ثبت فروشگاه

چراغ دیواری

چراغ دیواری یکی از تجهیزات روشنایی است که امروزه در محیط های خارجی مورد استفاده قرار می گیرد. این چراغ ها در طراحی و نورپردازی محیط های خارجی نقش بسیار زیادی را ایفا می کنند. برخی از آن ها به عنوان منابع نور اصلی و برخی از آن ها جنبه دکوراتیو دارند. امروزه از چراغ های دیواری در حیاط ها، نمای ساختمان، بالکن ها، روی ستون ها و ... استفاده می شود. این محصولات در تنوع بسیار بالایی از لحاظ طرح و رنگ تولید شده اند. به همین دلیل می توانید مطابق با نوع محیطی که در نظر دارید، آن ها را انتخاب کنید. این محصولات جایگزین مناسبی برای چراغ هایی هستند که از لامپ های پرمصرف رشته ای در آن ها استفاده می شود.

چراغ دیواری

انواع چراغ دیواری

چراغ های مخصوص دیوار براساس نوع تکنولوژی که دارند به چند نوع مختلف تقسیم می شوند. اغلب چراغ های دیوارکوب که با منبع نوری به بازار عرضه می شوند، لامپ آن ها از نوع LED ،SMD یا COB است. این چراغ ها در توان های گوناگون به بازار عرضه می شوند و هر فرد می تواند مطابق نیاز خود آن ها را انتخاب کند. برخی از آن ها نیز به منبع نوری مجهز نشده اند. در این چراغ ها می توان مطابق با سرپیچ از لامپ مخصوص استفاده کرد. چراغ دیواری پر نور چراغی است که منبع نوری آن توان و بازده نوری زیادی داشته باشد.

انواع چراغ دیواری

جنس و طراحی چراغ های دیواری

چراغ های دیواری به دلیل این که اغلب در محیط های خارجی مورد استفاده قرار می گیرند، باید از دوام بالایی برخوردار باشند. طراحی این چراغ ها باید به گونه ای باشد که در برابر آب، رطوبت، نفوذ حشرات، یخ زدگی، تابش اشعه های آفتاب و ... از خود مقاومت نشان دهند. بهترین چراغ دیواری دکوراتیو چراغی است که درجه حفاظت آن IP64 به بالا باشد.

جنس اغلب این چراغ ها از ABS و پلی کربنات است. نوع فلزی و آلومینیومی این محصولات نیز به بازار عرضه شده است. امروزه چراغ دیواری چوبی و چراغ دیواری پذیرایی مورد توجه قرار گرفته است. این محصولات در انواع چراغ دیواری لوکس ، چراغ دیواری سنتی ، چراغ دیواری ارزان ، چراغ دیواری پارکینگ و ... عرضه می شوند.

این چراغ ها اغلب از یک پایه و یک حباب تشکیل شده اند. پایه به واسطه پیچ و مهره به دیوار متصل می شود و حباب نیز دربرگیرنده منبع نوری است. این چراغ ها طراحی های گوناگونی دارند. برخی از آن ها نور را به سمت بالا و برخی دیگر نور را به سمت مستقیم، پایین و طرفین بازتاب می کنند.

جنس و طراحی چراغ های دیواری

مزایای استفاده از Wall Light

 • تامین روشنایی محیط
 • بزرگ جلوه دادن فضا
 • ایجاد نورهای متمرکز و کانونی
 • افزایش زیبایی بصری

مزایای استفاده از Wall Light

نکات مهم در خرید چراغ

 1. طراحی و سبک چراغ
 2. شیوه نوردهی و زاویه تابش چراغ
 3. نحوه نصب
 4. ابعاد چراغ
 5. توان منبع نوری
 6. شار نوری

نکات مهم در خرید چراغ

بهترین برند چراغ Wall Light

از چراغ های مخصوص دیوار در بالکن منازل، اداره ها، فروشگاه ها، سوله ها، پارکینگ ها، حیاط ها و ... استفاده می شود. این چراغ ها کاربردهای زیادی دارند و شرکت های مختلفی به تولید و ساخت این محصولات می پردازند. از بهترین برندهای چراغ مخصوص دیوار می توان به موارد زیر اشاره کرد.

چراغ هانی نور

هانی نور یکی ازبرترین شرکت ها در زمینه تولید محصولات روشنایی است. چراغ دیواری حیاط هانی نور طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. این چراغ ها دوام بالایی دارند و از مواد اولیه مرغوب در ساخت آن ها استفاده شده است. هانی نور به تولید انواع چراغ دیواری مدرن و چراغ دیواری کلاسیک می پردازد و محصولات دیگری همچون چراغ ریلی، پنل ال ای دی، چراغ دفنی و ... تولید می کند.

 •  از دیگر برندهای این محصولات می توان به چراغ دیواری تک نور، ستاره شمال، شیله، تولید نور و ... اشاره کرد.

قیمت چراغ دیواری

قیمت این چراغ ها به عواملی همچون توان چراغ، ابعاد، طراحی، بازده نوری، رنگ نور، درجه حفاظت، شار نوری، استاندارد و برند چراغ بستگی دارد. چراغ هایی که در فضای خارجی مورد استفاده قرار می گیرند، درجه حفاظت بالایی دارند در نتیجه قیمت آن ها نیز بیشتر است.

خرید چراغ دیواری

برای خرید چراغ دیواری می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت چراغ دیواری و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند


درجه حفاظت


توان