ثبت فروشگاه

توالی سنج

توالی سنج RST ابزاری است که به منظور تشخیص فاز و میزان گردش دور موتور در آن استفاده می شود. توالی صحیح فاز، با یک صدای برق یا چراغ اعلام می شود. این محصولات کاربری آسانی دارند و می توانند به راحت فاز را آشکار کنند. این محصولات با دقتی بسیار بالا در مدارات سه فاز مورد استفاده قرار می گیرند. توالی سنج ها در انواع مختلفی عرضه می شوند و در صنایع گوناگون از آن ها استفاده می شود. بیشترین کاربرد این محصولات مربوط به موتورهای سه فاز است.

توالی سنج را می توان یکی از محصولات در دسته بندی تجهیزات ابزار دقیق به حساب آورد. این تجهیزات در صنعت برق و الکترونیک کاربرد زیادی دارند. در برخی از مولتی مترها که جریان و ولتاژ را اندازه گیری می کنند، قابلیت تست توالی فاز نیز وجود دارد.

توالی سنج

انواع توالی سنج

برای تست شناسایی فاز باید 3 پراب مخصوص دستگاه برروی هر یک از فازها قرار گرفته شود. سپس جهت چرخش فاز برروی نمایشگر دیجیتالی توالی سنج نمایش داده می شود. نوع دیگری از توالی سنج ها القایی هستند. این محصولات تکنولوژی جدید و پیشرفته ای دارند. توالی سنج القایی به قابلیت تست ایمنی بدون تماس مستقیم بین پراب و سیم مجهز شده است. در این صورت جهت فاز برروی نمایشگر نشان داده می شود و یا چراغ های ال ای دی نورهای رنگی به ساطع می کنند. در نتیجه توالی سنج ها در دو نوع زیر عرضه می شوند:

  • توالی سنج بدون تماس
  • توالی سنج تماسی

نکات مهم در خرید توالی سنج

  • سرعت نمونه گیری
  • توجه به محدوده ولتاژ
  • محدوده اندازه گیری فرکانس
  • مقاومت در برابر آب و ضربه
  • نوع توالی سنج (بدون تماس، تماسی)
  • شناسایی اتصالات موتور و میدان مغناطیسی
  • مجهز بودن به نشانگر ال ای دی و قابلیت پخش آلارم صوتی

نکات مهم در خرید توالی سنج

بهترین برند فاز سنج

امروزه از توالی سنج در مدارات سه فاز و اغلب محیط های صنعتی استفاده می شود. شرکت های بسیار زیادی به تولید و ساخت توالی سنج می پردازند. از بهترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

توالی سنج کیوریتسو

کیوریتسو یکی از برترین برندها در زمینه تولید دستگاه های اندازه گیری است. این شرکت به تولید انواع توالی سنج از نوع القایی و غیرالقایی می پردازد. محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی تولید می شوند و کیفیت و دوام بالایی دارند.

توالی سنج هیوکی

از دیگر برندهای برتر در این زمینه می توان به هیوکی اشاره کرد. فاز سنج هیوکی ساخت کشور ژاپن است و تاییدیه های لازم و استانداردهای ملی را کسب کرده است.

  • از دیگر برندهای برتر در این زمینه می توان به توالی سنج یونیتی، فلوک،  و ... اشاره کرد.

قیمت توالی سنج

قیمت توالی سنج به عوامل مختلفی همچون جنس دستگاه، روش تشخیص، نوع کاربرد، برند و شرکت سازنده بستگی دارد. برای خرید توالی سنج ارزان و مساهده قیمت انواع توالی سنج می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید.

خرید توالی سنج

برای خرید توالی سنج می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت توالی سنج و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند