ثبت فروشگاه
آستین-چرمی-جوشکاری-بلند

آستین چرمی جوشکاری بلند

Long Leather Welding Sleeve
 • ۵ ( ۰ )

از

۷۰,۰۰۰

تا

۷۰,۰۰۰

تومان
نمایش بیشتر

لیست قیمت فروشندگان (بر اساس هر جفت)

۷۰,۰۰۰ تومان
۷ روز قبل
توضیحات: -
آدرس: تهران - خیابان امام خمینی - نرسیده به میدان حسن آباد - پاساژ رشید ۳_پلاک ۱۸

لیست قیمت فروشندگان (بر اساس هر جفت)

۷۰,۰۰۰ تومان
۷ روز قبل
توضیحات: -
آدرس: تهران - خیابان امام خمینی - نرسیده به میدان حسن آباد - پاساژ رشید ۳_پلاک ۱۸

توضیح کلی

آستین چرمی جوشکاری بلند از تجهیزات ایمنی پرکاربردی است که جهت محافظت از دست کاربران استفاده می شود. جوشکاری یکی از مشاغل پرخطر است که قسمت هایی از بدن افراد در معرض برخورد جرقه و حرارت حاصل از فعالیت جوش قرار می گیرد. همچنین دست ها از اعضایی هستند که فاصله کمتری با قطعه کار دارند و احتمال آسیب به آنها بیشتر است. به همین دلیل جوشکاران علاوه بر استفاده از دستکش ایمنی، باید از آستین های جوشکاری نیز استفاده کنند تا میزان آسیب وارده به حداقل برسد. با استفاده از آستین چرمی جوشکاری از آسیب به دستان حین انجام فعالیت های جوشکاری و تراشکاری جلوگیری می شود.

استفاده از این محصول زمانی کاربرد دارد که دستکش جوشکاری مورد نظر، تنها تا مچ دستان را پوشش بدهد. به همین دلیل، با استفاده از یک آستین جوشکاری، می توان از پاشش جرقه های حاصل از فعالیت جوشکاری جلوگیری کرد. به طور کلی این محصول محافظ مناسبی در برابر برخورد جرقه و ذرات مذاب به دستان محسوب می شود. همانطور که از نام این کالا مشخص است، با استفاده از چرم درجه یک تولید می شود و از دوام بالایی برخوردار است. لازم به ذکر است استفاده از این آستین ها بسیار آسان است و راحتی کاربران را حین انجام فعالیت جوشکاری فراهم می کند.

اندازه طول این آستین چرمی جوشکاری معادل 56 سانتی متر است. این آستین جوشکاری دوخت باکیفیت و مستحکمی دارد و در برابر نفوذ رطوبت نیز مقاوم است. همچنین هر جفت از این دستکش وزن سبکی معادل 100 گرم دارد. این محصول مطابق با اصول ارگونومی و براساس آناتومی دست کاربران تولید می شود. همچنین استفاده از آستین های جوشکاری علاوه بر صنعت جوشکاری، در صنایعی همچون تراشکاری، ریخته گری، صنعت نفت و گاز، صنایع فولاد و صنعت ذوب نیز مناسب است. لازم به ذکر است این دستکش به رنگ طوسی تولید شده است و نوارهای اطراف آن زرد رنگ هستند.

مشخصات فنی آستین چرمی جوشکاری بلند

 • وزن: 100 گرم
 • طول: 56 سانتی متر
 • جنس: چرم

تولیدکنندگان بسیاری به تولید انواع دستکش و آستین های جوشکاری می پردازند. هر یک از آستین های تولید شده توسط شرکت های مختلف، از ویژگی های خاصی برخوردار هستند و قیمت های مختلفی دارند. شما کاربران گرامی با مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست قیمت آستین چرمی جوشکاری را مشاهده نمایید. سپس می توانید به صورت مستقیم با فروشندگان این تجهیزات ایمنی در ارتباط باشید و به خرید آستین جوشکاری مورد نظر اقدام نمایید.

مشخصات فنی

 • وزن
  100 گرم
 • برند
  متفرقه
 • طول
  56 سانتی متر
 • جنس
  چرم

نظرات کاربران

کاربر گرامی جهت طرح دیدگاه خود لطفاً ابتدا وارد شوید.


هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این کالا نظر می‌دهد.