ثبت فروشگاه

پچ پنل SFTP مخفف عبارت Screened Fully shielded Twisted Pair به معنای زوج سیم‌های بهم تابیده غلاف‌دار است که در بازار تجهیزات شبکه عرضه می‌شود. کار اصلی این پچ پنل‌ها ایجاد برقراری ارتباط بین کابل‌های شبکه و تجهیزات شبکه است. پچ پنل در انتهای کابل‌های شبکه و دستگاه‌هایی مانند هاب، روتر و سوئیچ قرار می‌گیرند. این وسیله یک قطعه فلزی مستطیل شکل است. پچ پنل ها درون رک شبکه وظیفه تقسیم پورت‌های شبکه را برعهده دارند. با وارد کردن سوکت ها به پچ پنل، کاربران به شبکه متصل می‌شوند. کاربرد این وسیله زمانی که تعداد کاربران شبکه افزایش یابد، بیشتر به چشم می‌آید. در نتیجه تمام کابل‌هایی که به سوکت‌ها متصل هستند را در نقطه‌ای که مرکز قرارگیری رک است، جمع آوری می‌کند.

پچ پنل‌های شبکه SFTP از نظر استاندار کیستون‌ها به انواع گوناگونی همچون پچ پنل Cat5، پچ پنل Cat5e، پچ پنل Cat6 و پچ پنل Cat7 تقسیم می‌شوند. گفتنی است که این پچ پنل‌ها در تعدد پورت های گوناگونی به بازار عرضه می‌شوند. تعداد پورت‌های 12، 24 و 48 جزو تعداد پورت‌های استاندارد هستند. همچنین پچ پنل‌های 8، 16، 32، 36 و 96 پورت نیز تولید و به بازار عرضه می‌شوند. پچ پنل‌ها براساس کارایی به دو دسته ماژولار و غیر ماژولار بودن دسته بندی می‌شوند.

قیمت پچ پنل SFTP

قیمت این پچ پنل‌ها با توجه به انواع آن‌ها براساس تعداد پورت متغیر است. از طرفی، این کالاها مانند کابل‌ها از نظر نوع به Cat6 ،Cat5 و انواع آن‌ها تقسیم می‌شوند و هرچه عدد قرار گرفته شده در مقابل Cat بالاتر باشد، قیمت پچ پنل SFTP نیز بیشتر می‌شود.

خرید پچ پنل SFTP از راندنو

پیش از خرید پچ پنل باید به موارد زیر توجه کرد:

  1. تعداد درگاه‌ها
  2. نوع کیستون
  3. شرکت و کشور سازنده
  4. جنس
  5. کتگوری
  6. وزن

برای خرید پچ پنل SFTP می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت پچ پنل SFTP و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

دسته بندی


دسته‌بندی کالاها

برند