ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :
 لوگوی سهند

سهند یکی از برترین تولیدکننده‌های سیم و کابل در ایران است. این شرکت با تولیدهای خود با کشورهای خارجی رقابت می‌کند. همین‌طور محصولات خود را به کشور‌های خاورمیانه و بعضی از کشورهای اروپایی صادر می‌کند. سیم و کابل سهند در سال 1374 در زمینه تولید سیم و کابل فشار ضعیف فعالیت خود را آغاز کرده است. کارخانه سهند با 12800 مترمربع مساحت، توانایی تولید 3000 تن از انواع سیم و کابل را دارد. این شرکت قادر به تولید انواع کابل‌های شیلددار، کانسنتریک، زره‌دار، مخابراتی و کابل‌های ضدحریق و دیگر موارد است. برند سیم و کابل سهند دارای تاییدیه از موسسه پژوهشگاه نیرو، گواهینامه کیفیت از شرکت توانیر، تایید صلاحیت از شرکت نیروی برق است. از ویژگی‌های این شرکت می‌توان به تولید محصولات با کیفیت، رضایت مشتریان، محبوبیت و تولید بر طبق استاندارد بین‌المللی CE اروپا اشاره کرد. سهند توانسته که حجم وسیعی از نیازهای مصرف داخلی را برطرف کند. 

محصولات سهند

شرکت سهند کابل‌های متنوع با کاربردهای مختلف به بازار عرضه کرده است. در توضیح مختصری درباره محصولات این شرکت داده‌ایم.

کابل برق سهند

کابل‌های فشار ضعیف سهند از رشته‌های مسی تشکیل شده‌اند. علاوه بر آن در ولتاژ بین 300 تا 1 کیلوولت به کار می‌روند. این نوع کابل‌ها روکشی از جنس پلاستیک فشرده، پی وی سی و دیگر موارد پوشانده می‌شوند تا از خطرات و شار الکتریکی جلوگیری کنند. کابل مخابراتی یکی دیگر از محصولات این شرکت است که از عوامل بسیار مهم برای برقراری ارتباط، محسوب می‌شود. با پیشرفت تکنولوژی ساختار این کابل‌ها نیز دچار تغییر و پیشرفت‌های زیادی شده است. امروزه از کابل‌های مخابراتی استفاده زیادی می‌شود. این کابل وظیفه انتقال داده‌ها را برعهده دارد و به عنوان کابل ارتباطی شناخته می‌شود. کابل‌های خودنگهدار این شرکت برای انتقال و توزیع نیرو در خطوط هوایی استفاده می‌شود. این کابل در واقع از سری کابل‌های قدرت محسوب می‌شود که از روکش برخوردار است. معمولا این نوع کابل بر روی دکل‌ها و پایه‌های توزیع برق، به همرا یک نگهدارنده نصب و نکه داشته می‌شود. کابل کنترل این شرکت متشکل از چند رشته است. هر رشته از این کابل از انتقال سیگنال‌های کنترلی در مدارهای کنترلی محافظت می‌کند یا آن‌ها را اندازه‌گیری می‌کند. همین‌طور دستورات کنترل تجهیزات را در محیط صنعتی امکان‌پذیر می‌کند. برای متصل کردن قسمت‌های مختلف دستگاه در خط‌های تولید نیز از این کابل استفاده می‌شود. مواد اولیه در ساختار این نوع کابل بسیار مقاوم است. کابل ابزار دقیق سهند جهت انتقال دیتا در اتاق‌های کنترل، دستگاه پست برق و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همین‌طور از مدار در برابر نویز و تداخل آن‌ها جلوگیری می‌کند. استفاده از کابل‌های به هم تابیده شده موجب کاهش نداخل می‌شود. 

قیمت کابل سهند

برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر در ارتباط با قیمت سیم و کابل سهند و مشاهده مشخصات فنی هر کابل می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و با فروشندگان تماس بگیرید. همچنین می‌توانید مشخصات فنی و قیمت آن‌ها را با هم مقایسه کنید. قیمت سیم و کابل سهند به عوامل زیادی همچون جنس هادی، کاربرد سیم و کابل، جنس عایق، تعداد رشته، سطح مقطع و دیگر موارد بستگی دارد. 

خرید کابل سهند از راندنو

برای خرید کابل سهند و خرید کابل فشارضعیف و یا استعلام قیمت کابل از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات کابل برق را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کابل سهند و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی کابل برق و مراکز فروش سیم و کابل سهند را برای شما فراهم می‌سازد.

دسته‌بندی کالاها