ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :
 لوگوی دامغان

دامغان

شرکت سیم و کابل دامغان یکی از برترین شرکت های فعال در زمینه تولید انواع سیم و کابل در ایران است. کارخانه این کابل در سال 1369 تاسیس شده است و در ابتدا تنها به تولید کابل های فشارضعیف می پرداخت.

تولیدات این شرکت بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی تولید می شود. سیم و کابل دامغان بهفر موفق به دریافت انواع گواهینامه های استاندارد در سطح ملی و بین المللی در جهت تولید و عرضه سیم و کابل شده است. نشان ISIRI بر روی بسته بندی این محصولات حک شده است.

محصولات این شرکت شامل انواع سیم و کابل مسی، افشان، نیمه افشان، کابل های خودنگه دار، سیم افشان، سیم نایلونی، سیم نیمه افشان و ... می شود. در سال 1397 نیز، این شرکت توانست محصولات تولیدی خود را به دیگر کشورها به خصوص کشورهای حوزه خلیج فارس و آسیای میانه صادر نماید.

کابل افشان

کارخانه کابل بهفر دامغان به تولید انواع کابل های افشان و انعطاف پذیر می پردازد. این کابل ها از هادی های مسی آنیل شده با درصد خلوص بالا ساخته شده اند. روکش نهایی آن ها از جنی PVC است و کیفیت بسیار بالایی داد. کابل های افشان این شرکت در تمامی رشته ها و سطح مقطع های مختلف عرضه می شود. از این کابل ها می توان در شبکه های توزیع و انتقال برق، ساختمان سازی و ... استفاده کرد. از کابل های افشان می توان در شبکه هایی با سطوح ولتاژی 300 الی 500 ولت و بیشتر استفاده کرد.

کابل مفتول

شرکت سیم و کابل دامغان به تولید کابل هایی با هادی مفتول نیز می پردازد. هادی کابل های مفتولی دامغان از جنس آلومنیوم و مس است. قیمت کابل آلومینیومی دامغان از کابل هایی با هادی مسی اقتصادی تر است. این کابل ها در رشته های مختلف و متنوعی به بازار عرضه می شود. کابل های مفتولی این شرکت از روکش PVC در ساختار خود استفاده کرده اند. این کابل ها هادی هایی از نوع مفتول (خشک) و یا نیمه افشان تشکیل شده اند به همین دلیل انعطاف پذیری آن ها کم تر از کابل های افشان است. از این کابل نیز می توان در تمامی مکان ها استفاده کرد.

کابل خودنگهدار

این کابل ها در سیستم های توزیع و تامین برق در خطوط هوایی مورد استفاده قرار می گیرند. کابل خودنگهدار این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار هستند و از هادی های آلومینیومی با عایق پلی اتیلن کراس لینک تشکیل شده اند. این کابل ها با تعداد رشته های گوناگون و سطح مقطع های مختلف به بازار ارائه شده است.

کابل کنترل

این کابل ها از هادی های مسی و روکش های پی وی سی مشکی رنگ در ساختار خود استفاده کرده اند. در سطوح ولتاژی 300 الی 500 ولت می توان از این کابل ها استفاده کرد. دامنه حرارتی کارکرد آن ها منفی 25 تا مثبت 70 درجه سانتی گراد است. از این کابل ها می توام د انتقال سیگنال ها، ارسال نتاج خاصل از پارامترهای دستگاه و ... استفاده کرد. این کابل ها سطح مقطع های گرد دارند و کیفیت آن ها بالا است.

سیم  دامغان

شرکت دامغان به تولید سیم های مسی روکشدار می پردازد که می توان از آن ها د ر ساختمان سازی و ... استفاده کرد. این سیم ها دارای سطح مقطع های گوناگونی هستند و پاسخگوی نیاز تمامی مصرف کنندگان هستند. این سیم ها، دارای هادی هایی از نوع افشان هستند و روکش پی وی سی آن ها از کیفیت بالایی برخودار است.

نمایندگی سیم و کابل دامغان

کاربران می توانند جهت ارتباط با نمایندگی سیم و کابل دامغان در لاله زار، تبریز و دیگر نقاط ایران، به سایت راندنو مراجعه کنند و با نمایندگان و مسئولان فروش کابل و سیم این برند در ارتباط باشند و نسبت به خرید سیم و کابل اقدام کنند.

لیست قیمت سیم و کابل دامغان

کیفیت کابل دامغان نسبت به دیگر کابل های مشابه موجود در بازار بهتر است اما قیمت آن نیز مقرون به صرفه است. برای مشاهده قیمت سیم و کابل این شرکت می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و با فروشگاه ها و نمایندگی های عضو در این سایت در ارتباط باشید

دسته‌بندی کالاها