ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها : سیم و کابل خراسان افشارنژاد   -  
 لوگوی خراسان افشارنژاد

خراسان افشارنژاد

شرکت کابل خراسان افشارنژاد یکی از اولین تولیدکنندگان انواع سیم و کابل در ایران است. این شرکت در سال 1345 در خراسان تأسیس شد و از سال 1346 تولید سیم و کابل را آغاز کرد.  

افشارنژاد خراسان موفق به دریافت نشان استاندارد ایران ISIRI معادل IEC 227 اروپا شده است و محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای VDE آلمان، IEC استاندارد بین المللی و BS انگلستان تولید می شود. لازم به ذکر است که شرکت سیم کابل خراسان افشارنژاد گواهینامه ایزو 9002 را در سال 2000 از شرکت SGS سوئیس دریافت کرده است.

تمامی کابل های این شرکت دارای قابلیت تولید با روکش هالوژن فری و ضد حرارت نیز هستند که براساس سفارش مشتری تولید می شود. سیم و کابل خراسان مشهد، تأییدیه از شرکت توانیر دارد. محصولات خراسان در دو دسته کلی کابل برق و سیم برق عرضه می شوند.

کابل خراسان افشارنژاد 

تولیدات سیم و کابل افشارنژاد خراسان شامل انواع سیم و کابل مسی مانند کابل فشار ضعیف، کابل افشان، کابل کنترل، کابل فشار قوی (قدرت) با عایق PVC و XLPE، کابل های شیلددار آرموردار و غیرمسلح، کانسنتریک ابزار دقیق، کابل مخابراتی، کابل آیفون، کابل های مقاوم در برابر آتش، حرارت و هالوژن فری است. کابل های آلومینیومی این شرکت نیز بنا به سفارش مشتری تولید می شوند.

کابل افشان خراسان افشارنژاد

کابل های افشان این شرکت در دو نوع تک روکشه و دو روکشه به بازار عرضه می شوند. منظور از کابل افشان دو روکشه در محصولات شرکت خراسان، همان کابل های تک رشته است که در سطح مقطع های 16*1، 25*1، 35*1، 50*1، 70*1، 95*1، 120*1، 185*1 و 300*1 به بازار عرضه می شود. کابل کنترل افشارنژاد خراسان نیز در سطح مقطع 1.5 و 2.5 ارائه شده است. این کابل ها مطابق با استاندارد روز دنیا طراحی می شوند.

کابل مفتول خراسان افشارنژاد

کابل هایی که شرکت خراسان تولید می کند، در دو نوع افشان و مفتول عرضه می شوند. این کابل ها انعطاف پذیری کمی دارند و اغلب در نیروگاه های برق، پالایشگاه ها، کارخانه ها، محیط های صنعتی و ... از آن استفاده می شود. کابل مفتول خراسان نیز در تعداد رشته ها و سطح مقطع های مختلفی به بازار عرضه می شود. 

کابل زمینی افشارنژاد (NYY)

کابل های زمینی خراسان افشارنژاد از یک رشته تا 4 رشته تولید می شوند. ولتاژ این کابل ها 0.6 تا 1 کیلوولت است. مصرف این نوع کابل به صورت زمینی است. این کابل روکش PVC دارد. به این نوع کابل ها نیمه افشان نیز گفته می شود.

کابل مخابرات افشارنژاد خراسان

کابل تلفن خراسان افشارنژاد در دو نوع هوایی و زمینی به بازار عرضه می شود. کابل هوایی مخابرات برند خراسان دارای روکشی از نوع PVC است. کابل های زمینی مخابرات نیز به روکش PE مجهز شده اند.

کابل ابزار دقیق خراسان

شرکت سیم و کابل افشارنژاد خراسان به تولید انواع کابل ابزار دقیق نیز می پردازد. کابل های ابزار دقیق خراسان نیز با دو روکش PVC و PE قابل تولید هستند.

کابل کواکسیال خراسان مشهد

کابل های کواکسیال تولیدی این شرکت از نوع کابل های فرکانس بالا هستند و در انواع 50 اهمی و 75 اهمی به بازار عرضه می شوند. این کابل ها وظیفه انتقال فرکانس در تجهیزات الکتریکی را برعهده دارند.

کابل کولری خراسان

این کابل ها هم به صورت افشان و هم به صورت مفتول تولید می شوند. این کابل ها به صورت 4 رشته و 5 رشته با سطح مقطع 1.5 ارائه می شوند.

انواع روکش کابل خراسان افشارنژاد

کابل های شرکت خراسان مشهد براساس نوع روکش به دو دسته تقسیم بندی می شود:

 کابل با عایق و روکش PVC

  • کابل های فشار ضعیف و فشار قوی خراسان، عایق و روکشی از جنس PVC دارند. این کابل ها در انواع دو رشته، سه، چهار و پنج رشته به بازار عرضه می شوند. کابل های NYY خراسان اغلب کاربرد زمینی دارند.
  • کابل آرموردار خراسان به صورت سفارشی در متراژهای بالا و مجهز به عایق و روکش PVC تولید می شود.

کابل با عایق و روکش XLPE

  • کابل های فشار قوی این شرکت با روکش XLPE نیز به بازار عرضه می شوند. هادی این کابل ها بنا به سفارش مشتری و در دو نوع آلومینیومی و مسی قابل ارائه است.
  • کابل های آرموردار و مسلح با روکش XLPE نیز از دیگر تولیدات افشارنژاد خراسان هستند.

سیم افشارنژاد

سیم های تولیدشده توسط این شرکت از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. این سیم ها از سطح مقطع 1 الی 10 میلی متر مربع را شامل می شوند. تمامی آن ها با عایق PVC به بازار عرضه شده اند. سیم های ساختمانی شرکت خراسان مشهد، اغلب داخل لوله ها مورد استفاده قرار می گیرند.

  • سیم های ساختمانی و سیم ارت: این سیم ها برای نصب داخل لوله خرطومی مناسب هستند. همچنین در زیر گچ، داخل کانال و به صورت توکار نیز به کار گفته می شوند. از عایق پی وی سی در این کابل ها استفاده شده است. سیم های ارت نیز کاربردهای به خصوصی دارند. 
  • سیم افشان وسیم تک رشته مفتولی: در ساخت تجهیزات الکترونیکی و سیستم های روشنایی از این کابل ها استفاده می شود. این محصولات در تعداد رشته های مختلف و سطح مقطع های گوناگون به بازار عرضه می شوند. 
  • سیم های اتوموبیل: این محصولات با عایق هایی مخصوص تولید می شوند و در صنعت اتوموبیل سازی مورد استفاده قرار می گیرند. 
  • سیم های سخت هوایی: برای توزیع برق از مسیرهای هوایی سیم های سخت مورد استفاده قرار می گیرد. سیم سخت هوایی از گرید E-CU است و اسانداردهای لازم را کسب کرده است.

گرانول

یکی دیگر از محصولاتی که شرکت صنعتی خراسان الکتریک به بازار عرضه می کند، گرانول است. گرانول های پی وی سی مواد عایقی هستند که برای روکش کابل از آن ها استفاده می شود. این محصولات در دامنه های حرارتی مختلف می توانند به فعالیت خود ادامه دهند و با استانداردهای TCI,IEC 60189 ،IEC 60227 ،IEC 60502 تطابق دارد. این محصولات در انواع رنگی و بی رنگ تولید می شود. خراسان افشارنژاد گرانول های A - C - D - E - ST1 - ST2 - ST4 - ST5 - KHF - KHTI - KHTS به بازار عرضه می کند. 

نوع دیگری از گرانول ها تحت عنوان مستربچ های پی وی سی توسط شرکت خراسان عرضه می شوند. این محصولات برپایه پی وی سی با پیگمنت های مناسب ذر رنگ های مختلف تولید می شود. این گرانول ها برای کابل های الکتریکی و مخابراتی مناسب هستند و با دیگر گرانول ها سازگاری دارند. 

نمایندگی کابل خراسان افشارنژاد

شرکت کابل و سیم افشارنژاد خراسان در بسیاری از شهرهای ایران نمایندگی دارد. نمایندگی کابل خراسان در اصفهان، مشهد و ... مشغول به فعالیت است. کاربران می توانند جهت ارتباط با نمایندگی کابل افشار نژاد خراسان در لاله زار تهران و دیگر نقاط ایران به سایت راندنو مراجعه کنند و با نمایندگان و مسئولان فروش کابل خراسان افشار نژاد در ارتباط باشند.

لیست قیمت خراسان افشارنژاد

برای مشاهده لیست قیمت و کاتالوگ کابل افشارنژاد خراسان می توانید با فروشگاه ها و نمایندگی های عضو در سایت راندنو در ارتباط باشید. کابل قدرت و کابل فشار ضعیف افشارنژاد خراسان از پرفروش ترین کابل های این شرکت هستند.

دسته‌بندی کالاها