ثبت فروشگاه

فن دستگاهی است که برای جابه‌جایی هوا و ایجاد جریان هوای تازه در یک محیط استفاده می‌شود. در واقع برای از بین بردن بوی نامطبوع، آلودگی موجود در محیط، دود و بخار در محیط‌های خانگی و صنعتی استفاده می‌شود. این دستگاه معمولاً شامل یک موتور و یک پروانه (فن) است. در صورت چرخش پروانه، هوا جذب شده و به سمت خروجی دستگاه هدایت می‌شود. به بیان دیگر، هوای آلوده توسط پروانه جذب می‌شود و آن را تصفیه می‌کند. سپس آن را به خارج محیط نیز منتقل می‌کند. از انواع فن برای از بین بردن بوی نامطبوع حمام‌ها، آشپزخانه‌ها و سرویس بهداشتی‌ها استفاده می‌شود. همچنین امکان نصب فن‌ها در ساختمان‌ها، کارخانه‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها، منازل و سایر فضاهای بسته نیز کاربرد دارد.

همچنین فن‌ها در سیستم‌های تهویه مطبوع و تهویه مکانیکی نیز به کار می‌روند تا هوای خنک یا گرم در فضا منتشر شود. فن‌ها با توجه به عبور گاز و نوع کاربرد به چند دسته تقسیم می‌شوند. فن آکسیال یا محوری، فن سانتریفوژ، فن صنعتی و فن خانگی از کاربردی‌ترین فن‌های موجود در بازار هستند. جهت اطلاع از قیمت فن کوچک و تهیه فن کوچک قوی می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید. در راندنو امکان خرید بدون واسطه از تولیدکنندگان و فروشندگان نیز وجود دارد.

برخی از کاربردهای فن و هواکش عبارتند از:

  • تهویه هوا
  • انتقال گرما و ایجاد هوای خنک
  • حذف بو و دود
  • خنک کردن ماشین‌آلات و دستگاه‌ها
  • جلوگیری از تجمع گازهای مضر

قیمت فن

قیمت انواع فن دمنده به نوع فن، ابعاد و ظرفیت مکش، سطح ایجاد صدا، جنس و کیفیت ساخت، نوع الکترموتور، وجود فیلتر و جنس آن، کیفیت قطعات به کار رفته ساخت فن و شرکت سازنده بستگی دارد. در حال حاضر شرکت دمنده یکی از بهترین تولیدکنندگان انواع فن و هواکش در ایران است.

شما کاربران گرامی با مراجعه به راندنو می‌توانید قیمت فن صنعتی 100*100، قیمت فن صنعتی 50*50 و قیمت فن صنعتی 30 در 30 را مشاهده نمایید. راندنو همواره در تلاش است با معرفی تولیدکنندگان و فروشندگان انواع فن و هواکش، انتخاب آسان و مطمئنی را برای خریداران فراهم کند.

خرید فن از راندنو

برای خرید فن هواکش می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت فن دمنده 30*30، 60*60، 20*20 و 40*40 و همچنین برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی فن دمنده تهران و سایر شهرهای ایران را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند