ثبت فروشگاه
لوگوی-راندنو

پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC مالتی مود 5 متری OM3

Nexans LC-LC Multi Mode OM3 Fiber Optical Patch Cord 5m

  • ۵ ( ۰ )

از

۱۱۲,۰۰۰

تا

۱۱۵,۰۰۰

تومان
نمایش بیشتر

لیست قیمت فروشندگان (بر اساس هر )

۱۱۲,۰۰۰ تومان
۱ روز قبل
توضیحات: داپلکس
آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان رامسر - پلاک ۱۲
۱۱۵,۰۰۰ تومان
۱۶ روز قبل
توضیحات: کالای فوق دارای گارانتی تعویض می باشد .
آدرس: تهران - خیابان زرتشت غربی - خیابان نوری - پلاک۱۴ - طبقه همکف

لیست قیمت فروشندگان (بر اساس هر )

۱۱۲,۰۰۰ تومان
۱ روز قبل
توضیحات: داپلکس
آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان رامسر - پلاک ۱۲
۱۱۵,۰۰۰ تومان
۱۶ روز قبل
توضیحات: کالای فوق دارای گارانتی تعویض می باشد .
آدرس: تهران - خیابان زرتشت غربی - خیابان نوری - پلاک۱۴ - طبقه همکف

توضیح کلی

مشخصات فنی

  • برند
    نگزنس
  • نوع
    مالتی مود
  • متراژ
    5 متر
  • نوع کانکتور
    LC-LC
  • نوع
    OM3

نظرات کاربران

کاربر گرامی جهت طرح دیدگاه خود لطفاً ابتدا وارد شوید.


هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این کالا نظر می‌دهد.