ثبت فروشگاه

کابل NYRY

کابل NYRY یک نوع کابل برق است که هادی مسی دارد و به دو روکش مجزا مجهز شده است. یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های این کابل‌ها وجود زره و نوعی آرمور است که سبب افزایش مقاومت کابل شده است. به همین دلیل تکنسین‌های برق در نیروگاه‌ها و کارخانه‌های صنعتی به خرید کابل NYRY اقدام می‌کنند. قیمت کابل NYRY نیز به خلوص مس هادی، ضخامت روکش، تعداد رشته‌ها و نوع آرمور بستگی دارد. نشانه اختصاری NYRY مطابق استاندارد DIN/VDE تعیین شده است. این علامت اختصاری برای کابل هایی با ویژگی های خاص در نظر گرفته می شود. حروف این کد به ترتیب از چپ بیانگر مشخصات زیر هستند:

  • N: این حرف نشان دهنده این است که هادی از جنس مس ساخته شده است.
  • Y: این کاراکتر به این معنا است که عایق از جنس PVC ساخته شده است.
  • R: این حرف یعنی کابل دارای زره مفتولی سیمی است.
  • Y: حرف نهایی نشان دهنده روکش نهایی این کابل از جنس پی وی سی است.

کابل آرموردار NYRY یکی از پرکاربردترین کابل‌ها در صنعت برق است. این محصولات در انواع مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. کابل برق NYRY هم به عنوان کابل کنترل، هم کابل فشار قوی و هم دیگر کاربردها مورد استفاده قرار می‌گیرد. زره موجود در کابل‌ها استحکام مکانیکی کابل را افزایش می‌دهد و از آن در برابر نیروها و تنش‌های مکانیکی محافظت می‌کند. همچنین در برابر صدمات محیطی همچون حشرات و گرد و غبار از کابل حفاظت می‌کند. به این کابل‌ها کابل مسلح نیز گفته می‌شود. کابل مسلح را می‌توان با اطمینان بیشتری در خاک به صورت دفنی به کار برد. جنس آرمور یا زره در کابل‌های تک رشته از نوع مفتول آلومینیومی است. در کابل‌های چند رشته نیز از فولاد گالوانیزه به عنوان آرمور استفاده شده است. کابل‌های زره دار دو روکشه و مسی اغلب در سایزهای استاندارد به بازار عرضه می شوند. گاهی شرکت‌های تولید کننده آن‌ها را مطابق با خواست و نیاز مصرف‌کنندگان عرضه می‌کند.

قیمت کابل NYRY

قیمت این کابل‌ها به نوسانات بازار مس و آلومینیوم و همچنین عوامل دیگری همچون تعداد رشته، سطح مقطع، نوع روکش، جنس آرمور، برند و شرکت سازنده بستگی دارد.

خرید کابل NYRY از راندنو

برای خرید کابل NYRY و خرید کابل برق می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات کابل برق را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کابل NYRY و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی کابل NYRY را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

دسته بندی


دسته‌بندی کالاها