ثبت فروشگاه

ماسک و فیلتر ماسک یکی از تجهیزات ایمنی پرکاربردی هستند که در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. انواع ماسک به منظور مراقبت از سیستم تنفسی افراد، مانند دهان و بینی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به عبارتی ماسک‌ها یک پوشش تمام صورت و نیم صورت هستند که به صورت آزاد و آسان، می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. محافظت از سیستم تنفسی افراد در برابر مواد آلاینده و ناخالصی‌ها، یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین کاربردهای این تجهیزات به شمار می‌آید.

فیلتر ماسک نیز از تجهیزات جانبی ماسک‌ها است و از اصلی‌ترین اجزای تشکیل دهنده ماک‌ها به شمار می‌آید. فیلتر ماسک تمام صورت و فیلتر ماسک نیم صورت از انواع فیلترهای ماسک هستند که برخی از آن‌ها از قابلیت تعویض نیز برخوردار هستند. استفاده از فیلتر ماسک، به منظور محافظت از افراد در برابر مواد شیمیایی و آلودگی بسیار مؤثر است. توجه داشته باشید که زمان تعویض فیلتر ماسک شیمیایی از اهمیت به‌سزایی برخوردار است و باید به تاریخ مصرف آن توجه داشته باشید. زیرا در صورت منقضی شدن تاریخ مصرف آن، اثرات جبران‌ناپذیری بر روی دستگاه تنفسی شما خواهد گذاشت و هیچ‌گونه اثری ندارد.

قیمت ماسک و فیلتر ماسک

قیمت ماسک فیلتر دار و فیلتر ماسک باتوجه به عوامل مختلف متغیر است. برند تولیدکننده این تجهیزات، لایه‌های استفاده شده در انواع ماسک و نوع فیلتر ماسک از جمله عوامل تأثیرگذار بر قیمت این محصولات هستند. جهت اطلاع از قیمت فیلتر ماسک 3M با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید به صورت مستقیم با فروشندگان این تجهیزات در ارتباط باشید.

خرید ماسک و فیلتر ماسک از راندنو

برای خرید فیلتر ماسک شیمیایی و خرید فیلتر ماسک می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت ماسک دار شیمیایی و معمولی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند