ثبت فروشگاه

پچ کورد SFTP

پچ کورد SFTP که مخفف Screened Fully shielded Twisted Pair است به معنای زوج سیم های بهم تابیده غلافدار است. این پچ کورد حاوی یک روکش فلزی اضافی به منظور کاهش اثر پارازیت است. این نوع پچ کورد بسیار شبیه به پچ کورد FFTP است یعنی زوج سیم های تابیده شده به صورت جداگانه و مجزا با فویل محافظت می شوند و تمام آنها به طور کلی محافظ دارند اما تفاوت SFTP با FFTP در نوع محافظ کلی سیم ها است.

در پچ کورد نوع FFTP محافظ به صورت فویل است و در SFTP از شیلدی که دارای بافتی انعطاف پذیر و محکم است استفاده شده است. این نوع محافظ منجر به کاهش تداخل سیم های کناری و دیگر کابل ها می شود. حرف S در نام پچ کوردها نشان دهنده استفاده از شیلد در کابل است.

توجه داشته باشید که نوع رایج کابل SFTP نوع Outdoor آن است. استفاده از کابل SFTP نتنها در کاهش اثرات نویز و تداخل الکترومغناطیسی موثر است بلکه در برابر باران و باد و آفتاب نیز محافظت می کند. اگر می خواهید که از پوسیدگی کابل خود محافظت کنید، کابل های Outdoor گزینه مناسب تری هستند.

پچ کورد SFTP

تفاوت کابل شبکه UTP و SFTP 

کابل UTP حاوی 4 زوج سیم به هم تابیده ای است که هیچ لایه محافظی از آنها محافظت نمی کنند اما کابل SFTP حاوی زوج سیم های بهم تابیده ای است که علاوه بر پوشش محافظتی، توسط شیلد و فویل نیز محافظت می شوند به همین دلیل است که کابل UTP نسبت به SFTP ارزان تر است.

تفاوت کابل شبکه UTP و SFTP 

شباهت پچ کورد SFTP و UTP

هر دو کابل از 4 زوج سیم بهم تابیده شده تشکیل شده اند و روکش هردو از نوع PVC و یا LSZH است. هادی آنها از جنس مس است و هر دو در گروه های cat امکان تولید دارند.

شباهت پچ کورد SFTP و UTP

نکات مهم در هنگام خرید پچ کورد SFTP

  1. متراژ مورد نیاز
  2. کاربرد پچ کورد SFTP
  3. حداکثر سرعت انتقال
  4. حداکثر پهنای باند
  5. دسته بندی (cat)

نکات مهم در هنگام خرید پچ کورد SFTP

برترین برندهای پچ کورد SFTP

استفاده از پچ کوردهای شبکه در جهت انتقال داده رواج زیادی پیدا کرده است و شرکت های متنوعی به تولید آن پراخته اند که در ادامه به چند نمونه از برندهای معتبر پچ کورد SFTP پرداخته می شود.

پچ کورد SFTP لگراند

شرکت فرانسوی لگراند یکی از بهترین برندها در صنعت برق و الکترونیک بشمار می آید. این شرکت تجهیزات پسیو مانند کیستون، پچ کورد، پچ پنل و… را تولید و عرضه می کند. همچنین باید گفت که این شرکت در تولیدات کابل شبکه از برترین برندها در دنیاست.

پچ کورد SFTP نگزنس

یکی دیگر از برندهای معتبر در زمینه تولید محصولات الکترونیک و اتصالات شبکه، برند نگزنس است. این برند با بهره گیری از فناوری روز دنیا به تولید محصولات باکیفیت و تولید پچ کوردهای SFTP با استانداردهای مختلف، از جمله پچ کورد Cat6 SFTP و ... می پردازد. 

از دیگر برندهای معروف پچ کورد SFTP می توان به بلدن، پریسمیان، اشنایدر، دی لینک و ... اشاره کرد. 

قیمت  پچ کورد SFTP

متراژ پچ کورد SFTP، کتگوری و استاندارد پچ کورد SFTP، برند و شرکت تولید کننده پچ کورد SFTP و ... از عواملی هستند که در قیمت این پچ کوردها تاثیر گذار هستند.

خرید پچ کورد SFTP

برای خرید پچ کورد SFTP می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت پچ کورد SFTP و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

دسته بندی


دسته‌بندی کالاها