ثبت فروشگاه
 لوگوی لگراند

لگراند یکی از بزرگ ترین شرکت هایی است که در زمینه تولید تجهیزات شبکه فعالیت می کند. مقر اصلی برند لگراند در کشور فرانسه واقع شده است و این شرکت در سال 1860 میلادی تأسیس شده است. امروزه محصولات لگراند در سایر کشورها نیز تولید می شود. در سال 2011 این شرکت به بزرگ ترین شرکت دنیا در زمینه تولید کلید پریز و ترانک شبکه تبدیل شد. گروه لگراند در حال توسعه و گسترش محصولات خود است و در حال حاضر برخی از محصولات روشنایی را نیز به خط تولید خود افزوده است. 

تولیدات این شرکت به بیش از 100000 محصول می رسد. طیف وسیعی از محصولات شبکه و برق توسط این شرکت تولید می شود. در ادامه به معرفی محصولات لگراند خواهیم پرداخت:

ترانک شبکه

ترانک شبکه لگراند کیفیت بسیار بالایی دارد. این محصولات از جنس های PVC، استیل، آلومینیومی و ضد حریق ساخته می شوند. در بازار ایران اغلب از ترانکینک پی وی سی این شرکت استفاده می شود.
ترانک های این برند، در سایزهای مختلف به بازار عرضه می شود. متعلقات ترانک لگراند هم چون درب و ... نیز در کنار سایر محصولات ارائه می شود تا کاربران بتوانند از آن ها استفاده کنند. این ترانک ها در ابعاد زیر به بازار عرضه می شوند:

 • ترانک لگراند 50*105
 • ترانک 50*80
 • ترانک 50*150
 • ترانکینگ لگراند 50*195

سوکت شبکه

سوکت شبکه لگراند در گروه های Cat5 ،Cat6 و Cat7 به بازار عرضه می شود. این سوکت ها می توانند از نوع STP ،FTP و یا UTP باشند. کانکتورهای این برند در دو استاندارد A  و B قابل ارائه هستند. اتصال این سوکت ها به کابل های شبکه ساده است. 

کیستون شبکه

کیستون شبکه لگراند با استانداردهای Cat5 ،Cat6 و ... به بازار عرضه می شود. پریز شبکه Legrand می تواند ساختار FTP ،SFTP ،UTP و ... داشته باشد. اغلب از کیستون های Cat6 در دو نوع UTP و SFTP در ایران استفاده می شود. پریز شبکه لگراند دارای خاصیت قفل شونده است و نصب بسیار ساده ای دارد و به هیچ ابزاری به هنگام نصب آن نیاز نیست. کیستون های این برند دارای فیس پلیت هستند و نیازی به فیس پلیت جداگانه ندارند. 

 • کیستون یک ماژول (باریک)
 • کیستون دو ماژول (پهن)

این تجهیزات دارای محفظه مخصوص جهت شماره گذاری هستند. با وجود این ویژگی، پورت های شبکه به راحتی قابل تشخیص هستند. کیستون های لگراند دارای یک شاتر مخصوص هستند که از نفوذ گرد و خاک به داخل پریز شبکه جلوگیری می کند.

پچ کورد 

پچ کورد لگراند در رنگ آبی به بازار عرضه می شود. این محصولات می توانند روکش هایی از جنس PVC و یا LSZH داشته باشند. در دو سر پچ کورد Legrand از سوکت های RJ-45 استفاده شده است. پچ کوردهای این برند از گروه های Cat5 الی Cat7 به بازار عرضه می شوند. 
این محصولات براساس شیلد و فویلی که در ساختار آن ها مورد استفاده قرار می گیرد نیز به چند دسته تقسیم می شوند. پچ کوردهای این شرکت می توانند از نوع FTP ،UTP ،STP و SFTP باشند. پچ کورد SFTP لگراند کمترین میزان دریافت نویز را دارد.
Legrand پچ کوردهای خود را در متراژهای زیر به بازار عرضه می کند:

 • پچ کورد نیم متری
 • پچ کورد 1 متری لگراند
 • پچ کورد 2 متری
 • پچ کورد 3 متری
 • پچ کورد 5 متری لگراند
 • پچ کورد 10 متری
 • پچ کورد 15 متری
 • پچ متری 20 متری

پچ کوردهای این شرکت در نوع فیبر نوری نیز قابل ارائه است:

کابل شبکه لگراند

کابل لن لگراند یکی از پرکاربردترین کابل های شبکه موجود در بازار است. این کابل LAN در انواع UTP ،SFTP ،FTP و STP به بازار عرضه می شود. در ساختار کابل شبکه UTP لگراند هیچ گونه شیلد و فویلی به کار نرفته است. کابل شبکه SFTP لگراند کمترین میزان نویز را دریافت می کند. 
قیمت کابل شبکه لگراند به عواملی مهمی هم چون جنس هادی بستگی دارد. این کابل ها از نظر نوع هادی می توانند به دو صورت CCA (هادی آلومینیومی با روکش مس) و CCC (هادی مسی با روکش مس) ارائه شوند. قیمت کابل لن CCA از CCC کمتر است.
کابل های لن این شرکت براساس پهنای باند و سرعت انتقال داده به انواع زیر تقسیم بندی می شوند:

 • کابل شبکه Cat5 لگراند
 • کابل شبکه Cat5e
 • کابل شبکه لگراند Cat6
 • کابل شبکه Cat6a
 • کابل شبکه Cat7 لگراند

کابل شبکه لگراند اصلی از کیفیت و سرعت بسیار بالایی برخوردار است. 

پچ پنل 

پچ پنل لگراند یکی از باکیفیت ترین پچ پنل هایی است که در بازار وجود دارد. پچ پنل یکی از مهم ترین تجهیزات پسیو شبکه است که باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. پچ پنل Legrand در دو نوع UTP و SFTP به بازار عرضه می شود. این محصول در بسته بندی به شکل کارتن های سفید و قرمز و به همراه متعلقات ارانه می شود.

فریم پچ پنل Legrand آلومینیومی است و دوام بسیار خوبی دارد. در قسمت جلویی این محصولات چهار عدد فیس پلیت قرار می گیرد. شکل ظاهری پچ پنل SFTP لگراند با پچ پنل UTP لگراند مشابه است و تنها در وجود سیم ارت با هم تفاوت دارند. انواع پچ پنل های Legrand در دسته بندی زیر جای می گیرند:

 • پچ پنل شبکه
 • پچ پنل فیبر نوری
 • پچ پنل تلفن

در بسته بندی پچ پنل های این شرکت یک عدد فریم آلومینیومی پچ پنل، 24 عدد کیستون شبکه هماهنگ به همراه قسمت قفل شونده کیستون، 4 فیس پلیت، بروشور راهنمای نصب پچ پنل و برچسب شماره گذاری پورت ها قرار گرفته است. 

کلید پریز لگراند

لگراند یکی از بهترین تولیدکننده های کلید پریز برق مخصوص شبکه است. این محصولات نسبت به موارد مشابه دارای قابلیت های بهتر و کیفیت بالاتری هستند. کلید پریز Legrand در انواع مختلف و با رنگ بندی گوناگون به بازار عرضه می شود. 
تولیدات این شرکت در حوزه کلید پریز برق و پریز مخصوص شبکه شامل موارد زیر می شود:

 1. کلیدهای تک پل و کلیدهای دو پل
 2. شاسی های زنگ
 3. کلیدهای تبدیل
 4. کلیدهای کراکس
 5. پریزهای برق ارت دار
 6. پریزهای تلفن تک سوکت cat3 و دو سوکت cat3
 7. پریزهای شبکه تک سوکت cat6
 8. پریز آنتن TV و پریز های TV+SAT
 9.  کلیدهای دیمر 400 وات

این محصولات به صورت توکار و روکار نصب می شوند. قیمت کلید پریز لگراند بسته به نوع آن ها متفاوت است. کلید پریز شبکه لگراند در دو نوع UTP و SFTP به بازار عرضه می شود و گروه آن نیز متفاوت است. ماژول این محصولات متفاوت است و در انواع 1، 2، 3 و 4 ماژوله عرضه می شود. 

فیوز مینیاتوری

فیوزمینیاتوی لگراند در تیپ های گوناگون و جریان های مختلف به بازار عرضه می شود تا خریداران بتوانند مناسب ترین آن ها را برای مجموعه خود انتخاب کنند. این فیوزها در انواع تک فاز و سه فاز تولید می شوند. کلید مینیاتوری Legrand از کیفیت بسیار بالا و دوام زیاد برخوردار است. جنس بدنه این محصولات از ABS است.

سیستم های مدیریت کابل

این سیستم ها همانند تراکت و داکت وظیفه جای دادن کابل های شبکه را برعهده دارند. تجهیزات مدیریت کابل Legrand در چند نوع مختلف به بازار عرضه می شود:

 • باکس کف خواب
 • باکس رومیزی خواب

باکس های کف خواب لگراند جعبه هایی هستند که تجهیزات داخل آن جای می گیرند. باکس های کف خواب در رنگ های طوسی و طرح چوب قابل ارائه هستند. جنس بدنه این محصولات بسیار مستحکم است و اغلب از جنس پلی کربنات ساخته شده است، البته در برخی از موارد استیل روی درب نیز وجود دارد.
باکس رومیزی لگراند اغلب در ساختمان سازمان ها، مراکز دولتی، محل برگزاری همایش ها و سخنرانی ها استفاده می شود. این محصولات به پورت های VGA ،HDMI ،LAN و AC/POWER مجهز شده اند. در واقع تمامی وسایل و تجهیزاتی که در سالن کنفرانس مورد نیاز است می تواند به این قطعه متصل شود.

لیست قیمت تجهیزات شبکه لگراند

قیمت محصولات لگراند فرانسه نسبت به نمونه های داخلی بیشتر است اما کیفیت و دوام این محصولات نیز بسیار بالا است. برای مشاهده لیست قیمت تجهیزات شبکه Legrand و مشاهده کاتالوگ محصولات لگراند، می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و یا نمایندگی فروش لگراند به طور مستقیم در ارتباط باشید.

نمایندگی لگراند لاله زار

نماینده ها و فروشندگان این محصولات در سایت راندنو قابل مشاهده هستند. با مراجعه به این سایت می توانید کالای خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نمایندگی اصلی خریداری کنید. 

دسته‌بندی کالاها