ثبت فروشگاه
لوگوی-راندنو

پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC مالتی مود 10 متری OM3

Nexans LC-LC Multi Mode OM3 Fiber Optical Patch Cord 10m

  • ۵ ( ۰ )

از

۱۶۵,۰۰۰

تا

۱۹۵,۰۰۰

تومان
نمایش بیشتر

لیست قیمت فروشندگان (بر اساس هر )

۱۹۵,۰۰۰ تومان
۴۱ دقیقه قبل
توضیحات: داپلکس
آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان رامسر - پلاک ۱۲
۱۶۵,۰۰۰ تومان
۳۰ روز قبل
توضیحات: کالای فوق دارای گارانتی تعویض می باشد .
آدرس: تهران - خیابان زرتشت غربی - خیابان نوری - پلاک۱۴ - طبقه همکف

لیست قیمت فروشندگان (بر اساس هر )

۱۹۵,۰۰۰ تومان
۴۱ دقیقه قبل
توضیحات: داپلکس
آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان رامسر - پلاک ۱۲
۱۶۵,۰۰۰ تومان
۳۰ روز قبل
توضیحات: کالای فوق دارای گارانتی تعویض می باشد .
آدرس: تهران - خیابان زرتشت غربی - خیابان نوری - پلاک۱۴ - طبقه همکف

توضیح کلی

مشخصات فنی

  • برند
    نگزنس
  • نوع
    مالتی مود
  • نوع
    OM3
  • متراژ
    10 متر
  • نوع کانکتور
    LC-LC

نظرات کاربران

کاربر گرامی جهت طرح دیدگاه خود لطفاً ابتدا وارد شوید.


هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این کالا نظر می‌دهد.