ثبت فروشگاه
لوگوی-راندنو

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-LC مالتی مود 10 متری OM3

Nexans SC-LC Multi Mode OM3 Fiber Optical Patch Cord 10m

  • ۵ ( ۰ )

از

۱۶۰,۰۰۰

تا

۱۹۵,۰۰۰

تومان
نمایش بیشتر

لیست قیمت فروشندگان (بر اساس هر )

۱۹۵,۰۰۰ تومان
۷ ساعت و 5 دقیقه قبل
توضیحات: داپلکس
آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان رامسر - پلاک ۱۲
۱۶۰,۰۰۰ تومان
۲۸ روز قبل
توضیحات: کالای فوق دارای گارانتی تعویض می باشد .
آدرس: تهران - خیابان زرتشت غربی - خیابان نوری - پلاک۱۴ - طبقه همکف

لیست قیمت فروشندگان (بر اساس هر )

۱۹۵,۰۰۰ تومان
۷ ساعت و 5 دقیقه قبل
توضیحات: داپلکس
آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان رامسر - پلاک ۱۲
۱۶۰,۰۰۰ تومان
۲۸ روز قبل
توضیحات: کالای فوق دارای گارانتی تعویض می باشد .
آدرس: تهران - خیابان زرتشت غربی - خیابان نوری - پلاک۱۴ - طبقه همکف

توضیح کلی

مشخصات فنی

  • برند
    نگزنس
  • نوع
    مالتی مود
  • نوع
    OM3
  • متراژ
    10 متر
  • نوع کانکتور
    SC-LC

نظرات کاربران

کاربر گرامی جهت طرح دیدگاه خود لطفاً ابتدا وارد شوید.


هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این کالا نظر می‌دهد.