ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

چراغ دیواری

چراغ دیواری یکی از تجهیزات روشنایی است که امروزه در محیط های خارجی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این چراغ ها در طراحی محیط های خارجی نقش بسیار زیادی را ایفا می کنند. برخی از آن ها به عنوان منابع نور اصلی و برخی از آن ها جنبه دکوراتیو دارند. امروزه از چراغ های دیواری در حیاط ها، نمای ساختمان، بالکن ها، روی ستون ها و ... استفاده می شود. این محصولات در تنوع بسیار بالایی از لحاظ طرح و رنگ تولید شده اند. به همین دلیل می توانید مطابق با نوع محیطی که در نظر دارید، آن ها را انتخاب کنید. این محصولات جایگزین مناسبی برای چراغ هایی هستند که از لامپ های پرمصرف رشته ای در آن ها استفاده می شود.

انواع چراغ دیواری

چراغ های دیواری براساس نوع تکنولوژی که دارند به چند نوع مختلف تقسیم می شوند. اغلب چراغ های دیواری که با منبع نوری به بازار عرضه می شوند، از نوع LED، SMD یا COB هستند. این چراغ ها در توان های گوناگون به بازار عرضه می شوند و هر فرد می تواند مطابق نیاز خود آن ها را انتخاب کند. برخی از آن ها نیز به منبع نوری مجهز نشده اند. در این چراغ ها می توان مطابق با سرپیچ از لامپ مخصوص استفاده کرد.

جنس و طراحی چراغ های دیواری

چراغ های دیواری به دلیل این که اغلب در محیط های خارجی مورد استفاده قرار می گیرند، باید از دوام بالایی برخوردار باشند. طراحی این چراغ ها باید به گونه ای باشد که در برابر آب، رطوبت، نفوذ حشرات، یخ زدگی، تابش اشعه های آفتاب و ... از خود مقاومت نشان دهند. بهترین چراغ دیواری حیاطی، چراغی است که درجه حفاظت آن IP64 به بالا باشد.

جنس اغلب این چراغ ها از ABS و پلی کربنات است. نوع فلزی و آلومینیومی این محصولات نیز به بازار عرضه شده است. امروزه چراغ دیواری چوبی نیز مورد توجه قرار گرفته است. این محصولات در انواع چراغ دیواری مدرن، چراغ دیواری دکوراتیو، چراغ دیواری کلاسیک، چراغ دیواری لوکس و ... عرضه می شوند.

این چراغ ها اغلب از یک پایه و یک حباب تشکیل شده اند. پایه به واسطه پیچ و مهره به دیوار متصل می شود و حباب نیز دربرگیرنده منبع نوری است. این چراغ ها طراحی های گوناگونی دارند. برخی از آن ها نور را به سمت بالا و برخی دیگر نور را به سمت مستقیم و پایین بازتاب می کنند.

قیمت چراغ دیواری

برای خرید چراغ دیواری ارزان می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و به طور مستقیم با فروشندگان کالا در ارتباط باشید. از برترین برندهای این محصولات می توان به چراغ دیواری هانی نور، تک نور، ستاره شمال، شیله و ... اشاره گرد.

برند


درجه حفاظت


توان