ثبت فروشگاه

پنل ال ای دی مربع

پنل ال ای دی مربع یکی از پرکاربردترین پنل های ال ای دی است که امروزه در بسیاری از مجموعه ها همچون اداره ها، مراکز تجاری، مراکز آموزشی، بیمارستان ها، هتل ها، گالری ها، منازل مسکونی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این پنل ها دارای یک نوع فریم آلومینیومی چهارگوش هستند که در ابعاد و اندازه های گوناگونی به بازار عرضه می شوند. این پتل ها در سایزهای 10*10، 20*20، 30*30، 40*40، 60*60 و ... تولید می شوند. در میان پنل های ال ای دی مربع، پنل ال ای دی 60*60 بیشترین کاربرد را دارد.

استفاده از پنل ال ای دی مربع مزیت های بسیار زیادی دارد. این پنل ها جایگزین بسیاری از محصولات روشنایی همون لامپ های رشته ای، لامپ اف پی ال، لامپ مهتابی و ... شده است.

نصب پنل LED چهارگوش

این پنل ها براساس نحوه نصب روی سقف و دیوار به دو نوع مختلف تقسیم بندی می شوند؛

 • پنل ال ای دی روکار مربع: این پنل ها به یک فریم فلزی چهارگوش مجهز شده اند که پنل به کمک آن ها نصب می شود. این پنل ها چند میلی متر خارج سطح نصب می شوند.
 • پنل ال ای دی توکار مربع: این پنل ها نصب ساده ای دارند و بدون فریم ارائه می شوند اما به کمک یک قاب می توان آن ها را به پنل ال ای دی روکار تبدیل کرد. این پنل ها کاملاً هم سطح با سقف یا دیوار هستند و هیچ برجستگی ندارند اما پیش از نصب باید مکان استفاده آن ها روی سقف و دیوار تعبیه شود.

انواع پنل LED چهارگوش

پنل های ال ای دی مربع براساس نوع تکنولوژی به چند مدل مختلف تقسیم می شوند؛

 • پنل ال ای دی بک لایت: این پنل ها دارای LEDهایی در پشت پنل هستند و نور از پشت پنل بازتاب می کند.
 • پنل ال ای دی Edge Light: این پنل ها دارای ال ای دی هایی در دور تا دور پنل هستند و نور از محیط پنل بازتاب پیدا می کند.
 • پنل ال ای دی دور شیشه ای: این پنل ها به پنل های معمولی شباهت دارند و تفاوت آن ها این است که برای افزایش زیبایی، از یک لایه شیشه ای در دورتادور پنل استفاده شده است.
 • پنل ال ای دی چند حالته: این پنل ها اغلب با ترکیب دو رنگ آفتابی و مهتابی عرضه می شوند. نور این محصولات می تواند چند حالت داشته باشد. دور پنل روشن، داخل پنل روشن و هر دو بخش پنل روشن.

مزایای استفاده از پنل ال ای دی چهارگوش

 1. نصب ساده
 2. تنوع در ظاهر
 3. عدم تولید حرارت
 4. مصرف انرژی کم
 5. دوام و طول عمر بالا
 6. بازدهی انرژی مطلوب
 7.  نور سالم و بدون سوسو زدن
 8. استفاده نکردن از مواد سمی در ساختار

پنل ال ای دی 60*60

این پنل ها بیشترین کاربرد را در میان سایر پنل سقفی ال ای دی دارند. همان طور که از نام این پنل مشخص است، این محصول ابعادی برابر با 60 در 60 سانتی متر دارند. پنل های ال ای دی 60*60 همچون سایر پنل ها در دو مدل توکار و روکار ارائه می شوند. 

قیمت پنل ال ای دی مربع

قیمت این پنل ها به عواملی همچون جنس بدنه، توان، شار نوری، طول عمر، قطر چراغ، برند و شرکت سازنده بستگی دارد. از برترین شرکت های تولیدکننده پنل ال ای دی می توان به بروکس، هانی نور، ZFR، دیپلمات، پرتو پارس، اپتونیکا، موردی و ... اشاره کرد.

شما می توانید برای خرید انواع پنل ال ای دی مربع به سایت راندنو مراجعه کنید و پس از مشاهده مشخصات کامل محصول مورد نظر خود را از فروشگاه های مختلف، بدون واسطه خریداری کنید. در بازار آنلاین راندنو می توانید بسیاری دیگر از محصولات مورد نظر خود را با قیمت مناسب پیدا کنید.

لیست مقایسه

دسته بندی


دسته‌بندی کالاها