ثبت فروشگاه

مهره سر دنده (Gear bolt) که به آن مهره دنده نیز گفته می‌شود، یک نوع مهره است که  قسمت سری آن یک دنده قرار دارد. این نوع مهره برای انتقال حرکت و قدرت میان دو قطعه با دنده‌های متناسب استفاده می‌شود. مهره سر دنده یک قطعه مهم در سیستم‌های مکانیکی و ماشین‌آلات به شمار می‌آید. این مهره‌ها به صورت یک قطعه کوچک با فرم مخصوص و دنده‌های داخلی و خارجی طراحی شده است. همچنین با قرار گرفتن میان دو دنده، انتقال حرکت و گشتاور بین آن‌ها را نیز فراهم می‌کنند.

عملکرد این قطعه به گونه‌ای است که با چرخاندن مهره، دنده آن به دنده متناسب متصل می‌شود و حرکت و قدرت از یک قطعه به دیگری منتقل می‌شود. استفاده از این قطعه در صنایع زیادی از جمله صنعت خودروسازی، ماشین‌آلات صنعتی، صنعت دریایی، صنعت نفت و گاز، صنعت الکترونیک و بسیاری از ماشین‌آلات و تجهیزات دیگر کاربرد دارد.

مهره سردنده از یک بدنه استوانه‌ای با روکش خارجی و یک سر مهره تشکیل شده است. مهره سر دنده دارای یک سر مهره استاندارد است که می‌توان آن را با استفاده از ابزار مناسبی مانند گوشه‌گیر یا سوکت محکم کرد. در سر مهره، یک دنده قرار دارد که با دنده متناسبی در قسمت دیگری از سیستم یا ماشین قرار می‌گیرد. این مهره‌ها معمولاً با استفاده از مواد اولیه مختلفی مانند فلز، پلاستیک یا فیبر کربن تولید می‌شوند. هر یک از انواع این مهره با توجه به نوع کاربرد، در سایزهای مختلف و با شکل‌های گوناگون در بازار موجود هستند.

قیمت مهره سر دنده

قیمت مهره سردنده با توجه به عوامل خاصی مانند مواد اولیه به کار رفته در ساختار محصول، سایز و ابعاد، قطر محصول و شرکت تولیدکننده بستگی دارد.

شما کاربران گرامی جهت تهیه انواع پیچ، مهره و متعلقات دیگر با مراجعه به سایت راندنو می‌‌توانید لیست فروشندگان این تجهیزات را مشاهده نمایید. سایت راندنو همواره در تلاش است با معرفی تولیدکنندگان و فروشندگان این تجهیزات، انتخاب آسان و مطمئنی را برای خریداران فراهم کند.

خرید مهره سردنده از راندنو

برای خرید انواع مهره می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات مهره مورد نظر را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت مهره سردنده و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی مهره سردنده را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند