ثبت فروشگاه

نری برق صنعتی

نری برق صنعتی یا پلاگین برق وسیله ای است که برای اتصال وسایل برقی به جریان الکتریسیته در محیط های صنعتی به کار گرفته می شود. نری صنعتی از یک کابل و چند شاخه الکتریکی یا اصطلاحاً پین تشکیل شده است که از این طریق به مادگی و پریز متصل می شود. چند شاخه الکتریکی به پین هایی رسانا و فلزی مجهز شده است و می تواند دو شاخه، سه شاخه و ... باشد. هنگامی که نری برق به مادگی متصل می شود، جریان برق برقرار شده و تجهیزات الکتریکی نیز روشن می شوند. به همین دلیل برروی مادگی باید حفره هایی مطابق با پین های نری وجود داشته باشد.

نری برق صنعتی در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود. این محصولات در مقایسه با نری و مادگی های خانگی بسیار مقاوم تر هستند  و امنیت مجموعه های صنعتی را افزایش می دهند. نری ها باید درجه حفاظت بالایی داشته باشند. این محصولات باید در برابر رطوبت، گرد و غبار، مواد شیمیایی، سرما و گرما از خود مقاومت نشان دهند. بهترین نری ها IP68 هستند.

نری برق صنعتی

انواع نری برق صنعتی

نری ها در انواع مختلفی به بازار عرضه می شوند. یکی از مهم ترین دسته بندی ها در نری برق، دسته بندی براساس شدت جریان مجاز آن ها است. نری و مادگی برق جریان هایی در بازه 16 الی 125 آمپر دارند. این محصولات می توانند تک فاز یا سه فاز باشند. همچنین براساس نوع کاربردشان نیز در انواع زیر عرضه می شوند:

  • نری برق سیار: یکی از پرکاربردترین نری های برق صنعتی، نری سیار است. این تجهیزات را می توان در محیط های صنعتی به راحتی جابه جا کرد و نصب ثابتی ندارند. از این تجهیزات در محیط هایی که سوکت، پریز یا مادگی در نزدیکی دستگاه وجود ندارد استفاده می شود. به کمک این نری ها می توانید جایگاه وسیله را تغییر دهید.
  • نری برق دیواری: از دیگر انواع نری های برق، می توان به نری برق دیواری اشاره کرد. این تجهیزات برروی دیوار در نزدیکی تجهیزات الکتریکی نصب می شوند و سوکت مادگی به آن ها متصل می شود. لازم به ذکر است که نری دیواری نصب ثابتی دارد.
  • نری برق تابلویی: از این تجهیزات در تابلوهای برق استفاده می شوند. نری تابلویی و مادگی مخصوص آن می تواند جریان الکتریکی بین تجهیزات درون تابلو برقرار کند.

انواع نری برق صنعتی

بهترین برند نری برق

از نری و مادگی برق در اغلب مجموعه ها، کارگاه ها، محیط های صنعتی، سوله ها و ... استفاده می شود. شرکت های بسیار زیادی به تولید و ساخت این محصولات می پردازند. از بهترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نری برق صنعتی فاماتل

فاماتل شرکتی اسپانیایی در زمینه تولید انواع نری و مادگی صنعتی و دوساخه های برق است. این شرکت با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تولید تجهیزات برقی محصولات باکیفیتی به بازار عرضه می کند. جعبه های تقسیم، انواع باکس، دو شاخه و ... از تولیدات این شرکت هستند. محصولات فاماتل استاندارد ISO 9001 دارند و پیش از ورود به بازار در آزمایشگاه های تخصصی مورد تست و ارزیابی قرار می گیرند.

  • از دیگر برندهای برتر در این زمینه می توان به پارسا، پارت الکتریک و ... اشاره کرد.

قیمت نری برق صنعتی

نری های صنعتی باید کیفیت بالایی داشته باشند. پین های نری برق بی کیفیت پس از مدتی استفاده هرز می شوند و خاصیت خود را از دست می دهند. به همین دلیل بهتر است نری برق از شرکتی معتبر خریداری شده باشد. جنس پین ها، جنس بدنه پلاگ، نوع کابل، جریان مجاز نری ها و کیفیت ساخت موضوعاتی تاثیر گذار بروی قیمت هستند.

خرید نری برق صنعتی

برای خرید نری برق صنعتی می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت نری برق صنعتی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع کاربرد


درجه حفاظت


جریان


تعداد شاخ