ثبت فروشگاه

صفحه سرامیک بر یا صفحه برش سرامیک وسیله‌ای است که برای برش کاشی، سنگ و سرامیک استفاده می‌شود. این قطعه در دسته ابزارآلات برشی قرار می‌گیرد و در بازار با نام پرسلان نیز شناخته می‌شود. این صفحه برش به تنهایی کاربردی ندارد و با اتصال به دستگاه فرز، مورد استفاده قرار می‌گیرد. سرامیک‌ها موادی حساس و شکننده هستند و برای برش آن‌ها باید از صفحه برش مناسب استفاده کرد تا دچار لب‌پریرگی نشوند.

لبه‌های صفحه برش سرامیک بر از دانه‌های سایشی مانند اکسید آلومینیوم و کاربید سیلیکون تشکیل شده است. همچنین کاربرد هر یک از آن‌ها با توجه به نوع مصالح در صنایع ساخت و ساز، متفاوت است. به طور معمول لبه این صفحه برش ضخامت کمی دارد. هنگام تولید و ساخت دیسک سرامیک بر، عواملی مانند قطع دقیق و بدون پرش یا پریدگی مواد سخت همچون سرامیک حائز اهمیت است. انواع صفحه برش سرامیک در ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند. کاربران نیز با توجه به نیاز خود و ضخامت سرامیک، می‌توانند مناسب‌ترین نوع آن را خریداری نمایند.

کاربران زیادی به دنبال تفاوت صفحه سرامیک بر و گرانیت بر هستند. این دو محصول با توجه به میزان سختی، درجه‌بندی‌های متفاوتی دارند. تیغه گرانیت برها سگمنت‌های الماسه‌ای دارد و از مقاومت بالایی برخوردار هستند. در مقابل مقاومت سرامیک برها به جنس و نوع سرامیک بستگی دارد. تفاوت مهم دیگر، قطر این دو سفحه فرز است. هرچه اندازه قطر گرانیت بر کمتر باشد، ظرافت برش آن افزایش می‌یابد. در مقابل، نوع سرامیک تعیین کننده مناسب‌ترین قطر صفحه برش سرامیک، با توجه به نوع سرامیک مشخص می‌شود.

قیمت صفحه سرامیک بر

قیمت صفحه برش سرامیک با توجه به ویژگی‌هایی محصول متغیر است. ضخامت لبه صفحه، برند تولیدکننده و همچنین سرعت و قدرت بر قیمت این محصول تأثیرگذار هستند. سرامیک بر رونیکس، هنزا، gmt، فالکون، آسرون، انارام، توسن، کرون، اکتیو، تیوان، آیرون مکس و غیره از بهترین تولیدکنندگانی هستند که نام آن‌ها در لیست بهترین صفحه سرامیک بر قرار میگیرد.

خرید صفحه برش سرامیک از راندنو

پیش از خرید سرامیک بر بهتر است به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • جنس صفحه: توجه به ماده اصلی به کار رفته در تولید صفحه سرامیک بر، نشان دهنده طول عمر محصول است. همچنین تا حدود زیادی بر عملکرد برش نیز تأثیر می‌گذارد.
  • قطر صفحه: قطر صفحه برش نیز بر میزان عمق برش تأثیرگذار است.
  • ضخامت صفحه: با توجه به ضخامت صفحه برش، قدرت برش نیز مشخص می‌شود.

برای خرید صفحه سرامیک بر می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات صفحه سرامیک بر مورد نظر را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت دیسک برش سرامیک و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

دسته بندی


دسته‌بندی کالاها

برند