ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

فیوز مینیاتوری پارس فانال

فیوز مینیاتوری پارس فانال یکی از پرکاربردترین فیوزها در صنعت برق است. شرکت پارس فانال فیوزهای متنوعی را در این زمینه تولید می کند. قیمت فیوز مینیاتوری پارس فانال نیز از محصولات مشابه خارجی ارزان تر است. به کمک کلید مینیاتوری پارس فانال می توان از تجهیزات الکتریکی در برابر اضافه بار حفاظت کرد. اگر جریان بیشتر از حد مجاز باشد، این کلیدها وارد عمل می شوند.

طراحی کلید مینیاتوری پارس فانال به صورت منسجم است. به همین دلیل می توانید آن را به راحتی نصب کنید. البته این کلیدها را می توان برروی ریل نیز نصب کرد. پیش از خرید فیوز مینیاتوری پارس فانال باید به رنج جریانی و منحنی های قطعی توجه کنید تا بتوانید بهترین کلید مینیاتوری را خریداری کنید.

کلید مینیاتوری پارس فانال امنیت پیوسته‌ ای دارد و از دقت بسیار بالایی هم برخوردار است. در تمامی صنایع و حتی منازل نیز می توان از این کلیدها استفاده کرد. این کلیدها را می توان در مدارهای الکتریکی، موتورها، ترانسفورماتورهای الکتریکی و دیگر موارد به کار برد.

انواع فیوز مینیاتوری پارس فانال

فیوز مینیاتوری تک پل، دو پل، سه پل و چهار پل پارس فانال به بازار عرضه می شود. همچنین براساس جریان ورودی فیوز مینیاتوری تک فاز پارس فانال و فیوز مینیاتوری سه فاز پارس فانال نیز در صنایع مختلف به کار گرفته می شود. هر کدام از این کلیدها برای جریان و ولتاژهای متفاوتی طراحی می شوند.

این فیوزها بر اساس آمپر نیز به دسته های زیر تقسیم می شوند:

 •  فیوز مینیاتوری 10 آمپر تک فاز: حداکثر جریان مجاز این فیوزها 10 آمپر است، در صورتی که جریان بیش از 10 آمپر از آن رد شود، مدار را قطع می کند.
 • فیوز مینیاتوری 16 آمپر تک فاز: این محصول حداکثر جریان مجاز 16 آمپر را تحمل می کند.
 • فیوز مینیاتوری 20 آمپر تک فاز: این محصول دو مکانیزم بیمتالی دارد و در برابر اتصال کوتاه از وسایل محافظت است.
 • فیوز مینیاتوری 25 آمپر تک فاز
 • فیوز مینیاتوری 32 آمپر تک فاز
 • فیوز مینیاتوری 32 آمپر سه فاز
 • فیوز مینیاتوری 40 آمپر سه فاز
 • فیوز مینیاتوری 50 آمپر سه فاز 
 • فیوز مینیاتوری 63 آمپر سه فاز

مزایای کلید مینیاتوری پارس فانال

 1. امنیت بالا در سیستم
 2. حفاظت از افراد در برابر شوک های الکتریکی
 3. حفاظت از مدارهای الکتریکی
 4. تنوع در شدت جریان
 5. تشخیص سریع خطای اتصال کوتاه 
 6.  قطع اتوماتیک دقیق

معرفی فیوز مینیاتوری پارس فانال

شركت صنعتی فانال آلمان در سال 1791 ميلادی توسط شركت وستينگهاوس آمريكا تأسيس شد. این شرکت محصولاتی با کیفیت برتر در صنعت برق تولید کرد و از این طریق خود را به جهانيان معرفي کرد. از طرفی صنايع الكتريكی پارس حفاظ نیز در سال 1363 در ايران تأسيس شد.این شرکت پس از ده سال فعالیت در سال 1373 با نظارت و مشاركت فنی شركت فانال آلمان و مشاركت بخش دولتی در ايران تحت ليسانس فانال آلمان در آمد و در زمينه توليد محصولات برق صنعتی فعالیت خود را آغاز كرد. شرکت پارس فانال ایران اولين توليدكننده اقلام برق صنعتی در ایران است که تحت ليسانس فانال آلمان فعالیت می کند. این شرکت توسط بخش خصوصی مديريت و هدايت می شود.

تمامی فیوزهای شرکت پارس فانال با استاندارد IEC60947 برای استفاده صنعتی و استاندارد IEC60898 برای استفاده خانگی ارائه می شوند. سایر محصولات پارس فانال نیز گواهی سیستم مدیریت کیفیت دارند. لازم به ذکر است که محصولات شركت پارس فانال با 2 سال گارانتی و 11 سال خدمات پس از فروش عرضه می شوند.

قیمت فیوز مینیاتوری پارس فانال

قیمت کلید مینیاتوری پارس فانال به عواملی همچون جنس بدنه، تیپ فیوز مینیاتوری، کندکار یا تندکار بودن، قدرت قطع، آمپر و جریان مجاز بستگی دارد.

خرید فیوز مینیاتوری پارس فانال

برای خرید فیوز مینیاتوری پارس فانال می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات کلید مینیاتوری پارس فانال را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت  فیوز مینیاتوری پارس فانال و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی پارس فانال و مراکز فروش فیوز مینیاتوری پارس فانال را برای شما فراهم می سازد.

برند