ثبت فروشگاه

قفل درب حیاط از یراق آلات ضرروی است که جهت تأمین امنیت محیط داخلی ساختمان، استفاده می‌شود. قفل در حیاط اولین قفلی است که افراد برای ورود به اماکن مختلف باید از آن عبور کنند. به همین دلیل، کیفیت آن اهمیت بالایی دارد و امنیت ساختمان یا مجموعه را تحت تأثیر قرار می‌دهد. انواع قفل حیاطی با توجه به در نحوه عملکرد، قیمت و امنیت از یکدیگر متمایز می‌شوند. در ادامه به بررسی انواع قفل درب آپارتمان و ویژگی هر یک از آن‌ها پرداخته شده است:

  • قفل مکانیکی حیاطی یا قفل حیاطی ساده: مدل مکانیکی بک قفل درب حیاط قدیمی است. این محصول از یک بدنه فلزی که داخل آن توپی قفل قرار گرفته است، ساخته می‌شود. بدنه این قف ثابت است و توپی آن می‌تواند به صورت دایره‌ای و استوانه‌ای باشد. بر روی بدنه این قفل سوراخ‌هایی تعبیه شده است و در انتهای آن یک فنر وجود دارد. بر روی این فنر یک پین باریک استوانه‌ای برنجی به نام ساچمه وجود دارد. این ساچمه‌ها کوتاه هستند و تکمیل‌کننده فرورفتگی‌های روی کلید هستند. لازم به ذکر است که بر روی توپی این قفل حیاط نیز شیار‌هایی وجود دارد که کلید بر روی این شیار‌ها قرار می‌گیرد.
  • قفل حیاطی برقی: قفل درب حیاط برقی را با نام قفل آپارتمانی و کله گاوی نیز می‌شناسند. این قفل حیاطی از یک زبانه برخوردار است که جنس آن برنج است و بدنه‌ای از جنس آهن گالوانیزه دارد. در این نوع قفل شاسی قرمز رنگی وجود دارد و درب را به آسانی باز می‌کند. این نوع قفل ضد سرقت بوده و از امنیت بالاتری نسبت به قفل‌های مکانیکی برخوردار است. اگر به دنبال ایمن ترین قفل درب حیاط هستید، بهتر است مدل برقی را تهیه نمایید. لازم به ذکر است این قفل برای اتصال به آیفون، نیازی به زنجیر ندارد.
  • قفل درب حیاط کامپیوتری: قفل حیاطی کامپیوتری نسل جدیدی از قفل‌ها است که برخلاف قفل‌های معمولی، فاقد لبه است. روی کلید قفل کامپیوتری تعدادی فرورفتگی با اندازه‌های متفاوت وجود دارد که به وسیله کد‌های کامپیوتری نوشته می‌شوند. لازم به ذکر است این مدل کلید، موجب افزایش امنیت قفل می‌شود.
  • قفل حیاطی بیرون باز شو: قفل درب حیاط بیرون بازشو برای درب‌های نفر رو مناسب است. در بسیاری از مواقع که محیط حیاط یا پارکینگ برای پارک خودرو محدود است، جوشکار درب را به گونه‌ای طراحی می‌کند که درب رو به بیرون باز شود. قفل این درب‌ها نیز متفاوت است و مجهز به زبانه برعکس (گودی زبانه برعکس) است. ظاهر این مدل قفل درب حیاطی شبیه به نوع برقی ساده است.
  • قفل درب حیاط ریموت دار: با استفاده از قفل ریموتی درب حیاط می‌توانید به راحتی با فشردن یک کلید بر روی ریموت، درب را باز و بسته کنید. تمامی قفل‌های برقی از قابلیت باز شدن به کمک ریموت کنترل نیز برخوردار هستند.

قیمت قفل درب حیاط

قیمت قفل حیاطی با توجه به ویژگی‌های قفل و نوع آن متغیر است. همچنین برند تولیدکننده قفل درب حیاطی از دیگر فاکتور‌هایی است که بر قیمت این یراق آلات تأثیر می‌گذارد. آیرون مکس، ویرو، منیر، شوآن، کاویان، قفل درب حیاط سپه و کاله از تولیدکنندگانی هستند که نام آن‌ها در لیست بهترین مارک قفل در حیاط قرار می‌گیرد.

شما کاربران گرامی جهت تهیه بهترین قفل درب حیاط ضد سرقت می‌توانید به سایت راندنو مراجعه نمایید. در راندنو امکان مشاهده لیست قیمت قفل درب حیاط پنج ستاره نیز امکان است. همچنین می‌توانید بدون هیچ واسطه‌ای با فروشندگان انواع قفل در ارتباط باشید.

خرید قفل درب حیاط از راندنو

در ادامه به نکات مهم پیش از خرید قفل حیاطی پرداخته شده است:

  • نوع عملکرد قفل
  • توجه به جنس و نوع زبانه
  • توجه به فرو رفتگی قفل
  • توجه به شرکت تولیدکننده، گارانتی و خدمات پس از فروش محصول

برای خرید قفل درب حیاط کاویان می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت قفل درب حیاط ضد سرقت و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نحوه‌ی باز شدن