ثبت فروشگاه

کابل برق (Electrical Cable) در صنعت، از اساسی‌ترین تجهیزات برقی مورد استفاده افراد در جهان به شمار می‌آید. پس قیمت کابل برق از موارد مهمی است که بسیاری از افراد در مشاغل گوناگون به صورت روزانه با آن سر و کار دارند و نسبت به خرید سیم و کابل و فروش کابل برق اقدام می‌کنند. کابل در صنعت، امور ساختمانی و خانگی، کشاورزی، جوشکاری و دیگر موارد کاربرد زیادی دارد. برای برقراری جریان بین دو طرف از تجهیزات الکتریکی، از انواع سیم و کابل استفاده می‌شود. از به هم تابیده شدن چند سیم (هادی جریان الکتریکی)، یک رشته کابل تشکیل می‌شود. این سیم‌ها داخل روکش عایقی از جنس‌های مختلف قرار گرفته‌اند. آلیاژهای کابل و یا به اصطلاح هادی آن‌ها معمولاً از جنس مس، آلومینیوم، نقره و دیگر موارد است. لازم به ذکر است که مس قابلیت رسانایی بسیار بیشتری نسبت به سایر فلزات دارد. در ادامه به بررسی عوامل مؤثر در قیمت کابل برق صنعتی و نمایش عکس کابل برق می‌پردازیم تا بدین ترتیب با آگاهی کامل نسبت به خرید کابل برق اقدام نمایید.

رشته‌های سیم که در زیر عایق قرار گرفته‌اند، به یک روکش نهایی مجهز شده‌اند. این روکش می‌تواند از نوع PVC باشد. روکش نهایی، کابل را از صدمات فیزیکی حفظ می‌کند. همچنین این کابل‌ها می‌توانند به شیلد یا زره نیز مجهز شوند.

کابل برق کامپیوتر، کابل برق لپ تاپ، کابل برق تلویزیون و کابل برق ماینر از کابل‌هایی هستند که امروزه کاربرد وسیعی دارند. این کابل‌ها با کابل‌هایی که کابل صنعتی برق هستند و در صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرند، تفاوت دارند. این محصولات به دو شاخه‌های مخصوصی مجهز شده‌اند که به واسطه آن‌ها می‌توان برق را از پریز گرفت و به دستگاه مورد نظر هدایت کرد.

اگر به دنبال فروش سیم و کابل ارزان از کارخانه هستید، خوب است بدانید که امروزه بسیاری از سایت‌ها نیز با حذف واسطه‌ها، این محصولات را همانند قیمت کارخانه ارائه می‌دهند.

قیمت کابل برق

توجه به نکاتی نظیر سطح مقطع کابل، محدوده ولتاژ، کاربرد، تعداد رشته، نوع هادی، نوع روکش، جنس هادی، کابل برق سه فاز و دیگر موارد در انتخاب یک کابل مناسب، بسیار مؤثر است. این عوامل بر روی قیمت انواع کابل برق تک فاز و سه فاز تأثیرگذار هستند. هرچه ضخامت کابل و وزن هادی کابل بیشتر باشد، قیمت کابل برق صنعتی نیز بیشتر می‌شود.

کابل برق متری چند

کابل اداره برق و به طور کلی کابل‌های مورد استفاده در صنعت، به صورت متری در بازار به فروش می‌رسند. در پاسخ به سؤال کابل متری چنده نمی‌توان یک پاسخ واحد داد زیرا قیمت هر متر کابل برق به عواملی همچون جنس هادی، سطح مقطع، تعداد رشته، وزن کابل، برند و عوامل دیگر بستگی دارد. اگر خریدار کابل برق هستید، حتماً پیش از خرید موارد مهم را بررسی کنید.

قیمت کابل برق تک فاز

این محصولات در کنتور برق نیز به کار گرفته می‌شوند به همین دلیل قیمت کابل کنتور برق به مواردی همچون جنس هادی، تعداد رشته، ضخامت، نوع روکش و موارد دیگر بستگی دارد. 

خرید کابل برق از راندنو

کابل‌های برق در ایران با کیفیت بسیار بالایی تولید می‌شوند. این دستاورد به دلیل غنی بودن کشور ایران از نظر وجود معادن مس، آلومینیوم و تولید مواد اولیه با خلوص بالا حاصل شده است. ایران از جمله کشورهای صادرکننده کابل در جهان به شمار می آید. فروش آنلاین سیم و کابل از طریق سایت های مختلف در ایران انجام می‌گیرد.

برای خرید کابل برق و خرید کابل ساختمان و یا استعلام قیمت کابل می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات کابل برق را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کابل برق و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی کابل برق و مراکز فروش سیم و کابل برق را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند