ثبت فروشگاه

قفل فرمان چیست و در چه مواردی استفاده می‌شود؟ قفل فرمان یکی از انواع کاربردی قفل‌ها است که جهت محافظت از خودرو‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. قفل فرمان انواع مختلفی دارد اما کاربرد تمامی آن‌ها با یکدیگر یکسان است. اگر خودروی شما امنیت پایینی دارد، لازم است تا از قفل فرمان با کیفیتی استفاده کنید تا احتمال سرقت شدن خودرو کاهش یابد. بستن قفل فرمان نیز به دو صورت کلیدی و یا نوع سامسونتی صورت می‌گیرد. انواع قفل فرمان در اندازه‌های مختلف و رنگ‌های متعددی تولید می‌شود.

همچنین توجه داشته باشید که با استفاده از این محصول، سرقت اتوموبیل خود را تا حد زیادی کاهش می‌دهید و اگر قفل فرمان نزنید امکان سرقت اتوموبیل شما افزایش خواهد یافت و سارقین وسوسه سرقت خودرو شما می‌شود. طریقه بستن قفل فرمان به گونه‌ای است که یک طرف قفل که میله قفل فرمان است، داخل طرف دیگر که حفره‌ای شکل است می‌رود و داخل آن قفل می‌شود. دندانه‌های طرف حفره‌ای شکل امکان کوتاه یا بلند کردن قفل را نبز در اختیار راننده قرار می‌دهد. نحوه زدن قفل فرمان نیز دشواری چندانی ندارد و تنها باید نحوه صحیح استفاده از انواع این محصول را بلد باشید.

همچنین در خصوص سؤال قفل فرمان بهتر است یا قفل پدال می‌توان گفت که هر دو ابزار امنیتی از کاربرد‌های ویژه‌ای برخوردار هستند. و با استفاده از قفل پدال و قفل فرمان به طور همزمان، می‌توان تا حد زیادی ایمنی ماشین خود را افزایش دهید. این قفل‌ها از جنس فولاد با روکش‌ها مختلفی ساخته شده‌اند. به عبارتی بدنه فولادی این قفل‌ها از محافظ بزرگی برای جلوگیری از چرخش فرمان خودروی شما برخوردار است. استفاده از قفل فرمان موجب می‌شود تا سارقان تاحدودی از سرقت اتوموبیل شما منصرف شوند. استفاده از این ابزار تا حدودی آرامش خاطر افراد را افزایش می‌دهد و افراد احتمال می‌دهند که سرقت خودروی آن‌ها کاهش می‌یابد.

این ابزار امنیتی نسبت به سیستم‌های امنیتی دیگر از قیمت مقرون به صرفه‌تری برخوردار است. همچنین تعویض این ابزار هزینه بالایی ندارد. قفل‌های فرمان باتوجه به ویژگی‌هایی که دارند، در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. انواع قفل فرمان باتوجه به جنس بدنه و نوع طراحی از یکدیگر متمایز می‌شوند. در ادامه شما را با انواع قفل فرمان و کاربرد‌هایی که دارند، آشنا خواهیم نمود.

  • قفل فرمان تاشو: قفل فرمان کشویی یا تاشو همانطور که از نامش مشخص است، به صورت تاشو طراحی شده است. این نوع قفل فرمان را می‌توان به آسانی کوچک نمود و فضای کمی از اتوموبیل شما را اشغال می‌کند.
  • قفل فرمان عصایی: قفل فرمان عصایی از امکان اتصال به پدال برخوردار است و علاوه بر قفل فرمان، می‌توان به عنوان قفل پدال از این ابزار استفاده نمود.
  • قفل فرمان رمزدار: قفل فرمان رمزدار از دیگر انواع رایج و کاربردی این محصول است که از ایمنی بسیار بالایی برخوردار است. قفل فرمان‌های رمزدار برای باز شدن به کلید نیازی ندارند.

قیمت قفل فرمان

قیمت انواع قفل فرمان باتوجه به عواملی مانند برند تولیدکننده این محصول و نوع قفل فرمان بستگی دارد. به این موضوع توجه داشته باشید که هرچه قیمت قفل فرمان بالاتر باشد، ساختار آن محکم‌تر و استحکام آن بالاتر است. لازم به ذکر است قیمت قفل فرمان سه کاره نسبت به مدل‌های معمولی، بیشتر است. توسن، آیرون مکس و قفل فرمان نووا از بهترین تولیدکنندگان این تجهیزات به شمار می‌آیند.

شما کاربران گرامی جهت تهیه قفل فرمان 206، قفل فرمان کوییک و همچنین قفل فرمان موتور سیکلت با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست فروشندگان این تجهیزات را مشاهده نمایید.

خرید قفل فرمان از راندنو

پیش از خرید این تجهیزات بهتر است به نکات زیر توجه شود:

  • جنس قفل فرمان
  • جنس روکش قفل فرمان
  • نوع قفل فرمان
  • طول میله
  • تناسب با مدل خودرو

برای خرید قفل فرمان و پدال عصایی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت قفل فرمان سه کاره و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد. 

لیست مقایسه

برند


نوع