ثبت فروشگاه

کیستون Cat6 SFTP

کیستون Cat6 SFTP یکی از مهمترین تجهیزات شبکه است که وظیفه برقراری ارتباط بین کابل شبکه و دیگر تجهیزات را برعهده دارد. پریز شبکه انواع مختلفی دارد و در گروه‌های گوناگونی به بازار عرضه می‌شود. کیستون‌ها همانند یک رابط عمل می‌کنند و در پچ پنل‌ها، فیس پلیت‌ها و ترانکینگ کاربرد دارند.

این محصولات از نظر محافظت در برابر نویز به چند دسته UTP - SFTP - STP - FTP تقسیم‌بندی می‌شوند. کیستون‌های SFTP دارای بیشترین محافظت در برابر نویز و اختلالات الکترومغناطیسی هستند. کیستون‌های SFTP بدنه‌هایی از جنس فلز دارند و مقاومت آن‌ها از کیستون‌های UTP بیشتر است. در شبکه‌هایی که نزدیک کابل برق راه‌اندازی می‌شود، بهتر است از تجهیزات شبکه SFTP استفاده شود تا دریافت نویز به حداقل میزان خود برسد. همچنین در این شبکه‌ها ممکن است کابل‌های شبکه از کنار کابل‌های برق عبور کنند به همین دلیل در سراسر سیستم باید ارتینگ به صورت دقیق برقرار شود. در این مدل شبکه‌ها حتماً باید از کیستون‌های فلزی SFTP استفاده شود تا سیم ارت به بدنه فلزی کیستون متصل شود و مسیر عبور جریان تا چاه ارت تکمیل شود.

کیستون‌های شبکه SFTP در گروه‌های مختلف Cat5 - Cat6 - Cat7 عرضه می‌شوند. پرکاربردترین کیستون SFTP کیستون گروه Cat است. برای بهبود عملکرد و کارایی و افزایش سرعت شبکه بهتر است از تجهیزات شبکه هماهنگ در راه‌اندازی شبکه استفاده شود. کیستون شبکه Cat6 سرعت انتقال داده‌ای معادل 1000 مگابیت در ثانیه و پهنای باندی معادل 250 مگاهرتز دارد. کیستون‌ها از لحاظ شکل ظاهری به دو صورت باریک و پهن عرضه می‌شوند. هریک از این کیستون‌ها کاربرد خاصی دارند. در خانه‌های دو ماژولی می‌توان یک کیستون پهن یا دو کیستون باریک قرار داد. همچنین می‌توان یک کیستون باریک نصب کرد و بخش خالی را به کمک بلنک پوشاند. کیستون‌ها می‌توانند در حالت‌های 90 یا 180 درجه عرضه شوند. برخی از کیستون‌ها قابلیت قفل شوندگی دارند و برخی دیگر بدون نیاز به ابزار و آچار نصب می‌شوند.

کیستون‌ها از نظر محل نصب و کاربرد به دو دسته تقسیم می‌شوند. برخی مدل‌های کیستون داخل دیوار و برخی دیگر روی دیوار نصب می‌شوند. برخی از پچ پنل‌ها نیز با فیس پلیت‌های روکار و توکار در پچ پنل‌ها و ترانکینگ نصب می‌شوند. کیستون پچ پنل از لحاظ ظاهری با کیستون‌های دیگر تفاوت دارد. برای نصب اغلب به قوطی، فیس و جنگک نیاز خواهید داشت. برروی کیستون‌ها اغلب دو جدول رنگی به شکل Class A و Class B وجود دارد که به تکنسین‌ها در نصب کمک می‌کند.

قیمت کیستون Cat6 SFTP

قیمت کیستون‌ها به عواملی همچون جنس بدنه، نوع کیستون، محافظت آن در برابر نویز، ابعاد و سایز کیستون بستگی دارد. کیستون‌های SFTP محافظت بیشتری در برابر نویز دارند به همین دلیل قیمت آن‌ها از کیستون‌های UTP بیشتر است. همچنین بدنه آن‌ها از فلز ساخته شده و مقاومت بیشتری دارد.

خرید کیستون Cat6 SFTP از راندنو

برای خرید کیستون Cat6 SFTP می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کیستون Cat6 SFTP و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

دسته بندی


دسته‌بندی کالاها

برند