ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

داکت ساده 

داکت کاربردهای متنوعی در صنعت برق دارد. داکت ها معمولاً در نظم دهی و فرم دهی کابل ها بکار می روند. معمولاً جهت جلوگیری از وارد شدن ضربه به کابل، زیباتر شدن فضای کابل کشی، منظم شدن و تفکیک کابل ها از انواع داکت استفاده می شود. انواع کابل مسی، کابل آلومینیومی و کابل شبکه را می توان داخل داکت ها استفاده کرد.

انواع داکت دیواری 

  1. داکت ساده
  2. داکت قرنیزی
  3. داکت کف خواب
  4. داکت طرح چوب
  5. داکت شبکه (ترانکینگ شبکه)
  6. داکت شیاردار (داکت تابلویی)
  7. داکت فلزی (سینی کابل)

کاربرد داکت ساده برق

داکت های ساده به صورت شاخه های 2 متری به بازار عرضه می شوند و معمولاً دارای اندازه های استاندارد عرض و عمق می باشند. به عنوان مثال، داکت ساده 4*5 دارای عرض 5 سانتی متر و عمق 4 سانتی متر است. داکت ها از عرض 1 سانت ارائه می شوند و معمولاً بیشترین عرض داکت های پلاستیکی 12 سانت می باشد.

جنس داکت پلاستیکی

معمولاً جنس این داکت ها از PVC است. البته نوع پی وی سی این داکت ها با یکدیگر متفاوت است که میزان نرمی داکت به آن بستگی دارد. داکت ها دارای یک درب با طول 2 متر هستند که بعد از قرار گرفتن داکت، بر روی آن سوار می شود. بدین ترتیب، روکش مناسبی را برای کابل های داخل آن ایجاد می کند. در ادامه، بهترین داکت های تولیدی حال حاضر ایران معرفی شده است:

داکت ساده البرز

داکت برق البرز یکی از بهترین تولیدکنندگان داکت های پلاستیکی، ترانکینگ شبکه، تابلوهای پلاستیکی و انواع قوطی می باشد. شرکت البرز یکی از بهترین تولیدکنندگان کف خواب برق است. رنگ داکت های این شرکت معمولاً سفید و طوسی می باشد. لازم به ذکر است که داکت طرح چوب البرز از جمله محصولات پرطرفدار داکت البرز به شمار می آید. داکت های البرز با توجه به سایز داکت در بسته بندی های مختلف ارائه می شوند.

داکت ساده دانوب

داکت برق دانوب از جمله تولیدکنندگان داکت و ترانکینگ در سراسر ایران است. داکت دانوب از کیفیت مناسب و قیمت پایینی برای مصرف کنندگان برخوردار است. امروزه ترانک شبکه دانوب نیز در میان کاربران، طرفدار زیادی پیدا کرده است.

داکت ساده سوپیتا

شرکت داکت سوپیتا کار خود را از سال 1362 در قزوین شروع کرده است. این شرکت ابتدا تولید داکت ساده 2 و 2.5 را آغاز کرد اما بعدها تنوع داکت های ساده خود را بیشتر نموده است. امروزه ترانکینگ سوپیتا در سایزهای 100*50 و 150*50 از پرطرفدارترین محصولات این شرکت به شمار می آید.

قیمت داکت ساده و خرید داکت برق ساده

قیمت داکت ها معمولاً با توجه به سایز و برند آنها متفاوت است. هرچه سایز داکت بالاتر باشد، معمولاً قیمت آن بیشتر محاسبه می شود. برای مشاهده لیست قیمت انواع داکت می توانید با مراجعه به سایت راندنو، با فروشندگان و نمایندگان اصلی این محصول در ارتباط باشید. همچنین برای خرید داکت و متعلقات آن می توانید درخواست خرید خود را در سایت ثبت کرده و از فروشندگان متعدد، پیش فاکتور دریافت نمایید. هنگام خرید داکت حتماً به استاندارد بودن شرکت تولیدکننده آن توجه نمایید.

لوازم جانبی داکت ساده

داکت های ساده در اغلب سایزها دارای لوازم جانبی مانند خم یا زانوی داخلی، خارجی و تخت، سه راهی، رابط و مسدودکننده هستند.

برند


نوع کاربرد


عرض داکت