ثبت فروشگاه

لوستر

لوستر وسیله‌‌ای است که جایگاه‌های مخصوص برای نگه‌ داشتن یک یا چند لامپ دارد و به صورت ثابت روی سقف نصب می‌‌شود. لوستر محصولی است که برای نورپردازی به کار گرفته می‌شود. انتخاب و استفاده مناسب از این محصول سبب روشن‌تر شدن و زیباتر شدن خانه و هر محیط دیگری می‌شود. در لوستر شاخه‌ای به جای اتصال به یک منبع نور، به چند منبع نور وصل می‌شود و مانند شاخه‌‌های درخت به سمت بالا و یا پایین است. کریستال‌های لوستر جنبه تزیینی دارند و روی بدنه‌ لوستر نصب می‌شوند. لوسترها نوردهی مناسبی دارند و مدل‌های مختلفی از این تجهیزات وجود دارد که می توان براساس نوع دکوراسیون منازل آن‌ها را تهیه کرد.

در لوسترها از سرپیچ‌هایی استفاده شده است که لامپ روی آن نصب می‌شود. این سرپیچ‌ها اغلب از نوع E27 یا E14 هستند. تولیدکنندگان لوستر از چوب، استیل، برنز، برنح، آلومینیوم، زاماک و کریستال در ساخت لوسترها استفاده می‌کنند. برای روشنایی لوسترها نیز از لامپ استفاده می‌شود. این لامپ‌ها می‌توانند در انواع ال ای دی، اس ام دی و سی او بی به کار گرفته شوند. از ویژگی‌های خوب SMD قابلیت رنگ بالای آن است. گاهی برخی از لوسترها خود به منابع نوری مجهز شده‌اند. این لوسترها در صورتی که لامپ آن‌ها دچار سوختگی شود، باید از لامپی مشابه منابع نوری و سازگار با سرپیچ استفاده شود.

قیمت لوستر

لوستر بر اساس سبک و مدل، نحوه قرارگیری لامپ روی لوستر، اندازه لوستر، نحوه نورپردازی، وزن لوستر، جنس و کیفیت لوستر، گارانتی و ضمانت نامه و دگر موارد قیمت‌گذاری می‌شود. می‌توانید برای خرید لوستر پس از مشاهده مشخصات کامل محصول مورد نظر خود در سایت راندنو و مقایسه قیمت آن در فروشگاه‌های مختلف، خرید خود را بدون واسطه از فروشندگان و نمایندگی‌ها انجام دهید. در بازار آنلاین راندنو می‌توانید بسیاری دیگر از محصولات مورد نظر خود را با قیمت مناسب پیدا کنید.

خرید لوستر از راندنو

برای خرید لوستر می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لوستر و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


رنگ


نوع لامپ


نوع


تعداد شعله (تعداد شاخه)