ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

ترانک شبکه دانوب

ترانک شبکه دانوب یکی از بهترین ترانک های شبکه ایرانی است. دانوب تمامی محصولات خود را مطابق با برندهای مطرح فرانسوی یعنی لگراند و اشنایدر تولید کرده است. در نتیجه از تمام متعلقاتی که برای ترانکینگ لگراند و اشنایدر استفاده می شود، می توان در نصب ترانکینگ دانوب نیز استفاده کرد. در اغلب موارد قیمت ترانک دانوب نسبت به نمونه های مشابه خارجی مناسب تر است. به همین دلیل بسیاری از تکنسین های شبکه به خرید ترانک دانوب اقدام می کنند. این شرکت محصولات خود را در دو سایز ترانک دانوب 100*50 و ترانک دانوب 50*80 به بازار عرضه می کند.

ترانکینگ دانوب غیرقابل اشتعال است و در بازه دمایی منفی 15 تا مثبت 60 درجه سانتی گراد می توان از آن استفاده کرد. در این ترانکینگ می توان انواع پریزهای شبکه، تلفن و برق را به کار برد. این تجهیزات به همراه فیس پلیت به صورت مستقیم به بدنه ترانکینگ متصل می شود و نیاز به هیچ گونه کادر ماژول ندارند. ترانک های شرکت دانوب با استانداردهای DIN EN 50085 و IEC 61084-2-1 تولید می شوند. ترانک دانوب امکان نصب پارتیشن داخل بدنه را دارد. این کار سبب می شود تا کابل داخل مسیر از هم جدا شوند و نویز آن ها کاهش پیدا کند.

متعلقات ترانک دانوب

دانوب در کنار ترانک ها، متعلقاتی را هم طراحی و به بازار عرضه کرده است. هرکدام از این لوازم جانبی وظیفه خاصی را برعهده دارند. زاویه داخلی، زاویه خارجی، زاویه تخت، پارتیشن، پریز برق، کادر ماژول، قطعه اتصال درب و بدنه و مسدود‌ کننده از پرکاربردترین متعلقات ترانک هستند. اغلب متعلقات موجود در بازار متعلق به سایز 50*100 است و تجهیزات جانبی برای سایز 50*80 تولید نمی شود. زاویه داخلی ترانک دانوب، پارتیشن دانوب، زاویه داخلی دانوب و سه راهی دانوب از پرکاربردترین متعلقات هستند. ترانک های دانوب به صورت شاخه های دو متری به بازار عرضه می شوند. این محصولات در نوع درب نرم نیز موجود هستند. ترانک دانوب 105*50 با درب نرم ارائه می شود.

مزایای ترانک دانوب

  1. ترانکینگ دانوب قابلیت نصب پارتیشن دارد.
  2. مکانیزم قفل شوندگی درب در داکت ها و ترانک ها وجود دارد.
  3. این محصولات غیرقابل اشتعال هستند و در دمای منفی 15 تا مثبت 60 می توان از آن ها استفاده کرد.
  4. محصولات دانوب در بدنه انعطاف پذیری بالایی دارند.
  5. بدنه ترانک دانوب سطح صاف، صیقلی و با قابلیت رنگ پذیری بالا دارد.

معرفی شرکت دانوب

دانوب یکی از برترین شرکت ها در زمینه تولید انواع داکت، ترانک، تابلو برق، جعبه تقسیم و دیگر موارد است. این شرکت اولین تولیدکننده داکت پشت چسبدار در ایران است. ترانکینگ شبکه این شرکت نیز در رنگ های سفید، طوسی و طرح چوب به بازار عرضه می شود. کلیه محصولات دانوب باکیفیت هستند و مطابق با استانداردهای روز آمریکا و اروپا به بازار عرضه می شوند. دانوب از  به روزترین دستگاه ها و پیشرفته ترین ماشین آلات در ساخت استفاده می کند. به همین دلیل دانوب موفق به دریافت گواهینامه کیفیت اروپا CE، گواهینامه استاندارد آلمان DIN EN 50085، گواهینامه ROHS و کیفیت مدیریت ISO 9001-2008 شده است. امروزه محصولات دانوب به برخی از کشورهای همسایه از جمله عراق، ترکیه، افغانستان و دیگر موارد صادر می شود.

قیمت ترانک شبکه دانوب

قیمت ترانک دانوب به جنس ترانک، ابعاد، متعلقات، عمق، متراژ مورد نیاز و دیگر موارد بستگی دارد.

خرید ترانک شبکه دانوب

برای خرید ترانک شبکه دانوب می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات ترانک شبکه را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت ترانک شبکه دانوب و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی دانوب و مراکز فروش ترانک دانوب را برای شما فراهم می سازد.

برند