ثبت فروشگاه

هیدرولیک و پنوماتیک

هیدرولیک و پنوماتیک دو نوع از سیستم‌های انتقال قدرت هستند که بر اساس استفاده از مایعات به خصوص روغن (هیدرولیک) و گازها (پنوماتیک) عمل می‌کنند. سیستم هیدرولیک براساس استفاده از مایعات معمولاً روغن به عنوان وسیله انتقال قدرت عمل می‌کند. در این سیستم، نیروی مکانیکی به وسیله یک پمپ هیدرولیک تولید می‌شود که مایع را در لوله‌ها و سیستم‌های مختلف به سمت اجزای مورد نیاز هدایت می‌کند. این سیستم برای انتقال نیرو و انرژی در ماشین‌آلات صنعتی، خودروها، جرثقیل‌ها و سیستم‌های هیدرولیکی دیگر استفاده می‌شود. در ماشین‌آلات صنعتی و خطوط تولید برای انتقال قدرت و کنترل حرکت استفاده می‌شود. به عنوان مثال، در ماشین‌آلات سنگین مانند لیفتراک‌ها، جرثقیل‌ها و ماشین‌آلات ساختمانی از سیستم‌های هیدرولیک برای حرکت و جابجایی بار استفاده می‌شود.در خودروها، سیستم‌های ترمز هیدرولیک برای ترمز کردن استفاده می‌شود. همچنین در سیستم‌های تعلیق و دنده‌های اتوماتیک نیز از هیدرولیک استفاده می‌شود. سیستم‌های هیدرولیک برای کنترل و حرکت در حفاری، بالابرها و سیستم‌های لوله‌کشی در صنایع نفت و گاز، استفاده می‌شوند. این صنعت را می‌توان در ساختمان و سازه‌ها نیز برای حرکت درب و پنجره و آسانسورها استفاده کرد.

در سیستم پنوماتیک براساس استفاده از گازها معمولاً هوای فشرده به عنوان وسیله انتقال قدرت عمل می‌کند. در این سیستم، نیروی مکانیکی به وسیله یک کمپرسور هوا تولید می‌شود که هوا را در لوله‌ها و سیستم‌های مختلف به سمت اجزای مورد نیاز هدایت می‌کند. سیستم پنوماتیک برای انتقال نیرو و انرژی در ماشین‌آلات صنعتی برای کنترل و عملکرد خودکار در ماشین آلات و خطوط تولید استفاده می‌شود. در ربات‌ها جهت جابه‌جایی و تثبیت قطعات از صنعت پنوماتیک استفاده می‌شود. در خودروها، سیستم‌های تعلیق هوا و ترمز هوا برای کنترل و حرکت می‌توان این صنعت را به کار گرفت.

قیمت تجهیزات هیدرولیک و پنوماتیک

قیمت تجهیزات هیدرولیک و پنوماتیک بستگی به عوامل مختلفی دارد. از جمله نوع و اندازه سیستم، کیفیت و برند قطعات و تجهیزات مورد استفاده. برای اطلاع از قیمت دقیق این سیستم‌ها بهتر است با تأمین کنندگان و فروشندگان راندنو در ارتباط باشید و استعلام قیمت بگیرید.

خرید تجهیزات هیدرولیک و پنوماتیک از راندنو

برای خرید تجهیزات صنعت هیدرولیک و پنوماتیک می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت تجهیزات هیدرولیک و پنوماتیک و برقراری ارتباطی بدون واسطه با مراکز فروش تجهیزات را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند