ثبت فروشگاه

موتور برق بنزینی 

موتور برق بنزینی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ موتور برق ینزینی یا ژنراتور بنزینی دستگاهی است که انرژی مکانیکی حاصل از سوخت بنزین را به انرژی الکتریسیته تبدیل می‌کند. در نتیجه انرژی الکتریکی حاصل شده به خروجی برق، تبدیل می‌شود. سوخت مورد استفاده در این موتور برق، بنزین است و همواره در دسترس قرار دارد. این دستگاه قابلیت حمل و جابه‌جایی آسانی دارد. همچنین بیشترین کاربرد این دستگاه برای تأمین برق خانگی است.  سوخت در دسترس و آسان، هزینه نگهداری و تعمیر پایین، قیمت مناسب و مقرون به صرفه، ابعاد کوچک و قابلیت حمل آسان از مهم‌ترین مزایای این دستگاه به شمار می‌آیند.

موتور این دستگاه، دور بالایی دارد و به دلیل برخورداری از ژنراتور 3000 دور، توان بالایی تولید می‌کنند:

  • موتور برق بنزینی هندلی: این موتور برق‌ها به کمک هندل به کار رفته بر روی دستگاه، با استفاده از نیروی دست کاربر روشن می‌شود. این نوع موتور برق‌ها از ابتدایی ترین نوع موتور برق به شمار می‌آید.
  • موتور برق بنزینی استارتی: موتور این دستگاه به کمک استارت تعبیه شده بر روی محصول روشن می‌شود. این دستگاه‌ها اغلب از ترکیب استارت و هندل یاخته می‌شود. همچنین در این ژنراتور برق بنزینی دیگر نیازی به هندل زدن و دور گرفتن موتور نیست.
  • موتور برق بنزینی اتوماتیک: این ژنراتور در صورتی که مصرف‌کننده در طول شبانه روز و برای اپراتورهایی مانند شرکت‌های مخابراتی، ارتباطی، سرورهای اینترنت و موارد مشابه بسیار مفید است. این دستگاه دارای یک سیستم سوخت‌رسانی اتومایک است و در صورت قطع شدن برق شهری، پس از 25 ثانیه روشن می‌شود. همچنین پس از برگشت مجدد برق نیز خاموش می‌شود.

قیمت موتور برق بنزینی

قیمت ژنراتور برق بنزینی با توجه به میزان توان، تعداد خروجی، دارا بودن یا نبودن کانوپی، تعداد فاز، نوع کاربرد و برند تولیدکننده تعیین می‌شود. لازم به ذکر است موتور برق بنزینی بی صدا قیمت بیشتری نسبت به مدل‌های دیگر دارد. موتور برق بنزینی هیوندای، رونیکس، توسن، آروا و برندهای دیگر از بهترین تولیدکنندگان این دستگاه به شمار می‌آیند.

شما کاربران گرامی با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید قیمت موتور برق 3000 وات و قیمت موتور برق خانگی مورد نظر را مشاهده نمایید.

خرید ژنراتور برق بنزینی از راندنو

پیش از خرید ژنراتور برق بنزینی بهتر است به نکات زیر توجه شود:

  • کل مصرف برق را محاسبه کرده، سپس 10 الی 15 درصد را به عنوان ضریب ایمنی به آن اضافه نمایید.
  • بهتر است ژنراتور مورد نظر قدرتی برابر و یا بیشتر از کل مصرف برق حساب شده، داشته باشد.
  • توجه به موتور دو زمانه و چهار زمانه بودن آن اهمیت زیادی دارد.
  • ظرفیت یا گنجایش باک موتور و میزان سوخت مصرفی دستگاه نیز از دیگر نکات حائز اهمیت محسوب می‌شود. 
  • انتخاب دستگاه از شرکت تولیدکننده معتبر، اهمیت ویژه‌ای دارد. گارانتی و ضمانت کالا نیز اهمیت زیادی در انتخاب ژنراتور دارد.

برای خرید موتور برق بنزینی سه فاز می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت موتور برق بنزینی کوچک را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت موتور برق بنزینی سایلنت و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع موتور