ثبت فروشگاه

قفل سوئیچی

قفل سوئیچی قابلیت باز و بسته کردن تعداد زیادی جعبه را به صورت همزمان با یکدیگر دارد. این قفل حاوی دو اهرم بلند هدایت کننده با حرکت کشویی، یک کلید سوئیچی و چندین خار برای باز کردن هر جعبه است. قفل های سوئیچی حاوی سیلندرهای منحصر به خود هستند. این نوع قفل ها برای اداره ها و محیط های کاری که باید از امنیت بالایی برخوردار باشند بسیار مناسب است.

معمولاً جنس قفل سوئیچی از فلز است اما ممکن است از برنج نیز باشد. این نوع قفل از مقاومت بالایی برخوردار است یعنی در برابر خوردگی، رطوبت و ضربه مقاوم است. این قفل حاوی فنرهایی است که باید از کیفیت خوبی برخوردار باشند، زیرا فنرهای باکیفیت راندمان کاری این قفل ها را افزایش می دهند و در هنگام باز و بسته کردن قفل مشکلی رخ نمی دهد.

قفل سوئیچی

کاربرد قفل سوئیچی

 1. درب ورودی ساختمان ها
 2. درب اتاق ها
 3. درب ادارات
 4. درب سرویس توالت بهداشتی
 5. درب ماشین مانند (قفل سوئیچی درب سمند)
 6. درب صندوق ماشین (درب صندوق ال 90)

کاربرد قفل سوئیچی

مزایای قفل سوئیچی

 • نصب آن آسان است.
 • از طول عمر بالایی برخوردار است.
 • برای تعویض آن فقط سیلندر باید عوض شود.
 • در برابر خوردگی، رطوبت و ضربه مقاوم است.

مزایای قفل سوئیچی

نکات مهم در هنگام استفاده از قفل سوئیچی

 • برای استفاده و نصب این نوع قفل باید از سیلندر یا مغزی قفل استفاده شود.
 • برای تعویض این قفل تنها باید سیلندر آن عوض شود.

نکات مهم در هنگام استفاده از قفل سوئیچی

نکات مهم در هنگام خرید قفل سوئیچی

 1. ابعاد
 2. کیفیت ساخت
 3. جنس زبانه
 4. نوع کاربرد
 5. فاصله پشت تا پشت قفل
 6. نحوه باز شدن
 7. وزن
 8. برند و شرکت تولیدکننده

برترین برندهای قفل سوئیچی

برندهای بسیاری به تولید قفل سوئیچی پرداخته اند که در ادامه به معرفی برترین آنها پرداخته می شود.

قفل سوئیچی دلتا

شرکت دلتا به تولید انواع قفل می پردازد. قفل های تولید شده این برند از کیفیت مناسبی برخوردار هستند و باتوجه به استانداردهای لازم، طراحی و تولید می شوند. قفل سوئیچی درب دلتا مدل 6.5 سانت یکی از پرطرفدارترین قفل های تولید شده این شرکت است که جنس زبانه آن برنجی و تعداد زبانه آن 2 عدد است. این قفل را می توان بر روی درب چوبی، درب ساختمان و انواع درب های اداری نصب کرد.

از دیگر برندهای معروف قفل سوئیچی می توان به قفل سوئیچی سپه، قفل سوئیچی زانیس، قفل سوئیچی فوروارد، قفل سوئیچی آکس، قفل سوئیچی آرمین، قفل سوئیچی ایران، قفل سوئیچی بهریزان، قفل سوئیچی کاویان، قفل سوئیچی کلون و ... اشاره کرد.

قیمت قفل سوئیچی

قفل سوئیچی براساس عواملی مانند ابعاد، کیفیت ساخت، وزن، جنس زبانه، نوع کاربرد، نحوه باز شدن، برند و شرکت تولیدکننده و ... قیمت گذاری می شود. جهت اطلاع از قیمت قفل سوئیچی درب چوبی، قفل سوئیچی درب حیاط، قفل سوئیچی تابلو برق و سایر قفل های سوئیچی با مراجعه به سایت راندنو با فروشندگان این یراق آلات ارتباط مستقیم برقرار نمایید.

خرید قفل سوئیچی

برای خرید قفل سوئیچی می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت قفل سوئیچی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع