ثبت فروشگاه

جعبه فیوز مینیاتوری، تابلو برق واحد‌ها و یا تابلو برق انتهایی یکی از قسمت‌های مهم برق در هر ساختمانی محسوب می‌شود که در هر واحد آپارتمانی وجود دارد. در گذشته سیم کشی ساختمان‌ها به روش جعبه تقسیم انجام می‌شد اما با گذشت زمان جعبه فیوز‌های مینیاتوری وارد بازار شدند و جزئی از مقررات برق ساختمان محسوب می‌شوند. جعبه فیوز مینیاتوری در نقشه‌های برق ساختمانی با نشانه اختصاری DP مشاهده می‌شود. جعبه فیوز محل قرارگیری کلید مینیاتوری است. جعبه فیوز مینیاتوری به دو دسته جعبه فیوز مینیاتوری سه فاز و جعبه فیوز مینیاتوری تک فاز تقسیم می‌شود.  همچنین جعبه‌های فیوز از نظر جنس نیز به دو صورت جعبه فیوز مینیاتوری فلزی و جعبه فیوز مینیاتوری پلاستیکی در بازار وجود دارند.  جعبه فیوز‌های مینیاتوری ازنظر نحوه نصب در دو نوع روکار و توکار تولید می‌شوند. انواع فیوز موجود در جعبه فیوز شامل فیوز اتوماتیک، فیوز فشنگی، فیوز مینیاتوری و محافظ جان می‌شود.

با استفاده از جعبه فیوز در ساختمان‌ها در هنگام خرابی یکی از سر خط‌ها، می‌توان تنها همان مسیری که دچار خرابی شده است را قطع کرد و بقیه مسیر‌ها به فعالیت خود ادامه دهند. این جعبه برق یک واحد ساختمانی را تأمین می‌کند. در جعبه فیوز مینیاتوری یک قطع‌کننده جریان مدار وجود دارد که یک قطعه الکترومکانیکی است که بلافاصله در صورت افزایش و رسیدن به جریانی که از قبل روی آن تنظیم شده است، مدار را به صورت خودکار قطع می‌کند. همچنین در برابر اضافه جریان و اتصال کوتاه حفاظت می‌کند. لازم به ذکر است که می‌توان بی‌نظیمی‌های موجود را پنهان کرد. جعبه فیوز مینیاتوری کمترین فضا را در منزل اشغال می‌کند. وزن بسیار کمی دارد. دارای درب و دریچه پلاستیکی است. قابلیت نصب و محافظت از 1 تا 16 عدد فیوز را دارد. از بروز حادثه جلوگیری می‌کند. برق کشی را برای برق کار آسان می‌کند. بار مصرفی برق بین چندین مینیاتور تقسیم می‌شود. همچنین باعث ایجاد امنیت ساختمان و افراد می‌شود.

قیمت جعبه فیوز مینیاتوری

جعبه فیوز مینیاتوری براساس عواملی مانند کیفیت، ابعاد، جنس، عمق، درجه حفاظت (IP)، نوع درب، تعداد فاز، تعداد فیوز و دیگر موارد قیمت‌گذاری می‌شوند. شما می‌توانید با مراجعه به سایت راندنو قیمت این محصول را مشاهده کنید. سایت راندنو به دلیل تنوع بالای محصول و همچنین قرارداد با فروشندگان و نمایندگان فروش برند‌های معتبر و با کیفیت، توانسته کالا‌های متفاوت با قیمت‌های مناسب در اختیار شما قرار دهد. در سایت راندنو شما می‌توانید قیمت جعبه‌های فیوز مینیاتوری فلزی و سایر قیمت‌های جعبه‌های فیوز مینیاتوری را در فروشگاه‌های مختلف مقایسه کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.  

خرید جعبه فیوز مینیاتوری از راندنو

در هنگام خرید جعبه فیوز مینیاتوری به نکات زیر توجه کنید:

 • درجه حفاظت (IP)
 • ابعاد
 • عمق
 • جنس
 • تعداد فاز
 • تعداد فیوز
 • نحوه نصب
 • مقاوم در برابر عوامل محیطی
 • نوع درب
 • برند و شرکت تولیدکننده
 • نوع کارکرد (توکار و روکار)

برای خرید جعبه فیوز مینیاتوری فلزی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت جعبه فیوز مینیاتوری لگراند و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع کارکرد


سایز