ثبت فروشگاه

زنگ و بلندگو زنگ

زنگ و بلندگو زنگ تجهیزاتی هستند که امروزه در تمامی مجموعه ها نصب می شوند. به کمک این وسایل افراد از خارج مجموعه می توانند افراد داخل مجموعه را از رسیدن خود آگاه کنند. زنگ و بلندگوی زنگ از دو بخش مختلف تشکیل شده است که هرکدام وظیفه ای را برعهده دارند. این تجهیزات در طرح ها و مدل های مختلفی عرضه می شوند. شاسی زنگ اغلب در خارج مجموعه و بیزر و بلندگوی زنگ داخل مجموعه نصب می شود.

زنگ و بلندگو زنگ

شاسی زنگ

شاسی زنگ همانند یک کلید تک پل است و در طرح ها و رنگ های مختلفی به بازار عرضه می شود. این تجهیزات در خارج مجموعه ها نصب می شود و افراد با فشردن آن می توانند اعضای داخل مجموعه را از رسیدن خود آگاه کنند. این محصولات سیم کشی خاصی دارند و نصب آن ها با سایر کلیدهای تک پل متفاوت است. از این کلیدها در اتاق های کنفرانس و جلسات نیز استفاده می شود تا افراد بتوانند قبل از ورود به جلسه از آن استفاده کنند. یکی از مهم ترین نکاتی که در خرید شاسی زنگ باید به آن توجه شود، صدای تولیدی آن است.

جریان نامی و ولتاژ شاسی زنگ باید متناسب با برق مجموعه شما باشد. شاسی های زنگ اغلب 10 آمپری هستند و ولتاژ آن ها به صورت 250 ولت است. رنگ بندی کلیدهای زنگ همانند سایر کلید پریزها انتخاب می شود و معمولاً به همراه آن ها ارائه می شود.

شاسی زنگ

بلندگو زنگ (زنگ اخبار)

بیزر زنگ همانند یک کلید بدون پل است که شیارهایی جهت پخش کردن صدا روی آن تعبیه شده است. با فشردن شاسی زنگ صدایی از بیزر زنگ خارج می شود. این وسیله در داخل مجموعه نصب می شود. زنگ اخبار معمولاً به صورت توکار نصب می شود و بدنه ای پلاستیکی دارد. زنگ های بیزر از بخش های مختلفی تشکیل شده اند. یک هسته فلزی و یک ورق فلزی با خاصیت فنری داخل این زنگ قرار گرفته است. هنگامی که کلید زنگ فشرده می شود، جریانم الکتریکی از طرف شاسی به بیزر می رسد و سپس یک میدان مغناطیسی به وجود می آید. هنگامی که این میدان مغناطیسی به وجود می آید، ورقه فنری شکل با هسته برخورد می کند و صدایی از بیزر زنگ خارج می شود.

بلندگو زنگ (زنگ اخبار)

بهترین برند زنگ و بلندگو زنگ

زنگ و بلندگو زنگ در تمامی مجموعه ها استفاده می شود. این وسایل تنوع زیادی دارند و شرکت های مختلفی به تولید و ساخت این محصول می پردازند. از برترین برندهای تولیدکننده زنگ و بیزر زنگ می توان به شرکت های زیر اشاره کرد:

دلند

دلند یکی از برترین تولیدکننده های انواع کلید و پریز در ایران است. این شرکت در سال 1361 تاسیس شده است و در ساخت محصولات خود از بهترین پرسنل و تجهیزات استفاده می کند. مدل های آوا، آسا و آدا این شرکت بسیار پرطرفدار هستند. دلند علاوه بر انواع کلید و پریز به تولید رابط برق، ترانس و برخی دیگر از کالاهای برقی می پردازد. محصولات دلند موفق به دریافت استانداردهای بین المللی شده اند و کیفیت و دوام آن ها ضمانت شده است.

ایران الکتریک

از دیگر برندهای برتر در زمینه تولید انواع کلید و پریز، ایران الکتریک است که فعالیت خود را از سال 1361 آغاز کرده است. این شرکت محصولات باکیفیتی تولید می کند و تمامی آن ها موفق به دریافت گواهی استاندارد ملی شده اند. شرکت ایران الکتریک با نام فضل الکتریک به ثبت رسیده است. محصولات این شرکت متنوع است و جنس اغلب کلید پریزهای آن از پلاستیک یا ABS است.

  • از دیگر برندهای مطرح در این زمینه می توان به ویرا الکتریک، پارت الکتریک، خیام الکتریک، جهان الکتریک، مهسان و ... اشاره کرد.

قیمت زنگ و بلندگو زنگ

قیمت زنگ و بلندگو زنگ به مواردی همچون نوع کلید، نوع زنگ، جنس بدنه، برند و شرکت سازنده بستگی دارد. برای آگاهی از قیمت انواع کلید پریز می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید.

خرید زنگ و بلندگو زنگ

برای خرید زنگ و بلندگو زنگ می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت زنگ و بلندگو زنگ و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند