ثبت فروشگاه

پنل ال ای دی گرد

پنل ال ای دی گرد نوع پنل روشنایی است که امروزه در بسیاری از مجموعه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این پنل ها در ابعاد مختلفی به بازار عرضه می شوند. این محصولات جاگزین مناسبی برای دیگر تجهیزات روشنایی همچون لامپ رشته ای، فلورسنت، لامپ مهتابی و ... هستند. استفاده از پنل ال ای دی گرد مزایای بسیار زیادی دارد. پنل LED گرد بیشترین کاربرد را در اداره ها، آموزشگاه ها، منازل مسکونی، آتلیه ها، گالری ها و ... دارد.

پنل ال ای دی گرد اغلب با قطر 8 به بالا تولید می شوند. قطر داخلی و خارجی این پنل ها بسیار مهم است. براساس قطر داخلی این پنل ها باید حفره ای روی دیوار یا سقف تعبیه شود تا چراغ بتواند داخل آن نصب شود. بنابراین حفره باید براساس قطر داخلی جراغ ایجاد شود. قطر خارجی چراغ نیز موضوعی سلیقه ای است و مطابق با نیاز مصرف کننده انتخاب می شود. برخی از پنل های ال ای دی گرد دارای یک نوع ضامن هستند که به کمک آن ها می توان قطر داخلی چراغ را تنظیم کرد. این پنل ها در توان های گوناگونی به بازار عرضه می شوند. پنل ال ای دی گرد 12 وات بیشترین کاربرد را در میان سایر پنل ها دارد.

انواع پنل ال ای دی دایره ای

پنل های ال ای دی دایره ای و چهارگوش هر دو در انواع زیر به بازار عرضه می شوند؛

 • پنل ال ای دی دور شیشه ای:  این محصول از یک فریم گرد تشکیل شده است که جهت افزایش زیبایی از یک لایه شیشه ای در ساخت آن استفاده شده است. این شیشه ها می توانند رنگی و یا ساده باشند.
 • پنل ال ای دی بک لایت: نور در پنل های گرد بک لایت، پشت پنل ایجاد می شود و سپس به سمت جلو بازتاب پیدا می کند. در پشت این پنل ها از تعداد زیادی LED به صورت فشرده و متراکم استفاد شده است.
 • پنل ال ای دی Edge Light: در این پنل ها، نور اطراف پنل قرار می گیرد و سپس وارد خود پنل می شود. این پنل ها نور بسیاز خوبی تولید می کنند.
 • پنل سه حالته دو رنگ: این پنل ها دارای دو رنگ در مرکز و محیط هستند. به سه شکل می توان این پنل ها را تنظیم کرد؛ دور پنل روشن، داخل پنل روشن و هر دو قسمت روشن.

نصب پنل ال ای دی دایره ای

این پنل ها براساس نوع نصب به دو نوع مختلف تقسیم بندی می شوند؛

 • پنل ال ای دی توکار گرد: این پنل ها به راحتی داخل سقف نصب می شوند و به کمک یک قاب جداگانه به پنل ال ای دی روکار تبدیل می شوند.
 • پنل ال ای دی روکار گرد: این پنل ها یک قاب جداگانه دارند که اغلب از جنس آلومینیوم است و به واسطه آن درون سقف نصب می شوند.

مزایای استفاده از پنل ال ای دی گرد

 1. به دلیل این که در تکنولوژی و ساخت این تجهیزات از دیودهای نور افشان استفاده شده است، این پنل ها مصرف انرژی بسیار کمی دارند و استفاده از آن ها سبب صرفه حویی در هزینه های برق می شود.
 2. بازده نوری این محصولات زیاد است. امروزه در بسیاری از مجموعه ها به جای لامپ های هالوژن کوچک سقفی، از پنل های ال ای دی گرد استفاده می شود زیرا بازده نوری بسیار زیادی دارند.
 3. این پنل ها نصب ساده ای دارند و به دو شکل روکار و توکار نصب می شوند. از این مدل پنل ها می توان در هر نوع سقفی اعم از کاذب استفاده کرد.
 4. طول عمر پنل ال ای دی دایره ای بسیار زیاد است و دچار کاهش نور و سوختگی نمی شوند.
 5. در ساخت این پنل ها از مواد مضر و سمی استفاده نشده است به همین دلیل با محیط زیست سازگاری دارند.

بهترین برند پنل LED گرد

 • از برترین شرکت های تولیدکننده پنل ال ای دی می توان به بروکس، هانی نور، ZFR، دیپلمات، پرتو پارس، اپتونیکا، موردی و ... اشاره کرد.

قیمت پنل ال ای دی گرد

قیمت این پنل ها به عواملی همچون جنس بدنه، توان، شار نوری، طول عمر، قطر چراغ، برند و شرکت سازنده بستگی دارد. برای مشاهده قیمت این محصولات می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید.

خرید پنل ال ای دی گرد

برای خرید پنل ال ای دی گرد می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت پنل ال ای دی گرد و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

دسته بندی


دسته‌بندی کالاها

برند