ثبت فروشگاه

دیسک سرامیک بر

دیسک سرامیک بر یا صفحه برش سرامیک همانطور که از نامش پیداست وسیله ای کارآمد از ابزار آلات برشی با سرعت بالا است. این دیسک به  پرسلان بر نیز شهرت دارد و توسط دستگاه فرز از آن استفاده می شود. جنس لبه های صفحه برش سرامیک بر از دانه های سایشی بوده و برای سایش و برش انواع سنگ ها و سرامیک ها در صنعت ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرند.
لبه صفحه برش سرامیک بر از ضخامت نازکی برخوردار است. در تولید و ساخت دیسک سرامیک بر، عواملی مانند قطع دقیق و بدون پرش یا پریدگی مواد سخت همچون سرامیک حائز اهمیت است.

دیسک سرامیک بر

انواع دیسک سرامیک از نظر اندازه

صفحه سرامیک بر در انواع مختلفی در بازار موجود است. هر کدام از انواع این کالا با توجه به اندازه وقطر های متفاوت، کارایی خاصی خود را دارند که در ادامه به توضیح مختصری از آنها می پردازیم.

دیسک گرانیت بر خشک یا خشکه بر

صفحه گرانیت بر خشک به منظور استفاده از دستگاه های فرز دستی کاربرد دارند و در اندازه های دیسک گرانیت بر 11.5 سانتی متری، 12.5 سانتی متری،  15 سانتی متری، 18 سانتی متری و 23 ساتی متری در بازار عرضه می شوند.

دیسک گرانیت بر تر یا آب بر

صفحه گرانیت بر آب بر به منظور استفاده از دستگاه های رو میزی کاربرد دار که شامل دیسک گرانیت بر های بی صدا می شود.
این صفحه گرانیت بر  در سایزهای مختلف تولید می شود. از متداول ترین سایزهای این محصول می توان به دیسک گرانیت بر 25 سانتی متری بی صدا، صفحه گرانیت بر های 30 سانتی متری، 5 سانتی متری، 40 سانتی متری تولید و... در بازار عرضه می شود.

انواع دیسک سرامیک بر از نظر کارایی

این محصول از نظر کارکرد نیز به انواع مختلف تقسیم می شود که به صورت زیر است: 

دیسک سرامیک بر دستی

دیسک سرامیک بر های دستی نوعی از صفحه برش های سرامیک معمولی هستند که تیغه آن ها به صورت دستی بر روی سرامیک به حرکت در می آید.  به کمک نیروی دست و کمک بازوها می توان عملیات برش را توسط این دیسک انجام داد.
در این روش احتمال لب پریدگی سرامیک خیلی زیاد است و در نتیجه استفاده از آن، برش نهایی صاف و یک دست نخواهد بود.

سرامیک بر بلبرینگی

نوع دیگری از صفحه برش سرامیک است که به صورت محرک بر روی سرامیک به حرکت در آمده که در نتیجه استفاده از آن، برشی صاف و یک دست به ارمغان می آید.

دیسک سرامیک بر لیزری

از انواع دیگر دیسک سرامیک برها، صفحه برش لیزری است که روی سرامیک مورد نظر را علامت گذاری کرده و به کمک صفحه برش لیزری، برشی صاف و دقیق را انجام می دهید.

کاربرد دیسک سرامیک بر

صفحه برش سرامیک بر یکی از پر کاربردترین اجزای ابزارآلات و قطعات دستگاه فرز به شمار می آید. صفحه سرامیک بر قابلیت هر گونه برش و ساخت بر روی انواع سرامیک ها و سنگ ها در صنایع ساخت و ساز و ساختمان سازی ها را دارد.

کاربرد دیسک سرامیک بر

نکات مهم در انتخاب و خرید دیسک سرامیک بر

هنگام خرید دیسک سرامیک بر باید از صفحه سرامیک بر مناسب و با کیفیتی استفاده کنید. تیغه ای که صفحه گرانیت بر از آن ساخته شده است باید کیفیت بالا و مطلوبی داشته باشد تا از پریدگی لبه های سرامیک جلوگیری کند و کاری تمیز و بدون لب پریدگی به سرانجام برساند.

نکات مهم در انتخاب و خرید دیسک سرامیک بر

بهترین برند دیسک سرامیک بر

صفحه برش سرامیک به کمک استفاده از دستگاه فرز در انواع صنایع ساختمانی و ساخت و ساز کاربرد فراوانی دارد. از این رو شرکت های متعددی در صدد تولید دیسک گرانیت بر برآمده اند که در ادامه به برخی از برترین شرکت های تولید ابزار صنعتی دیسک گرانیت بر اشاره می کنیم. 

دیسک سرامیک بر رونیکس

شرکت رونیکس یکی از برترین و محبوب ترین تولید کنندگان ابزارآلات است که توانسته با ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب جایگاه خوبی بین تولید کنندگان داخلی و خارجی به دست آورد. از محبوب ترین دیسک سرامیک بر تولید شده توسط این شرکت می توان به صفحه برش سرامیک رونیکس مدل RH-3507، RPM6650، RH-3508، RH3539 و ... اشاره کرد.

دیسک سرامیک بر فالکون

یکی دیگر از شرکت های تولید کننده انواع ابزارآلات صنعتی برند فالکون است. این شرکت با به کارگیری نیروی فعال درصدد تولید انواع ابزارآلات برآمده است. از محبوب ترین دیسک سرامیک بر تولید شده توسط این شرکت می توان از صفحه برش سرامیک فالکون مدل FL-180، FL-CH350-25، FL-115، FL-CH300-60 و ...  نام برد.

دیسک سرامیک بر بوش

شرکت بوش یکی از معتبر ترین و محبوب ترین شرکت های تولید کننده کالاهای ابزارآلات صنعتی، کالاهای مصرفی و فناوری ساختمانی است. از محبوب ترین دیسک سرامیک برهای تولید شده توسط این برند می توان به دیسک سرامیک بر بوش مدل 2608602630، 2608600187، 2608602201 و ... اشاره کرد.
دیسک سرامیک بر آسرون
شرکت آسرون از سال 1374 در بازار آهن و فولاد مشغول به فعالیت است. برند آسرون از جمله برندهایی است که می توانید با کیفیت ترین و مطمئن ترین خرید ابزارآلات صنعتی و ساختمانی را تجربه کنید. از محبوب ترین دیسک سرامیک بر های تولید شده توسط این شرکت می توان به دیسک سرامیک بر 30سانتی متری آسرون، 23 سانتی متری آسرون،18 سانتی متری آسرون و ... اشاره کرد.

همچنین از دیگر تولید کنندگان پرسلان بر می توان از دیسک سرامیک بر هیوسانگ، نکسو، لوکیا و ... نام برد.

قیمت دیسک سرامیک بر

قیمت دیسک سرامیک بر با توجه به ویژگی هایی که برخوردار هستند، متفاوت است. دستی و یا برقی بودن آن، ضخامت لبه آن، برند تولیدکننده و همچنین سرعت و قدرت بر قیمت این محصول تأثیرگذار هستند.

خرید دیسک سرامیک بر 

برای خرید دیسک سرامیک بر می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت دیسک سرامیک بر و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

دسته بندی


دسته‌بندی کالاها

برند