ثبت فروشگاه

اتصالات پنوماتیک

اتصالات پنوماتیک به انواع اتصال دهنده‌هایی گفته می‌شود که برای اتصال اجزا یا دستگاه‌ها در یک سیستم پنوماتیک و تحت فشار هوا مورد استفاده قرار می‌گیرند. در مقایسه با اتصالات هیدرولیک، اتصالات پنوماتیکی معمولاً نیاز به فشار کمتری دارند. اتصالات را می‌توان به پیپ، شیلنگ و لوله در نقاط مختلف اطراف سیستم‌های مجهز به هوا متصل کرد. انتخاب اتصالات پنوماتیک به کاربرد، محیط کار و فشارهای عملیاتی که سیستم در آن کار می‌کند، بستگی دارد. اتصالات می‌توانند از پلاستیک یا فلزات مختلف ساخته شوند که معمولاً پلاستیک برای سیستم‌های فشار کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. اتصالات فلزی ممکن است در کاربردها یا محیط‌هایی با دمای بالاتر مورد استفاده قرار بگیرند. انواع اتصالات پنوماتیک براساس نوع اتصال به چهار دسته اتصال پنوماتیک مستقیم، اتصال پنوماتیک زانویی یا L شکل، اتصال پنوماتیک سه راهی یا T شکل و فیتینگ پنوماتیک تقسیم می‌شوند. همچنین انواع اتصالات پنوماتیک براساس نوع ارتباط نیز شامل اتصالات توپی و اسليو، تصالات كمپرسوری (فشرده‌‌سازی) و اتصالات نوع Bite هستند. این تجهیزات انواع مختلفی دارند که در ادامه لیست اتصالات پنوماتیک با توجه به نوع اتصال، جنس مواد اولیه و ... آورده شده است:

  • اتصالات پنوماتیک برنجی
  • اتصالات آلومینیومی پنوماتیک
  • اتصالات پنوماتیک فلزی (اتصالات پنوماتیک استیل)
  • اتصالات پنوماتیک پلاستیکی
  • اتصالات کامپوزیت

قیمت اتصالات پنوماتیک

اتصالات پنوماتیک براساس نوع اتصال و عملکردی که دارند، از یکدیگر متمایز می‌شوند و از قیمت‌های متنوعی در بازار برخوردار هستند. برند اتصالات پنوماتیک نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

خرید اتصالات پنوماتیک از راندنو

برای خرید اتصالات پنوماتیک می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت اتصالات پنوماتیک و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند