ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

قفل فرمان 

قفل فرمان پرکاربردترین قفل جهت محافظت از خودرو است. این قفل انواع مختلفی دارد اما کاربرد تمام آنها یکسان است. اگر خودروی شما امنیت پایینی دارد، لازم است تا از قفل فرمان با کیفیت تر استفاده کنید تا احتمال سرقت شدن خودرو کاهش یابد. قفل فرمان ها به دو صورت کلیدی و یا نوع سامسونتی هستند. از نظر طراحی، مدل های مختلف کتابی، کشویی و تاشو برای قفل های فرمان وجود دارند. قفل فرمان در طول های مختلف و رنگ های متعددی تولید می شود.  یک طرف قفل که میله قفل فرمان می باشد داخل طرف دیگر که حفره ای شکل است رفته و داخل آن قفل می شود. دندانه های طرف حفره ای شکل امکان کوتاه یا بلند کردن قفل را به راننده می دهد.

نکات مهم راجع به قفل فرمان 

  • جنس قفل فرمان: امروزه قفل فرمان ها را با توجه به رعایت ضریب ایمنی، افزایش دوام و رضایت مشتریان از جنس فولاد می سازند. فولاد هم وزن سنگین و هم مقاومت بالایی دارد. 
  • روکش قفل فرمان: روکش های قفل فرمان از جنس پی وی سی و فوم صنعتی ساخته و پرداخته می شوند. مزیت این روکش ها این است که شما به راحتی می توانید قفل فرمان را در دست بگیرید، بدون این که فولاد آن آسیبی به  دست شما برساند. معمولا این روکش ها در رنگ های متفاوتی ساخته می شوند تا با سلیقه راننده امکان هم خوانی با رنگ ماشین را داشته باشد.
  • نوع قفل فرمان: قفل های فرمان تنوع بسیار بالایی دارند. قفل ها در انواع کامپیوتری، رمز سامسونتی و کلیددار قابل تهیه هستند.
  • طول میله: طول میله به عواملی چون مدل خودروو  قطرفرمان بستگی دارد .

نحوه بستن و قیمت قفل فرمان 

قفل فرمان دو قسمت داخلی دارد که به دو سمت فرمان اتصال می یابد. یک قسمت بیرونی نیز به نام قفل دستگیره وجود دارد که به وسیله کلید باز و بسته می شود. برای بستن قفل فرمان لازم است ابتدا یک سمت را تنظیم کرده وسمت دیگر را بکشید تا چفت و محکم شود و در انتها، با کلید، قفل فرمان، قفل شود. برای باز کردن قفل فرمان نیز، کلید را داخل قفل قرار داده  ودو طرف را جمع می کنیم. در هنگام استفاده هیچ گاه دو طرف قفل از یکدیگر نباید جدا شود. در سایت راندنو فروشندگان انواع قفل فرمان، کالاهای خود را قیمت گذاری کرده اند.

برند


نوع