ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

فیوز مینیاتوری هیوندای

فیوز مینیاتوری هیوندای یا کلید مینیاتوری هیوندای یکی از پرکاربردترین محصولات در زمینه برق صنعتی است. کلید مینیاتوری هیوندای در تابلوهای روشنایی و توزیع برق با توان کم به کار گرفته می شوند. این محصولات در صورت به وجود آمدن مشکلی همچون اتصال کوتاه در مدار، جریان را قطع می کنند. این کلیدها نوعی کلید فشار ضعیف محسوب می شوند. برای حفاظت از مدارات کنترل و فرمان تجهیزات در تاسیسات برقی از این کلیدها استفاده می شود. داخل این کلید مینیاتوری ها یک قطعه فلزی وجود دارد که در قابی عایق نصب شده است. در صورت وجود جریان اضافه این قطعه گرم می شود و گرمای آن سبب آب شدن قطعه می شود. در نتیجه جریان قطع می شود.

کلید مینیاتوری هیوندای نصب آسانی دارد و استانداردهای بین المللی همچون IEC در آن رعایت شده اند. در تولید محصولات هیوندای تایپ تست های معتبری همچون KEMA انجام شده است. فیوزهای شرکت هیوندای در جریان های مختلفی همچون 1، 2، 3، 4، 5، 6، 10، 13، 15، 16، 20، 25، 32، 40، 50، 63، 80، 100، 125 آمپر است. این محصولات براساس قدرت قطع نیز در انواع 6 و 10 کیلوآمپری عرضه می شوند.

فیوز مینیاتوری هیوندای از نظر کاربرد در تیپ B، تیپ C، تیپ D، تیپ K و تیپ Z به بازار عضه می شوند. فیوزهای مینیاتوری تک فاز (تک پل)، دو پل و فیوز مینیاتوری سه فاز (سه پل) شرکت هیوندای دارای جریان مجاز و جریان قطع های متفاوتی هستند.

انواع کلید مینیاتوری هیوندای

هیوندای کلیدهای مینیاتوری خود را در دو نوع زیر به بازار عرضه می کند:

  • فیوز مینیاتوری صنعتی
  • فیوز مینیاتوری خانگی

سرعت قطع فیوز هیوندای

فیوز مینیاتوری از نظر سرعت به دو دسته تقسیم بندی می شود. این فیوزها از نظر سرعت قطع کردن کلید با هم تفاوت دارند. از فیوزهای تندکار اغلب در مصارف روشنایی و صنایع حساس استفاده می شود. دلیل آن هم واکنش سریع تر کلیدها نسبت به کلیدهای کندکار است. کلیدهای کندکار در برابر عبور جریان بیش از حد از خود واکنش آرام تری نشان می دهد و برق را دیرتر قطع می کند. با این حال واکنش این کلیدها نیز لحظه ای محسوب می شود.

  • کلید مینیاتوری کندکار
  • کلید مینیاتوری تندکار

مزایای استفاده از کلید مینیاتوری هیوندا

  • نصب آسان
  • قیمت پایین
  • قابلیت اطمینان بالا
  • تنوع بالا در محصول
  • رعایت نکات استاندارد در ساخت

معرفی شرکت هیوندای

شرکت هیوندای یکی از بزرگترین کمپانی ها در زمینه تولید انواع تجهیزات برقی به خصوص برق صنعتی است. این شرکت در سال 1964 در کره جنوبی تاسیس شد. هیوندای به تولید محصولاتی همچون فیوز، بیمتال، اینورتر، کنتاکتور، کامپکت، دژنگتور و دیگر موارد می پردازد. شرکت هیوندای زیر مجموعه های بسیار زیادی دارد.

قیمت فیوز مینیاتوری هیوندای

قیمت کلید مینیاتوری هیوندای به عواملی همچون جنس بدنه، تیپ فیوز مینیاتوری، کندکار یا تندکار بودن، قدرت قطع، آمپر و جریان مجاز بستگی دارد.

خرید فیوز مینیاتوری هیوندای

برای خرید فیوز مینیاتوری هیوندای می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت فیوز مینیاتوری هیوندا و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

برند