیزات الکتریکی، اتاق‌های خشک، در لوله‌های دفن شده و زیر یا روی گچ استفاده می‌شود. سیم‌های افشان تک سیم البرز ولتاژی بین 450 تا 750 ولت در نظر گرفته شده است. هادی آن‌ها نیز مانند سیم‌های مفتولی از جنس مس آنیل شده است. سیم های افشان با عایق پی وی سی به بازار عرضه می‌شوند. در صنعت ساختمان، تجهیزات الکتریکی و دیگر موارد از سیم‌های افشان استفاده می‌شود.

از کابل‌های تک سیم برای نصب در داخل و خارج تأسیسات و کانال‌هایی که به خوبی حفاظت شده باشند و همچنین در خطوط فشار ضعیف و صنعتی به کار گرفته می‌شود.

گواهینامه و افتخارات شرکت سیم و کابل تک سیم البرز

  • گواهینامه مدیریت کیفیت ایزو 9001
  • گواهینامه ایزو 10004
  • OHSAS 18001
  • ISO 14001

قیمت سیم و کابل تک سیم البرز

برای مشاهده لیست قیمت محصولات تک سیم البرز بهتر است با فروشندگان و نمایندگی‌های عضو در سایت راندنو تماس بگیرید. از محصولات پر فروش شرکت تک سیم البرز درحال حاضر می‌توان به کابل قدرت و کابل فشار ضعیف اشاره کرد. قیمت این محصولات به عواملی همچون جنس هادی، نوع هادی، جنس عایق، جنس روکش، نوع کاربرد، تعداد رشته، سطح مقطع و موارد دیگر بستگی دارد.

خرید سیم و کابل تک سیم البرز از راندنو 

برای خرید سیم و کابل تک سیم البرز می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت سیم و کابل تک سیم البرز و برقراری ارتباطی بدون واسطه با مراکز فروش سیم و کابل تک سیم البرز را برای شما فراهم می‌سازد.

دسته‌بندی کالاها