ثبت فروشگاه

سوزن منگنه

سوزن منگنه قطعه ای فلزی است که در داخل منگنه قرار می گیرد و موجب اتصال دو وسیله به یکدیگر می شود. هر دو سر سوزن منگنه با زاویه 90 درجه خم شده است. به طور معمول 50 تا 60 قطعه از سوزن منگنه به یکدیگر متصل شده اند تا به آسانی درون دستگاه منگنه قرار بگیرند. سوزن منگنه از جنس فولاد ساخته می شود و سپس با آبکاری مس تکمیل می شوند. همچنین ضخامت این محصول کمتر از 1 میلی متر است. لازم به ذکر است که برخی از انواع این محصول از جنس روی ساخته می شوند.

سوزن منگنه باتوجه به دستگاه منگنه کوب مورد نظر، در انواع گوناگونی تولید می شود. همچنین انواع سوزن منگنه مورد استفاده تمامی دستگاه های منگنه کوب از جمله منگنه کوب دستی، بادی و برقی قرار می گیرد. همچنین جهت اتصال متریال هایی مانند پارچه، چرم، چوب، پلاستیک و ... از این محصول استفاده می شود. به طور کلی انواع دستگاه منگنه کوب، بدون سوزن هیچگونه کاربردی ندارند. در ادامه شما را با انواع سوزن منگنه و کاربردهایی که دارد، آشنا خواهیم کرد.

سوزن منگنه

انواع سوزن منگنه

همانطور که به این موضوع اشاره نمودیم، انواع سوزن منگنه صنعتی باتوجه به جنس قطعه مورد نظر و دستگاه منگنه کوب، در انواع مختلفی تولید و به بازار ارائه می شود.

سوزن منگنه وی

این نوع از سوزن منگنه به شکل حرف V انگلیسی است و جهت اتصالات 45 درجه کاربرد دارد.

سوزن منگنه ته گرد

نوع دیگگری از سوزن منگنه وجود دارد که باتوجه به نامش، ته آن به شکل گرد است. این نوع از سوزن منگنه، از جنس فولاد ساخته می شود و جهت اتصال چند برگ کاغذ مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع سوزن منگنه

راهنمای خرید سوزن منگنه

سوزن منگنه صنعتی به دلیل عدم تنوع، دغدغه چندانی ندارد. به طور کلی هنگام خرید سوزن منگنه باید باتوجه به نوع دستگاه خود، سوزن مناسب را انتخاب نمایید. به طور کلی می توان گفت که جنس تمامی سوزن منگنه ها از فولاد یا فلز است. بنابراین تنها تفاوت انواع این محصول در سایز آن است. در ادامه شما را باتوجه به نوع کارایی خود، با انواع سایز سوزن منگنه آشنا خواهیم نمود.

  • سوزن منگنه سایز 10: این سایز از سوزن منگنه جهت اتصال 2 تا 20 برگه به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد.
  • سوزن منگنه سایز 23/8: این سایز از سوزن منگنه نیز جهت اتصال 30 تا 50 برگ کاغذ، استفاده می شود.
  • سوزن منگنه سایز 23/10: سوزن منگنه هایی با این سایز نیز 40 تا 70 برگه را به یکدیگر متصل می نمایند.
  • سوزن منگنه سایز 23/13: اتصال 70 تا 100 برگه کاغذ را می توان با استفاده از این سوزن انجام داد. همچنین جهت اتصال 100 تا 120 برگ کاغذ از سوزن منگنه سایز 23/15 استفاده می شود.
  • سوزن منگنه 23/20: همچنین متصل نمودن 140 تا 170 برگ کاغذ از این نوع سوزن منگنه استفاده می شود.
  • سوزن منگنه سایز 24/6: این نوع سوزن منگنه نیز از قابلیت اتصال 20 تا 30 برگه به یکدیگر برخوردار است.
  • سوزن منگنه سایز 24/8: این نوع سوزن منگنه نیز برای اتصال 30 تا 50 برگه کاغذ کاربرد دارد.
  • سوزن منگنه 23/23: این نوع از سوزن منگنه نیز جهت اتصال 170 تا 200 برگ کاغذ مورد استفاده قرار می گیرد.

راهنمای خرید سوزن منگنه

بهترین سوزن منگنه

در ابتدا لازم است بدانید که جهت مصارف شخصی با تعداد برگه های کمتر، سوزن منگنه کوچک گزینه مناسبی برای استفاده شما محسوب می شود. سوزن منگنه بزرگ نیز جهت اتصال برگه های ضخیم و حجیم مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که علاوه بر اتصال کاغذ نیز، می توان از انواع سوزن منگنه صنعتی جهت اتصال چوب و موارد دیگر استفاده نمود. از برترین برندهای تولیدکننده سوزن منگنه می توان از سوزن منگنه تینا فلز، آلفا، سوزن منگنه کانگرو 10 و ... نام برد.

قیمت سوزن منگنه

قیمت سوزن منگنه نیز با توجه به عواملی مانند برند تولیدکننده و سایز این محصول، متغیر است. جهت اطلاع از قیمت سوزن منگنه 10 نیز با مراجعه به سایت راندنو می توانید با فروشندگان این محصولات در ارتباط باشید.

خرید سوزن منگنه

برای خرید سوزن منگنه می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت سوزن منگنه و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند