چرا کابل خراسان افشار نژاد بخریم

چرا کابل خراسان افشار نژاد بخریم

چرا کابل خراسان افشار نژاد بخریم سیم و کابل از مهم ترین تجهیزات در صنعت برق است. بدون وجود سیم و کابل برق جریان الکتریکی از نقطه ای به نقطه دیگر منتقل نمی شود. پیشینه تولید سیم و کابل در ایران به سال ها قبل برمی گردد. یکی از قدیمی ترین شرکت های تولیدکننده سیم و کابل در ایران، شرکت خراسان افشارنژاد است. خراسان افشارنژاد به تولید انواع سیم و کابل برای مصارف صنعتی، خانگی، روشنایی، توزیع برق و دیگر موارد می پردازد.

خرید انواع کابل برق
خرید انواع کابل برق

اگر قصد خرید سیم و کابل خراسان افشارنژاد دارید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله به بررسی این سیم و کابل می پردازیم و به این سوال که چرا کابل خراسان افشار نژاد بخریم پاسخ خواهیم داد.

آنچه در ادامه می خوانیم:

محصولات سیم و کابل خراسان افشارنژاد

یکی از دلایلی که در پاسخ به سوال چرا کابل خراسان افشار نژاد بخریم  می توان ذکر کرد، محصولات متنوع این شرکت است. خراسان افشارنژاد به تولید محصولات متنوعی می پردازد:

کابل برق خراسان افشارنژاد

از پرکاربردترین محصولات این شرکت، کابل برق خراسان افشارنژاد است. این شرکت به تولید کابل برق افشان، کابل های نصب ثابت، کابل مفتول، کابل کواکسیال، کابل تلفن و مخابرات، کابل ابزار دقیق و دیگر موارد می پردازد. کابل های این شرکت با عایق پی وی سی و XLPE به بازار عرضه می شوند. این کابل ها به صورت سبک و فشار قوی تولید می شوند.

کابل مخابرات خراسان به صورت کابل تلفن هوایی، کابل تلفن زمینی و کابل تلفن داخلی تولید می شود. کابل های کواکسیال این شرکت نیز اغلب در انتقال فرکانس خصوصاً در گیرنده ها، فرستنده ها، کامپیوترها، سیستم های رادیویی و تلویزیونی به کار گرفته می شود. این کابل ها دو نوع 50 و 75 اهم عرضه می شوند. کابل های ابزار دقیق این شرکت با عایق و روکش های PVC یا روکش PE عرضه می شوند.

سیم برق خراسان افشارنژاد

در این بخش از موضوع چرا کابل خراسان افشار نژاد بخریم به معرفی سیم های این شرکت می پردازیم. از دیگر محصولات پرکاربرد خراسان افشارنژاد می توان به سیم های برق این شرکت اشاره کرد. سیم افشارنژاد مانند کابل های این شرکت به چند دسته تقسیم بندی می شوند. سیم های ساختمانی و ارت، سیم های اتومبیلی و سیم های سخت هوایی از محصولات این شرکت هستند. سیم های ساختمانی و ارت سیم های پرکاربردی هستند که در صنعت ساخت و ساز به کار گرفته می شوند. این محصولات خود شامل 2 دسته است. سیم تک رشته انعطاف پذیر و سیم تک رشته مفتولی که با عایق پی وی سی عرضه شده است.

سیم های اتومبیلی نیز با عایق کاهش یافته AVS و AVSS و با روکش بدون هالوژن تولید شده اند. این کابل ها برای سیم پیچی های موتور و ساخت قطعات خودرو به کار گرفته می شود. از دیگر تولیدات این شرکت می توان به سیم های سخت هوایی اشاره کرد. سیم های سخت هوایی جهت توزیع جریان برق از مسیرهای هوایی به کار گرفته می شود.

محصولات سیم و کابل خراسان افشارنژاد
محصولات سیم و کابل خراسان افشارنژاد

بیشتر بخوانید: آشنایی با سیم و کابل خراسان افشارنژاد


لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد

یکی دیگر از دلایلی که در پاسخ به چرا کابل خراسان افشار نژاد بخریم می توان گفت، لیست قیمت دقیق و کامل این شرکت است. لیست قیمت کابل خراسان افشار نژاد شامل جدیدترین قیمت های فروش سیم و کابل خراسان افشارنژاد است. با توجه به نوسانات قیمت مس و دیگر فلزات قیمت سیم و کابل در بازار جهانی روز به روز در حال تغییر است. به همین دلیل شرکت های سیم و کابل یک لیست از قیمت های پایه شرکت تهیه می کنند و آن را در اختیار نماینده سیم و کابل خراسان می گذارند تا براساس آن بتواند به مشتری قیمت دهد. لیست قیمت خراسان بخش های مختلفی دارد. انواع سیم های افشان و مفتول، کابل های شیلددار و ساده، کابل کولری، کابل زمینی و مخابراتی در این لیست قیمت گذاری شده اند.

لازم به ذکر است که کابل مسلح خراسان افشارنژاد در لیست قیمت سیم و کابل خراسان وجود ندارد. این کابل در دسته کابل های سفارشی این شرکت قرار می گیرد. به همین دلیل پس از تولید شرکت آن را قیمت گذاری می کند. زمان تحویل سفارش ها حداقل 10 روزه است.


بیشتر بخوانید: راهنمای خرید سیم و کابل خراسان افشارنژاد


چرا کابل خراسان افشارنژاد؟

خرید از شرکت خراسان افشارنژاد مزیت های زیادی دارد. در ادامه به مزایای سیم و کابل خراسان افشارنژاد می پردازیم و به سوال چرا کابل خراسان افشار نژاد بخریم پاسخ خواهیم داد.

نمایندگی معتبر

فروش کلیه محصولات شرکت سیم و کابل خراسان برعهده نمایندگان رسمی این شرکت است. شرکت خراسان به صورت مستقیم بر محصولات تولیدی خود که توسط نمایندگان به فروش می رسد، نظارت می کند. در این صورت اگر شخص یا نماینده ای، در بخش فروش تخلف کند، به راحتی قابل پیگیری است. همچنین نمایندگی از شخص یا شرکت متخلف سلب می شود. نمایندگی کابل خراسان افشارنژاد در لاله زار تهران و دیگر شهرها وجود دارد.


بیشتر بخوانید: بهترین نمایندگی سیم و کابل در لاله زار


قیمت دقیق

در پاسخ به سوال چرا کابل خراسان افشار نژاد بخریم باید گفت یکی از مزیت های خرید کابل از خراسان و نماینده های رسمی آن این است که سیم و کابل با قیمت دسته اول ارائه می شوند. این قیمت با قیمت اعلام شده توسط کارخانه مطابقت دارد. شرکت افشار نژاد خراسان گاهی با نوسانات مختلف قیمت مس، مجبور به اعلام لیست قیمت سیم و کابل جدید می شود. در نتیجه نمایندگان نیز فوراً قیمت لیست جدید را اعلام می کنند. این کار سبب می شود که از آسیب، ضرر و زیان مالی به خریداران جلوگیری شود. همچنین از اعلام قیمت های مختلف و متفاوت در بازار جلوگیری می شود.

تنوع در محصول

سیم ها و کابل های برق خراسان افشارنژاد در انواع متخلفی تهیه و توزیع می شود. سیم و کابل های تولیدی این شرکت سایزهای گوناگونی دارند. مصرف کنندگان می توانند هرنوع کابل با هرمصرفی را از این شرکت خریداری کنند.

کیفیت بالا

خراسان افشارنژاد همواره در موضوع کیفیت و دوام محصولات حرف اول را زده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی به بازار عرضه شده اند. مواد اولیه سیم و کابل خراسان مرغوب و تجهیزات ساخت آن ها بسیار حرفه ای و به روز است. پرسنل مجرب و کاربلد سبب شده است تا بهترین انواع سیم و کابل در بازارهای ایران و کشورهای همسایه توسط شرکت خراسان تولید شود.

چرا کابل خراسان افشار نژاد بخریم
چرا کابل خراسان افشار نژاد بخریم

بیشتر بخوانید: انواع سایز کابل برق و کاربرد آنها


شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد

حال که به سوال چرا کابل خراسان افشار نژاد بخریم پاسخ دادیم، به بررسی شرکت سیم و کابل خراسان می پردازیم. شرکت صنعتی الکتریک خراسان (خراسان افشار نژاد) یکی از بهترین شرکت ها در زمینه تولید سیم و کابل است. این شرکت در سال 1345 در شهر مشهد تاسیس شده است. بعد از گذشت یک سال خراسان به یکی از اولین تولیدکنندگان سیم و کابل در ایران به بهره برداری رسید. این شرکت به شکل حرفه ای به عرصه تولید سیم و کابل پا گذاشت. در ابتدا شرکت خراسان به کمک یک خط تولید ایتالیایی کار خود را آغاز کرد. این شرکت به تولید سیم های تابیده مسی با گرانول پی وی سی پرداخت. که گرانول از کشور ژاپن به ایران وارد می شد.

بعد از چند سال، فعالیت شرکت گسترش پیدا کرد. این شرکت با کشور ژاپن همکاری خود را ادامه داد. تکنولوژی های زیادی را از این کشور دریافت کرد. شرکت خراسان افشارنژاد محصولات خود را مطابق با استانداردهای جهانی تولید می کند. در حال حاضر این شرکت با نیم قرن فعالیت، یکی از بهترین تولیدکننده های سیم و کابل در ایران است.

شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد از تجهیزات و ماشین آلات مدرن و پیشرفته و دانش فنی روز در ساخت محصولات خود استفاده کرده است. این شرکت همواره پیشگام در تولید محصولات متنوع و باکیفیت است. خراسان افشارنژاد در سال های پیاپی عنوان تولیدکننده برتر استان خراسان و سطح کشور را از آن خود کرده است. امروزه خراسان افشارنژاد می تواند بیش از 30000 تن در سال سیم و کابل تولید کند.