ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

ترانک شبکه سوپیتا

ترانک شبکه سوپیتا یکی از پرفروش ترین ترانک ها موجود در بازار است. ترانکینگ یک گزینه مناسب برای پیاده سازی شبکه های ساختار یافته است. سوپیتا اولین شرکت در ایران است که ترانک های خود را در رنگ های متنوع از جمله سفید و طرح چوب به بازار عرضه می کند. ترانک سایز 105 سوپیتا با درب نرم به بازار عرضه می شود. به طور کلی سوپیتا ترانک های خود را در سایزهای 50*80، 50*100، 50*105و 50*150 به همراه قطعات جانبی به بازار عرضه ی می کند. این ترانک ها اغلب از جنس پی وی سی ساخته شده اند. ترانکینگ سوپیتا از نظر کیفیت با نمونه های مشابه خارجی رقابت می کند. اما قیمت ترانک سوپیتا از نمونه های خارجی مناسب تر است به همین دلیل متخصصان شبکه به خرید ترانک سوپیتا اقدام می کنند.

ترانکینگ سوپیتا را می توان در مدل های درب پهن خریداری کرد. البته لازم به ذکر است که نوع درب پهن این ترانک را نمی توان به همراه پریزهای برق، شبکه و تلفن راه اندازی کرد و تنها برای عبور کابل و ایجاد انشعاب از آن استفاده می شود. برروی ترانک سوپیتا با درب دو تکه نیز می توان 2 ردیف کلید و پریز نصب کرد. یکی از مزیت های ترانکینگ سوپیتا این است که قابلیت نصب به شکل های گوناگون و در روی دیوار، کف و ستون دارد.

ترانک سوپیتا همچون سایر ترانک های ایرانی و خارجی موجود در بازار در شاخه های دو متری به بازار عرضه می شوند. سوپیتا متعلقات زیادی را همراه ترانک خود به بازار عرضه می کند. از مهم ترین این متعلقات می توان به زاویه داخلی، خارجی و تخت، سه راهی، کادر ماژول، قطعه اتصال درب و مسدود‌کننده اشاره کرد.

مزایای ترانک شبکه سوپیتا

  1. ترانک های شرکت سوپیتا کیفیت و شفافیت بالایی دارند. زیرا از بهترین مواد اولیه در ساخت آن ها استفاده شده است.
  2. این ترانک ها در سایزهای مختلفی به بازار عرضه می شوند.
  3. اتصالات ترانک های سوپیتا مطابق با استاندارد اروپا تولید می شوند.
  4. استحکام ترانکینگ سوپیتا بالا است و دلیل ان هم ضخامت بیشتر این محصولات نسبت به محصولات مشابه است.
  5.  پایه هاى ترانک شرکت سوپیتا مستحکم است به همین دلیل براى جدا سازى مسیر سیم ها می توان از پارتیشن داخل آن ها استفاده کرد.

معرفی شرکت سوپیتا

شرکت سوپیتا در شهر صنعتی البرز و در سال 1362 تاسیس شد. این شرکت در ابتدا به تولید ظروف بادی و لوله های پی وی سی می پرداخت. اما امروزه در زمینه های مختلف ساختمانی از جمله تولید داکت و ترانک نیز فعالیت می کند. سوپیتا محصولات خود را مطابق با استانداردهاى روز اروپایى و در بالاترین درجه کیفی به بازار عرضه می کند. این شرکت از مدیران متخصص و کارمندان مجرب استفاده کرده است. همچنین تمامی ماشین آلات و دستگاه های این شرکت حرفه ای و پیشرفته هستند. از پرکاربردترین محصولات این شرکت می توان به انواع داکت، ترانکینگ، رک، محصولات دکوراتیو، تجهیزات برق و شبکه اشاره کرد.

قیمت ترانک شبکه سوپیتا

قیمت ترانک سوپیتا به جنس ترانک، ابعاد، متعلقات، عمق، متراژ مورد نیاز و دیگر موارد بستگی دارد.

خرید ترانک شبکه سوپیتا

برای خرید ترانک شبکه سوپیتا می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات ترانک شبکه را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت ترانک شبکه سوپیتا و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی سوپیتا و مراکز فروش ترانک سوپیتا را برای شما فراهم می سازد.

برند