ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

ترانک شبکه لگراند

ترانک شبکه لگراند (Legrand Trunking) یکی از پرکاربردترین تجهیزات در شبکه های کامیپوتری است. به همین دلیل تکنسین های شبکه به خرید ترانک شبکه لگراند اقدام می کنند. ترانک وسیله ای است که برای نظم دهی به سیم و کابل شبکه بیرون دیوار به کار گرفته می شود. این تجهیزات بسترهایی را برای نصب کیستون، پریز و دیگر موارد ارائه می دهند. از ترانک لگراند می توان در اداره ها، بانک ها، دانشگاه ها، منازل و دیگر مکان ها استفاده کرد. استفاده از ترانک سبب صرفه جویی در هزینه های کابل کشی می شود و کابل های شبکه را از دسترس افراد دور می کند. قیمت ترانک لگراند اصلی از نمونه های ایرانی بیشتر است.

ترانک لگراند در شاخه های دو متری به بازار عرضه می شوند. این محصولات از جنس پی وی سی ساخته شده اند.البته نوع استیل و آلومینیوم آن هم موجود است. این محصولات با گذشت زمان دچار پوسیدگی و تغییر رنگ نمی شوند. اغلب ترانک های لگراند به همراه درب ارائه می شوند. Legrand Trunking طراحی ساده و رنگ براقی دارد.

سایز ترانک لگراند

ترانک لگراند از نظر عمق، عرض و سایز درب در ابعاد مختلفی تولید می شود. این ترانک ها در ابعاد 80، 105، 150، 195 میلی متر در بازار موجود هستند. عمق رایج ترانک در بازار ایران 50، 80 و 100 میلی متر است. از پرکاربردترین ترانک های شرکت لگراند می توان به ترانک لگراند 50*80 و ترانک لگراند 50*105 اشاره کرد. عدد اول از چپ در ابعاد ترانک عرض و عدد دوم متعلق به عمق ترانک است که براساس میلی متر مشخص می شود.

متعلقات ترانک لگراند

ترانکینگ لگراند به اجزا و متعلقات خاصی نیاز دارد. متعلقات ترانک سبب می شود تا بتوان ترانک را راحت تر نصب کرد. از پرکاربردترین متعلقات ترانک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پارتیشن
  • زاویه داخلی، خارجی و تخت
  • سه راهی
  • مسدودکننده
  • قطعه اتصال درب
  • قطعه اتصال بدنه
  • کادر دو ماژول، چهار ماژول، شش ماژول و هشت ماژول

هرکدام از این موارد به منظور خاصی به کار گرفته می شود. به عنوان مثال پارتیشن مسیر عبوری کابلی را از دیگر کابل ها جدا می کند و تداخلات الکترومغناطیسی و نویزها را از بین می برد. زوایا در گوشه ها و کناره های انشعاب ها نصب می شوند. ترانکینگ لگراند با درب نرم نیز تولید و عرضه می شوند. در صورت لزوم می توان ماژول موجود در محیط همانند پریز‌های برق و تلفن را روی ترانک ها نصب کرد.

انواع ترانک لگراند

ترانک های شرکت لگراند براساس مکان نصب به سه دسته زیر تقسیم بندی می شوند:

  • ترانک دیواری: این محصولات اغلب در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری به کار گرفته می شود و روی دیوار نصب می شود.
  • ترانک دفنی: این ترانک ها به صورت دفنیی عرضه می شوند می توان به صورت توکار آن ها را نصب کرد.
  • ترانک ستونی: ترانک های ستونی به صورت دیواری و ایستاده به کار گرفته می شوند.

معرفی شرکت لگراند

شرکت لگراند یک شرکت فرانسوی است که سال ها است در زمینه تولید انواع تجهیزات شبکه همچون سوییچ، کابل شبکه، پچ پنل، پچ کورد و دیگر موارد در جهان فعالیت دارد. لگراند در واقع تخصصی ترین برند بین المللی در زیرساخت ها برق و دیجیتال است. لگراند در زمینه های مختلف همچون سیستم های پخش نیروی برق، شبکه های صوتی و تصویری، مدیریت کابل و کنترل تاسیات و دیگر موارد راهکارهای زیادی را در اختیار کاربران در سراسر جهانی می گذارد. محصولات لگراند از مصرف بهینه انرژی و برق پشتیبانی می کنند. این تنها یکی از صدها مزایای شرکت لگراند است.

این شرکت در سال 1865 تأسیس شده است و در سال 2011، عنوان بزرگترین تولیدکننده جهان در زمینه تولید انواع سوییچ و پریز را از آن خود کرده است. این شرکت نمایندگی های قانونی و کارخانه های متعددی در سرتاسر دنیا دارد. از جمله محصولات پرفروش این شرکت می توان به انواع کابل شبکه، پچ کورد، پچ پنل و دیگر موارد اشاره کرد. البته امروزه این کالا در کشورهای مختلفی از جمله چین و ایران نیز مونتاژ می شود.

قیمت ترانک شبکه لگراند

قیمت ترانک شبکه Legrand به جنس ترانک، ابعاد، متعلقات، عمق، متراژ مورد نیاز و دیگر موارد بستگی دارد.

خرید ترانک شبکه لگراند

برای خرید ترانک شبکه لگراند می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات ترانک شبکه را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت ترانک شبکه لگراند و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی لگراند و مراکز فروش ترانک لگراند اصفهان و دیگر شهرها را برای شما فراهم می سازد

برند