ثبت فروشگاه

چراغ دکوری نقش بسیار مهمی در نورپردازی و روشنایی انواع محیط‌ها دارد. چراغ‌های دکوراتیو منبع نور اصلی نیستند و به عنوان نور مکمل و تزئینی استفاده می‌شوند. این چراغ‌ها اشکال هندسی مختلفی دارند و از لحاظ رنگ نور، از تنوع بالایی برخوردار هستند به همین دلیل زیبایی بسیاری به محیط می‌بخشند. اغلب چراغ‌های امروزی، از تکنولوژی ال ای دی در ساخت آن‌ها استفاده شده است. نوری که چراغ‌های دکوراتیو از خود بازتاب می‌دهند از نوع نقطه‌ای است. برخی از این محصولات ظاهری شبیه به لامپ هالوژن دارند. چراغ دکوری، جلوه زیبایی به محیط می‌بخشند. این محصولات، مصرف انرژی بسیار کمی داشته و توان‌هایی از 1 وات تا 20 وات دارند. این گونه از چراغ‌ها، دارای دوام بسیار بالا و قیمت مقرون به صرفه‌ای هستند. چراغ دکوراتیو، اتلاف انرژی نداشته و اغلب انرژی آن‌ها به نور تبدیل می‌شود. در نتیجه گرما تولید نمی‌کنند. این محصولات می‌توانند به صورت توکار و روکار مورد استفاده قرار گیرند. البته لازم به ذکر است که قبل از استفاده از نوع توکار این چراغ‌ها، باید محل استفاده آن‌ها از قبل تعبیه شود. چراغ‌ها براساس مکان نصبشان می‌توانند چند مدل داشته باشند:

  • چراغ دکوری دیواری
  • چراغ زمینی دکوری
  • چراغ دکوری سقفی

چراغ‌های دکوری می‌توانند از نوع دیواری باشند. با نصب این گونه چراغ‌ها بر روی دیوار می‌توان اشکال منظم و زیبایی را به کمک نور بر روی دیوار ایجاد کرد. از چراغ دکوری دیواری در محیط‌های بسیار زیادی مانند منازل، هتل‌ها، لابی‌ها، گالری‌‌ها و نمایشگاه‌ها استفاده می‌شود. نوعی چراغ دیواری دکوری وجود دارد که در بین درزهای دیوار کار شده و می‌تواند از جنس ریسه و یا ال ای دی باشند. از چراغ‌های دکوری در خارج محیط‌های ساختمان نیز استفاده می‌شود. این محصولات در زیبا سازی محوطه ساختمان نقش بسیار مهمی دارند. به عنوان مثال در راهروها، ورودی‌های ساختمان، فرودگاه‌ها، پیاده روها، باغچه و حیاط از چراغ‌های دکوری استفاده می‌شود.

چراغ‌های دکوری می‌توانند از نوع نور از کف باشند. که به آن چراغ چشمی و یا چراغ پارکتی نیز گفته می‌شود. این چراغ‌ها به صورت توکار مورد استفاده قرار می‌گیرند و دارای قاب‌های متنوعی هستند. انتخاب این قاب‌ها به نوع سلیقه مصرف کنندگان بستگی دارد. این چراغ‌ها می‌توانند داخل پوشش‌های مختلف از جمله پارکت قرار بگیرند. این مدل از چراغ‌ها، از طول عمر بالایی برخوردار بوده و در مقابل فشار و ضربه از خود مقاومت نشان می‌دهند.

قیمت چراغ دکوری

قیمت این محصولات به عوامل مختلفی همچون ابعاد، نوع تکنولوژی، طراحی، کیفیت محصول، درجه حفاظت، جنس بدنه، دوام و طول عمر، توان، شار نوری، رنگ نور و موارد دیگر بستگی دارد. همچنین برندهای مطرح بازار محصولات باکیفیت‌تری عرضه می‌کنند و قیمت آن‌ها نیز بیشتر است.

خرید چراغ دکوری از راندنو

برای خرید چراغ دکوری قدیمی و جدید می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت چراغ دکوری نفتی را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت چراغ دکوری ایستاده و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


توان